Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje iPlusa

Nowe promocje iPlusa

sirmark 22 Maja 2009 00:27

0 0

Od 22. maja Plus prowadza nowe promocja w ofercie iPlus. W ramach nowości wprowadzono nową opcję taryfową, jak i ograniczenie prędkości dla najniższej opcji. Prezentujemy regulaminy.

O zmianach w ofercie informowaliśmy już w tej i w tej wiadomości

Do oferty dla klientów prywatnych zostaje wprowadzony plan iPlus prywatnie 49 w cenie 49 zł, a do oferty biznesowej plan iPlus firmowo 39 w cenie 47,58 zł (39 zł netto). W ramach nowych planów użytkownik otrzymuje 1 GB transferu , po wykorzystaniu którego spada szybkość Internetu. Niestety po raz pierwszy w promocjach iPlusa wprowadzono klauzule o ograniczeniu maksymalnej prędkości do 1 Mb/s - dotyczyć ona będzie nowo wprowadzonych opcji. We wszystkich pozostałych planach limitu takiego nie ma.




Kolejną nowością w promocjach jest podniesienie limitu z dotychczasowego 1 GB do 1,5 GB transferu dla planów iPlus prywatnie 60 oraz iPlus firmowo 49.

Dodatkowo do ofert zostaje wprowadzony nowy, tani modem: iPlus USB Huawei E156G, który niezależnie od wybranego planu cenowego będzie kosztował 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie - poczuj lekkość"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm - poczuj lekkość"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie wyprzedaż - od 1zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm wyprzedaż - od 1zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie - poczuj lekkość"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm - poczuj lekkość"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~tomekjot  2009-05-22 10:47:09  host: ica107.internetdsl.tpnet.pl

    Napiszmy moze tak wiele osob zaczyna traktowac mobilny net jako alternatywe dla laczy kabelkowych lub stacjonarnych i korzysta glownie w domu. I po pierwszym nmiesiącu klną pod nposem że dali sie wciągnąć w maliny. mi limit 1 GB wystarczył na 14 dni. a kozrystam oszczędnie z neta.

  • 0

    27. ~  2009-05-22 10:47:23  host: abjr101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    net zalezy od modemu jaki posiadasz wiec sie nie dziw jak ktos kupuje za 1 zl modem a potem placze bo nie chodzi dobrze

  • 0

    28. ~uzer  2009-05-22 10:54:11  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    26. Zle mnie zrozumiales. To alternatywa do osob, ktore potrzebuja internet do zwyklego, codziennego przegladnaia www i e-mail.

  • 0

    29. ~rami  2009-05-22 11:58:02  host: chello089077181231.chello.pl

    24: a korzystałeś w ogóle z netu tych opów, że tak się mądrzysz? Tak się składa, że znajomy ma orange free (tą najtańszą opcję) i miewa prędkości ok. 7 Mb/s (fakt, że mieszka w Wawie).

  • 0

    30. ~Sebolmen  2009-05-22 12:21:33  host: chello089076100151.chello.pl

    Ja korzystam z play online na działce w Żurczynie około 18 kilometrów od Bydgoszczy i wszystko śmiga ma zasięg 50%-60% HSPDA .

  • 0

    31. ~tomekjot  2009-05-22 12:41:44  host: ica107.internetdsl.tpnet.pl

    To alternatywa do osob, ktore potrzebuja internet do zwyklego, codziennego przegladnaia www i e-mail. A myślisz że co ja robię, nie słucham radia i nie ściągam plików i sprawdzam poczte. Dużo ciągnie nasza klasa i auktualizacje do antywirusa i tyle. Za 50 zł to mam radiówke do 1,5 Mb/s bez żadnych ograniczeń (jest też oferta za 30 zł). Czekam tylko na rozwiązanie umowy.

  • 0

    32. ~sem  2009-05-22 13:36:04  host: public-gprs15765.centertel.pl

    ograniczanie prędkości nie ma jak wytłumaczyć, nawet jak ktoś rzadko korzysta z netu to chcę szybko mieć poszukiwane informacje, anie tracić czasu na podziwianiu paska ładowania strony

  • 0

    33. ~a  2009-05-22 13:39:39  host: 24d.pl

    A wytłumaczcie mi czemu kurde Plus zmienił cellinfo i wszędzie nadają "Zasięg sieci iPlus 3G" - nawet na roamingującym Playu i GGAir?!

  • 0

    34. ~m  2009-05-22 15:27:31  host: cdu194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 27: a po co mam placic po 1000zł za modem? skoro kupuje za 1 zł i działa mi ok ale w playu... A skoro tak bardzo zalezy od modemu to moze beda reklamowac ze jak chce miec zasieg na wsi to musze kupic etra modem bo inaczej wysylanie maila bedzie trwalo pol dnia;/

  • 0

    35. ~Mr_M  2009-05-22 16:54:36  host: apn-77-112-64-62.dynamic.gprs.plus.pl

    a ja i tak rozwiaze z nimi umowe jak mi przysla zmiane regulaminu haha

  • 0

    36. ~m  2009-05-22 17:10:38  host: nat-109.ghnet.pl

    No i co z tego, że jest limit 1Mbit/sek, skoro praktycznie nigdy w Plusie nie udaje się wyjść powyżej 512kbit/sek. W sumie, to oferta lepsza od starej, bo większy transfer i niższa cena, a szybkość tak samo wolna.

  • 0

    37.  2009-05-22 17:15:20

    36 nie pisz tak stanowczo... Z wlasnego doswiadczenia wiem ze czesto "wina" za zle predkosci jest winny system w komputerze i jego "specyficzna" konfiguracja... Mam znajomego co ma windowsa na stacjonarnym i e220 - za nic w swiecie wiecej jak 140kB/s nie wyciaga - a ja w tym samym miejscu na nc10 mam spokojnie 200-400kB/s.

  • 0

    38.  2009-05-22 18:07:52

    KIEPSKA WIADOMOŚĆ dla tych, którzy już mają iPlusa Prywatnie 60 i chcieli sobie zwiększyć limit z 1 GB na 1,5 GB: dzwoniłem do BOK i póki co nie ma takiej możliwości :( czyli jak zawsze, tylko NOWI ABONENCI skorzystają a kto już "złapał się w sieć" ten nie ma co liczyć na lepsze warunki :( Co prawda BOK zapewnia że "na pewno w przyszłości będzie możliwość zmiany na nowe warunki taryfy iPlus Prywatnie 60/Firmowo 49" ale póki co nie da się tego zrobić.

  • 0

    39. ~noved  2009-05-22 18:23:26  host: chello089077042082.chello.pl

    39,5 może i ma mniejszy limit, ale przynajmniej nie ma 'kantów' z ograniczaniem prędkości.

  • 0

    40.  2009-05-22 18:59:02

    39,5 to kompletny nie wypał. Wprowadzac w 2009 roku limit 0,5gb transferu, śmiechu warte. 38. Jak zwykle nowe lepsze warunki tylko dla nowych.

  • 0

    41. ~romek  2009-05-22 19:40:06  host: public4995.xdsl.centertel.pl

    w takim razie mamy serię niewypałów . Nikt nie podchodzi do tego jak do "normalnego" netu, tylko jako do uzupełnienia abonamentu - jeśli komuś np. potrzeba netu w ograniczonym zakresie. Jest dosyć tani, i szybszy od Plusa.

  • 0

    42.  2009-05-22 21:32:02

    Co to za promocja ? Ja mam teraz iPlusa za 30zł/miesiąc... (fakt, że bez modemu)

  • 0

    43. ~wosq  2009-05-22 23:58:02  host: 188.33.72.172

    W dalszym ciągu oferta Playonline jako alternatywa dla stacjonarnego internetu nie została przebita. Playonline jest zresztą coraz bardziej mobilny.

  • 0

    44.  2009-05-23 10:28:54

    owp - co to za porównanie? bezsensowne...

  • 0

    45. ~...  2009-05-25 15:42:38  host: dpd136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tomiq, ile trzeba powtarzać: to oferta dodatkowego dostępu, dla osoby, która ma już stałe łącze.

Dodaj swoją opinię