Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje dla prywatnych w Erze

Nowe promocje dla prywatnych w Erze

sirmark 7 Listopada 2007 00:14

0 0

Od 8. listopada Era wprowadza nowe promocje dla klientów indywidualnych, w ramach których użytkownik może dokupić w specjalnej cenie starter i drugi telefon na prezent.

W trzech promocjach z "telefonem na prezent", bazujących na dotychczasowych promocjach, użytkownik może dokupić starter Tak Tak za 20 zł (cała kwota do wykorzystania), a wraz z nim za 1 zł drugi telefon z osobnej listy: Sagem my220X, Alcatel OT-E259, Alcatel OT-E801, BenQ Siemens S68, LG B2050, LG KG225, Motorola FONE F3, Sagem my200C, Siemens C75, Siemens ME75, SonyEricsson Z300i.




Do promocji wchodzą także dwa nowe modele: Samsung SGH-F210 i SonyEricsson W580i.

Zobacz: szczegóły promocji Dwa razy więcej z telefonem na prezent.
Zobacz: szczegóły promocji Telefoniczna okazja z telefonem na prezent.
Zobacz: szczegóły promocji Prestiżowe taryfy z telefonem na prezent.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 98
  • 0

    79. ~nick  2007-11-08 21:15:51  host: bzv139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    75. ~PWK - 915 minut? To jęzor masz pewnie metrowy ze tyle gadasz miesięcznie. Jak by Ci było mało to w Heyah za 50gr więcej masz 300 minut na dobe bezplatnie a prócz tego jeszcz 50zł.

  • 0

    80. ~  2007-11-09 16:46:24  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Nie rozumiem czyli za 20 zł mogłbym mieć SonyEricsson W580i.

  • 0

    81. ~  2007-11-09 18:36:27  host: 82.177.125.7

    era jest ok, podpisalem aneks i dostalem ab za 83 zl 200 minut + 4000 po tym do ery i na stacjonarne a do tego n73 za 99,50. Prawda jest taka ze nawet jak oferta dla nowych jest jedynie dobra to jednak dbaja o osoby przedluzajace umowy...

  • 0

    82. ~  2007-11-10 00:09:43  host: 213.158.194.228

    opowiadasz takie pierdoły,że głowa puchnie.Może chciałbyś dostać taką oferte ale się z ciebie obśmiali.Po 1 to abo jest za 85 zetów i za to 160 min plus 4000 do ery i stac. A n73 za 99 to mnie już przybiło do ziemi bajkopisarzu. 2 dni temu byłem w erze 4 numery na koncie i każdy z nich miał średnią z faktur po 115 zetów przynajmniej z info pani co mi kit wciskała i jakoś tak wspaniałej oferty nie dostałem,mało tego mój kolega był 2 dni później i też śmiech na sali. obaj już mamy kwity w play. A ty koles to się ocknij ze swoją n73 bo za taką cenę to dostaniesz se550 albo jakiegoś zdechlego samsunga

  • 0

    83. ~Meggi  2007-11-10 01:59:34  host: aajp165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie promocja się podoba. Na święta idealna! Bo dla dziecka prosty telefon za 1pln bez żadnych zobowiązań, bez konsekwencji jeśli się zgubi czy zniszczy, to naprawdę dobra rzecz! Era ma naprawdę dobrą ofertę i dla stałych i dla nowych abonentów. A n73 w abonamencie za 120pln (200minut uniwersalnych i 100 do ery plus 4k) za 1pln to wcale nie jest nierealne. Tak właśnie przedłużyłam kolejną umowę! Jeśli ktoś woli niepewność w Play, fakt,że ich operatorzy nie rozumieją zasad działania chińskich nadajników (stąd problemy z połączeniami!!!), nie przeraża myśl,że własnych stacji bazowych mają mniej niż 250, umowy spisywane są tak,że klient nie wie, czego może sie spodziewać - ok. Dla mnie Era ma najlepszą ofertę,a ta świąteczna to już całkowicie bajka.

  • 0

    84. ~Meggi  2007-11-10 02:02:36  host: aajp165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A @82 jak się postarasz to te 83pln za 200 minut wynegocjujesz:] Tzw oferta z gwiazdką;) Tylko dla stałych klientów...

  • 0

    85. ~Mats  2007-11-10 14:37:28  host: atm.ssnet.pl

    Tych telefonów "gratisowych" to z dnia na dzien coraz mniej, w e-sklepie ery zostały już tylko 2 do wyboru.

  • 0

    86. ~slowik  2007-11-10 15:28:23  host: 195.182.20.138

    bo sa tylko 2 do wyboru sagem i lg reszta jest zbyt stara...chyba ze gdzie na punkcie leza jest 1020 punktow wiec powodzonka

  • 0

    87. ~remek  2007-11-10 18:28:23  host: 82.177.34.67

    świetna promocja! skorzystam....;-) telefon dla dziecka jak znalazł

  • 0

    88. ~  2007-11-12 16:08:14  host: 081015146024.lcz.vectranet.pl

    mogliby cos pomyslec z darmowym numerem... bo 2000 minut za 30 zł to zbyt wygorowana cena :/

  • 0

    89.  2007-11-12 20:05:33

    ad.82 chciałem powiedzieć tylko, że pierdoły to opowiadasz, ale ty. Wystarczy być troszkę bardziej zaradnym i nowoczesnym i też mógłbyć mieć taką ofertę, o której pisze zadowolony Abonent w poście 81. Wystarczy zadzwonić do BOA, a nie łazić po punktach i powiedzieć, że jesteś zainteresowany rozwiązaniem umowy. Ot cała filozofia ;-)) Skoro przechodzisz do Play to znaczy, że nie masz jaj i idziesz na łatwizne... Życzę powodzenia!!!

  • 0

    90. ~hubson  2007-11-14 10:19:14  host: ds1789890.dedicated.solnet.ch

    to pokazuje ze jednak era cos robi i idzie w dobrym kierunku i jak tak dalej pojdzie i slabej postawie pozostałych to jest szansa ze stanie sie najlepszym operatorem sieci i zostanie liderem

  • 0

    91. ~dj_qb  2007-11-14 10:41:45  host: 62.29.253.163

    widzieliscie te telefony ?? poracha

  • 0

    92. ~swistak  2007-11-14 23:02:22  host: chaos.tpnet.pl

    od kiedy bedzie na swieta nokia e51 w erze?

  • 0

    93. ~smieci same  2007-11-15 11:51:49  host: dns.dew.pl

    dali na swieta najgorszy złom co nieschodzi jako gratis ale iine sieci tez tak robia na wieta wszyscy daja teraz najgorsze gratisy

  • 0

    94. ~dududu  2007-11-16 14:23:54  host: abde29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    konsultanci ERY na forum łapy w górę!!! OOOOO, sporo Was!

  • 0

    95. ~pleyak  2007-11-16 14:32:20  host: abde29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ad.89 Przeszedłem do PLAYA z ERY po 10 latach, koszty spadły o połowę. JAJA! mam na miejscu! Zaradny i nowoczesny płacę mniej, nie oglądam się na jakieś pakiety wewnątrz sieci, zadowolony abonent PLAYa.Ad 83. Gadanie o ryzyku w tej sieci to ściema konsultantów, którym uciekają Klienci.Dalej! Łapać tych co chcą płacić więcej! Do roboty, koniec pasjansa!

  • 0

    96. ~hmm  2007-11-17 23:13:29  host: 212.122.214.240

    #90 to właśnie pokazuje że Era nic nie robi. Jakby zrobili taką promocję: Telefon gratis + TT + pakiet minut na rozmowy z tym numerem itp to by coś robili a tak to widzimy tylko że się Era złomu pozbywa. Może mieli jakiś kontrakt z Samsungiem na sztuki liczony i postanowili wypełnić szybko jego warunki ??

  • 0

    97. ~hmm  2007-11-17 23:14:08  host: 212.122.214.240

    Sorry z Sagemem a nie Samsungiem.

  • 0

    98. ~  2007-12-31 00:53:56  host: ase10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    samsung c260, motorola w375, lg kg130 - takie telefony sa oferowane przez siec era jako dodatkowe dla stałych abonenetów. Pewnie - starocie!!! nikt nie mówi, że to najnowsze modele, ale za 20zł każdy z was by się połaszczył i wziął dla członka swojej rodziny!!! są pewnie i tacy co od razu polecą do komisu. Wszyscy gadają, że słaba oferta, a stoki magazynowe przez was wyczyszczone... buehehehe:))) LOOOOOOSERS!!!!!

Dodaj swoją opinię