Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje iPlusa

Nowe promocje iPlusa

sirmark 19 Czerwca 2006 18:39

0 0
Od jutra Plus GSM wprowadzi dwie nowe promocje iPlusa - Wakacyjne szaleństwo przez 12 miesięcy oraz Wakacyjne szaleństwo przez 12 miesięcy biznes.

W promocji przy umowie na 12 m-c, klient wybiera plan cenowy, w ramach którego otrzymuje dostęp do nielimitowanej usługi transmisji danych.

W Promocji dostępny jest jeden modem PCMCIA Option Globetrotter GPRS

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~piokoc  2006-06-19 18:51:32  host: rt21.dka.pl

    Nielimitowanej?
    A ten modem obsługuje chociaż EDGE?

  • 0

    2. ~  2006-06-19 18:52:28  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Szkoda , ze tylko gprs. Kto choc raz sprobowal edge... :) Tak na marginesie , to Plus moglby juz sie wyluzowac z tym "nielimitowanym" dostepem , w obecnych okolicznosciach nie jest to zabawne. Zwykly chwyt ponizej pasa. Wolalbym wiedziec , ze po 1gigabajcie praktycznie nie bede mogl korzystac z uslugi w ramach podstawowych 60zl , niz byc oszukiwanym w szczeniacki sposob.

  • 0

    3.  2006-06-19 19:26:11

    no i prosze. Dobra promocja na NIELIMITOWANY internet...

  • 0

    4. ~  2006-06-19 20:06:34  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    Nielimitowany, najwyżej można spokojnie wypić piwo jak się strona ładuje - tyle czasu to zajmie........

  • 0

    5.  2006-06-19 20:09:25

    "8. W celu eliminowania nadużyć - dla zapewnienia powszechnej dostępności oraz wysokiej jakości działania sieci POLKOMTEL S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji danych po przekroczeniu w jednym okresie rozliczeniowym 1 GB przesłanych i odebranych danych." i uzywanie slow w reklamie i opisie uslugi: "nieograniczony" "nielimitowany" jest jawnym wprowadzaniem w blad potencjalnego klienta. Moze warto zeby fachowcy z Plusa poradzili sie co znaczy slowo nielimitowany (najlepiej slownik wyrazow obcych)


  • 0

    6.  2006-06-19 20:45:59

    Normalnie sikam w portki z tej promocji. Drugie Orange nam rośnie.

  • 0

    7. ~magik  2006-06-19 21:40:01  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    uważajcie na tą super oferte - po 1 GB obetna wam predkosć do 1 kb/s to sie potniecie jesli bedzie chcieli skorzystać z netu !!

  • 0

    8. ~titq  2006-06-19 22:31:48  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    no tak prawde mowiac, to formalnego bledu w okresleniu "nielimitowany" nie ma, bo ograniczenie transferu jest czyms innym niz wylaczenie dostepu. Z punktu widzenia uzytkowego to faktycznie 1kb/s rowna sie brakowi dostepu.

  • 0

    9. ~RobertD  2006-06-20 00:13:39  host: 213-238-111-13.adsl.inetia.pl

    nielimitowany=brak limitów a limit 1GB to co śmietana czy limit ? Nieładnie oszukiwaź, ale to zawsze jakaś podstawa do zerwania umowy przez nie dotrzymanie warunków umowy, bo takowa posiada w sobie sprzeczności typu "nielimitowany" limit 1GB. Nie byłem dobrym uczniem i pewnie się myle :P

  • 0

    10. ~Czytek Newsów  2006-06-20 13:47:40  host: buka.umcs.lublin.pl

    A może by tak zamiast marudzić na polkomtelowe oszutstwo o braku limitów wszystkie te marudzenia zastąpić skargami do UOKiK i UKE? I reklamować żeby inni też to robili? Jakoś kopie do wiadomości UKE i UOKiK reklamacji w czasie legendarnego padu platformy prep. Plusa zadziwiająco wpłynęło na ostateczną jakość rozstrzygnięć tych reklamacji..

  • 0

    11.  2006-06-20 14:05:03

    10.Czytek: niestety skarga nic nie da.. bo w ofercie dostajesz nielimitowany internet na poziomie 1 kB po wykorzystaniu pakietow. a to ze sie z tego praktycznie nie da korzystac to juz inna sprawa.

  • 0

    12. ~sympatyczny  2006-06-20 16:26:58  host: chello081018196007.chello.pl

    czy nikt nie zauwazy ze to chyba jedyna promocja gdzie abonament kosztuje 60 zlotych brutto a nie wiecej, umowa jest na 12 miesiecy a nie na 24 i jeszcze dostaje sie prosty bo prosty ale modem pcmcia w przyzwoitej cenie????????

  • 0

    13. ~m  2006-06-20 16:44:00  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    sympatyczny: nikt nie zuważa, gdyż jak ktos robi kogos w balona to trzeba o tym mówic aby ludzie przemyśleli decyzje o zakupie aktywacji nawet na 12 miesiecy, bo moga sie rozczarowac. nam nikt nie powiedział ze po wykorzystaniu limitu 1 GB Polkomtel praktycznie uniemożliwi nam korzystanie z tej usługi za która płacimy. ile nerwów zaoszczędzimy niektórym ... pozdro

  • 0

    14. ~sympatyczny  2006-06-20 16:52:10  host: chello081018196007.chello.pl

    przeciez jest w regulaminie... to co jeszcze ma byc. poza tym w przeliczeniu wychodzi 6 groszy za megabajt. naprawde wciaz za drogo dla was?!

  • 0

    15. ~oszukany  2006-10-31 21:11:36  host: 80.65.65.226

    ale o czym ta dyskusja ja mam iPLUS-a od kilku miesiecy i od samego poczatku mam z nim problemy otwarcie strony graniczy z cudem trwa to nawet po kilka godzin a panowie z dzialu obslugi twierdza ze to muj(nowiutki)laptop jest do niczego ale prubowalem na kilku modelach kazdy inny i na karzdy NIE DZIALA!!!! jezeli ktos chce kupic to ODRADZAM I WY TAKRZE ODRADZAJCIE NIE PRZAJCIE SIE W TO BAGNO!!!!!

  • 0

    16. ~  2006-10-31 21:12:59  host: 80.65.65.226

    iPLUS- NIE KUPUJCIE TEGO DZIADOSTWA TO NIE DZIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię