Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje i podwyżki w Plusie

Nowe promocje i podwyżki w Plusie

sirmark 15 Kwietnia 2009 12:04

0 0

Od 15. kwietnia Plus wprowadza nowe odsłony promocji dla klientów biznesowych. A w promocjach nowe telefony oraz podwyżki cen.

W nowych promocjach Na lata oraz Rozmowna do wszystkich pojawiły się nowe telefony: Motorola Aura, Nokia 5800, Nokia E75, Samsung B2100 oraz Samsung S8300.




Niestety drożeją prawie wszystkie telefony w najniższych dwóch taryfach i niektóre w wyższych. Wysokość podwyżek zawiera się w przedziale między 20, a 300 zł. Jest takżę parę obniżek i dotyczą one telefonów: LG KE850 Prada, Motorola Q 9h, SonyEricsson K850i oraz SonyEricsson T650i.

Zobacz: regulamin promocji Rozmowna do wszystkich
Zobacz: regulamin promocji "Na lata"
Zobacz: regulamin promocji Elastyczna wyprzedaż

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-04-15 12:43:35

    Oczywiście że kompletnie nie opłaca się brać telefon na umowę z operatorem. Jak ktoś chce oszczędzić to czasami w komisach albo na Allegro można kupić bardzo okazyjnie niezly telefon. Ja do podstawowych rozmów kupiłem sobie telefon za 50 zł ktorego nosze w kieszeni razem z kluczami itp. Nie muszę się o niego martwić nawet jak spadnie na ziemię. Do dzwonienia i smsowania w sam raz. W drugiej kieszeni nosze smartfona ale bardzo o niego dbam. Mimo że mam go od lipca ub roku i używam codziennie 1-2 godziny to nie ma ani jednej ryski ani innej wady. Oczywiście kupiłem na Allegro. Raczej nie kupię już telefonu u operatora z umową. No chyba że będzie to abonament typu pakiet kwotowy z dobrą stawką na transmisję danych i w mirę korzystnymi stawkami za rozmowy i inne uslugi. Niestety żaden op nie daję na razie czegoś takiego dla klientów indywidualnych.

  • 0

    10. ~aaaaa  2009-04-15 12:49:54  host: chello087206080055.chello.pl

    zależy jak się na to spojrzy, telefony u operatoró to praktycznie cena rozłożona na raty, w erze np 24miechy to ok 200zł znizki w najnizszych tarfyach. Jeśli ktos chce miec telefon to a nie stać go na kupno z salonu to wychodzi mniej wiecej na to samo, oczywiscie nie wszystkie sie super oplaci. Jednak sporo telefonów jest w identycznych cenach. A wiele osob tak patrzy na allegro ze telefon kosztuje np 300zł a u operatora 500zł, no coz na allegro nie zawsze sprzedają nowe telefony, tym bardziej na gwarancji. Zresztą cięzki to jest temat;) jednak uważam że nie można uogólniać, że się nie opłaci brać tel.

  • 0

    11. ~alex  2009-04-15 12:53:18  host: dqk146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    każda sieć ma jakieś modele promowane w danych taryfach (dobrze to widać w cennikach ery,gdzie są oznaczane niebieskawymi ramkami) i takie się opłaca brać. no i rzeczywiście lepiej porównywać ceny do sklepów niż do allegro, bo to analogiczne oferty jakościowo

  • 0

    12. ~  2009-04-15 13:10:37  host: 80.51.91.252

    @8 nie lepsze niż jakiś tam "p-l-e-j"

  • 0

    13. ~daniel  2009-04-15 13:32:23  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    podwyzki to sa i to kolosalne ja dalem 2 tyg temu za SE w595 245 a teraz kosztuje 499 ceny z kosmosu taniej na allegro bez zadnych zobowiązan!

  • 0

    14. ~dan  2009-04-15 13:35:29  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawe ze zagranica jak podpisujesz kontrakt 18 mechow to masz tel za darmo albo za symboliczna kwote a u nas obecnie nawet w abonamencie placi cie kolosalne kwoty za tel nawet przy wyzszych abonamentach

  • 0

    15.  2009-04-15 13:58:12

    Ostatnio dopiero się dowiaduję że w czasie kryzysu podnosi się ceny:)

  • 0

    16. ~  2009-04-15 14:12:32  host: host-212-67-158-55.net.inotel.pl

    bo operatorzy zawsze obliczają min, zarobku dotując telefon, a że po drodze zarobią kilka razy wiecej to juz czyste siano. Dla nich min zarobku jest po opłaceniu prowizji, zwrotu kosztów za telefon itp...musi im zostawć z sima chociaz 200zł (strzelam sobie) ale i tak nigdy tak nie jest!!!

  • 0

    17.  2009-04-15 14:19:43

    @14 ano wlasnie. maly przyklad: lg arena w tmobile uk za free przy abo za 40Ł. w abo kredyt na 225Ł do wykorzystania na co sie chce (min. 0,2Ł) i nielimitowany net (FUP do 1gb). a u nas? nawet przeliczajac funta po 6zl to taka oferte ze swieca szukac. o ofertach minutowych szkoda wspominac bo g1 za free dodaja do taryf za 25Ł z 300 minutami i 600 sms. @15 nie? jakies to dziwne?

  • 0

    18.  2009-04-15 14:26:26

    @16 to dlaczego za granica mozna dawac DOBRE i NOWE (w sensie nowosci na rynku) telefony, za naprawde male pieniadze (patrz moja wypowiedz spod 17 - anglik pracujacy za najnizsza krajowa zarabia na abo 25-40Ł w jeden dzien, a ile za to dostaje). a tu pan prezes ery mowi, ze moga odejsc od dotowania calkowicie. czyli Polacy beda sie skladac na darmowe telefony dla Niemcow i Anglikow? czyli wmawiajac wszystkim dookola 'kryzys' trzeba doic tych najbiedniejszych?

  • 0

    19. ~bvb  2009-04-15 14:49:14  host: dpl159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 18 - jeśli chodzi o ceny telefonów, to w Polsce jest większe wahanie cen, bo są wahania kursu pln duże, gdybyśmy byli w strefie euro, to nie doszło by do takich podwyżek cen

  • 0

    20.  2009-04-15 15:01:16

    @18 ZTCW to UK nie jest w strefie euro, wahania kursow tez tam byly (funt do euro jest aktualnie po 1,12, a bylo i po 1,3 swego czasu), a jakos zyja i maja sie dobrze, operatorzy nie wymyslaja tam sobie co rusz nowych pretekstow do podwyzek... po za tym nikt mi nie wmowi, ze w Polsce telefony za bardziej dotowane niz za granica i roznice w kursach sa az tak gigantyczne by podnosic ceny az o 300zl...

  • 0

    21. ~dzetex  2009-04-15 19:53:40  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    @18 Dokladnie UK nie jest w strefie euro, za to my takze nie jestemy ale roznica miedzy funtem a euro a zlotowka a euro jest bardzo duzo. Ceny telefonow AZ takich zlych nie mamy. Pewnie ze mogly by byc tansze jak wszystko. Zreszta tutaj wspominasz o Erze, Era naprawde wprowadza duzo nowosci, i niektore jak np G1 wcale nie byl w zlej cenie jeszcze dostajesz niezly abonament z paka danych.

  • 0

    22.  2009-04-15 20:27:37

    Powiem tak (bo pod tym newsem mogę)... Za kwotę jaką daje mi Plus w taryfie biznesowej przy umowie rocznej bez telefonu, mogę sobie kupić praktycznie taki telefon jaki chcę. A myślę o E51 ;-) I mam spokój. Przy umowie dwuletniej z telefonem, nie wiem czy bym dostał go w mojej taryfie za złotówkę - pewnie tak, bo bym musiał wziąc co najmniej Elastyczną 100 i to by było mało. Za to przez dwa lata byłbym związany umową z zakazem zmieniania (obniżania) taryf w razie wprowadzenia nowych, korzystniejszych itd. Rachunek jest prosty. Nie kupuję telefonów w promocjach czy na PWA od trzech lat. Sensu nie ma.

  • 0

    23.  2009-04-15 20:28:46

    Hiroshima - ceny podnoszą? Mam wrażenie, że obniżają subwencje tylko ;-)

  • 0

    24.  2009-04-15 20:29:13

    A takie działania w kryzysie to NORMALKA ;-)

  • 0

    25.  2009-04-15 20:30:44

    thonka - wyprowadź się i zarabiaj w funtach... Albo zmień pracę w Polsce - też można zarabiać tyle co tam - znam osobiście ludzi, którzy za 8 godzin pracy dostają więcej niż przeciętny Anglik u siebie.

  • 0

    26.  2009-04-16 01:29:47

    @25 mi nie chodzi o zarobki, a o abonamenty jako takie, a zwlaszcza o doplaty do sluchawek ze strony operatora. tam nie trzeba placic setek (tu wstaw walute) abonamentu, by miec swiezy model telefonu jak ma to miejsce wlasnie u nas... a pisze o erze, bo bylo nie bylo tmobile kontroluje bezposrednio te siec i jakos nie widac unifikacji ofert, a coraz wieksze dysproporcje...

  • 0

    27.  2009-04-16 16:23:10

    no to oczywiste jak dla mnie... tam ludzie dzwonią z telefonów a nie tylko je noszą w oczekiwaniu aż ktoś zadzwoni i za dwie minuty da mu jedną... Jeśli przychód od klienta jest konkretny to i mogą sobie pozwolić na konkretne subsydia.

  • 0

    28.  2009-04-16 16:24:32

    a u na? ma przeciętny abonent telefon, abonament za 20 euro albo 10 i oczekuje Bóg wie jakiego sprzętu za złotówkę...

Dodaj swoją opinię