Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje dla prywatnych w Erze

Nowe promocje dla prywatnych w Erze

sirmark 4 Lutego 2008 16:23

0 0

Od 4. lutego Era wprowadziła nową promocję Elastyczne pakiety minut dla klientów prywatnych. Zmianie ulegają także pozostałe promocję, a my prezentujemy pełny cennik telefonów.

O nowej promocji Elastyczne pakiety minut pisaliśmy w tej wiadomości.




W nowych edycjach promocji Era przeniosła cennik telefonów do oddzielnego załącznika. Dzięki temu wszystkie ceny dla poszczególnych opcji promocyjnych (różne zestawy i taryfy) publikowane są w jednej tabeli.

Zobacz: szczegóły promocyjnego cennika telefonów.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczne pakiety minut.
Zobacz: szczegóły promocji Telefoniczna okazja.
Zobacz: szczegóły promocji Prestiżowe taryfy z internetem w telefonie.
Zobacz: szczegóły promocji Taryfa Era Relaks.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 96
  • 0

    77. ~aktus  2008-02-05 18:37:35  host: bbservice52.mmpnet237.tnp.pl

    ~Pu94 umowa z plusem sie nie skonczy :P plus nie moze jej wypowiedziec tak jest podpisana wiec play ma prawie dozywotnio zagwarantowany zasieg plusa chyba ze sam z niego zrezygnuje

  • 0

    78.  2008-02-05 19:07:13

    Żałuję, że przeniosłem się do TT z simplusa, jakieś 4 miesiące temu. Czekam ciągle na promocję gdzie będzie darmowy numer i jeszcze rozsądna ilość darmowych minut za kwotę poniżej 50zł. jedna oferta uniwersalna i oferta z przyjacielem np za 40-45 a tu nic nie ma, nawet na walentynki:/ Teraz jakoś kasa szybciej leci, a w sim+ więcej minut można wygadać, wszystko jak dla mnie jest tam lepsze, chociaż jeszcze w październiku to Era wygrywała.

  • 0

    79.  2008-02-05 19:20:32

    MirekB nie wierze w ta wspolprace Ery i Plusa a juz najlepsze co by mogli zrobic to roaming krajowy ale tego nie bedzie bo chyba u nas prawo zabrania roamingu krajowego wsrod swietej trojki ? :( jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi ... Czy za granica sa sieci komorkowe(konkurencyjne) nie wirtualne ale takie ogolnokrajowe co maja ze soba roaming w macierzystym kraju ?

  • 0

    80.  2008-02-05 19:30:40

    fajnie, era dba o klientow tzn stawia bardziej na jakosc a nie ilosc i ja tam tak wole, zasieg mam super, najwiekszy wybor telefonow, prestizowe taryfy i zawsze przy nowym aneksie ciekawa oferte, wiec zlego slowa nie moge powiedziec

  • 0

    81.  2008-02-05 19:32:24

    Cala Era :( po hsdpa mam predkosci sciagania 15-25kB/s :/ cos czuje ze jesli ta wspolpraca Ery i Plusa wogole dojdzie do skutku do z wieksza korzyscia bedzie to dla ery... swoja droga na telepolis wogole o tym newsie nie pisano...

  • 0

    82. ~obserwator  2008-02-05 20:27:56  host: 77-253-141-249.adsl.inetia.pl

    A wszystko może być o wiele prostsze! Drodzy użytkownicy jesteście nieświadomymi testerami usług.Wasze opinie mają ogromny wpływ na to co "dostaniecie w prezencie" od operatorów.Dlatego trzeba zacząć o pewnym problemie głośno mówić. Moi znajomi z Ukrainy mieszkają w Polsce 3 lata i wręcz przysięgają ,że ich karty prepaid są nadal ważne.Wystarczy,że włożą kartę do telefonu i mają całą kwotę do dyspozycji.Nic im nie przepada. Dlaczego u nas jest lojalka??? Tu są przedstawiciele opów namawiają do "mieszania herbaty" od czego wcale nie robi się słodsza.Może powiedzą dlaczego nasze pieniądze przepadają.Przecież kupując kartę do dzwonienia z budki tel.nie mamy tego problemu.A te chore ceny za minutę, prawie takie same jak przy abonamencie gdzie dochodzi problem ceny telefonu.A jak by mogło być pięknie 4 czy 5 kart SIM do wyboru w portfelu i teraz pokażcie operatorzy jak walczycie o klienta. Wszelkie reżimy i dyktatury trwają bo ludzie nie wiedzą ,że... może być inaczej!!!

  • 0

    83. ~pawlikkk  2008-02-05 21:03:14  host: apn-77-115-137-249.gprs.plus.pl

    ale syf z tej ery...

  • 0

    84. ~pablo  2008-02-05 21:44:54  host: aazv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    buhahaha targowac sie z era,hehe to sie targujcie.Ja przejde do playa bede mial za małe pianiadze kupe minut i od poczatku super oferte.Naiwni zostaja e erze.Na dzien dzisiejszy sklasyfikował bym tak sieci 1miejsce play,2:plus,3:era.4:orange.Pod wzgledem jakosci kosztow i telefonow

  • 0

    85. ~  2008-02-05 21:48:43  host: nat-tar.aster.pl

    ~pablo: Ja bym raczej nieco poprzestawiał kolejność pod względem jakości. 1.Plus, 2.Play, 3.Orange, 4.Era

  • 0

    86. ~pablo  2008-02-05 21:57:15  host: aazv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no niewiem plus napewno nie na pierwszym bo nie daje tylu minut i takich tleefonow.

  • 0

    87. ~  2008-02-05 22:01:57  host: nat-tar.aster.pl

    mi chodziło tylko o jakość sieci w sensie połączeń i zasięgu.

  • 0

    88. ~abo  2008-02-05 22:43:51  host: ip-194-126-146-226.nette.pl

    wplusie obecnie dla prywatnych w wyprzy są mówąc szczerze badziewne telefony,ale nie okłamujmy się,pozbywają sie starych modeli. w plusie dobre były teryfy godziny bo było mase minut na stecjonarne a obecnie tego nie ma jeśli wtym roku cos sie nie zmieni to trzeba będzie zmienić sieć. CO do playa rzeczywiscie wg.mnie co do telefonów i ich cen bije konkurencje na głowę i jest dobry dla osób które dzownią w różnych sieciach.brakjednak pakietów minut a to minus.poco mi dzownic nawet za te 49 gr jak moge dzwonic za 10 w pakietach jesli mam tam znajomych. to niby nic,ale poco przepłącac.co do ery,to juz nie skometnuje, CI panowie z ery powinni poczytać fora troche,co do orange to jakoś mi ich związki z tepsą nie pasują i nie lubie ich,ale jak mowie każdy wybiera to co komu pasuje powiem 1- w stanach w pakietach w abo bo mam znajomą minuty liczy sie w tysiącach aunas żydzą dalej.pozdr.

  • 0

    89. ~  2008-02-05 22:46:32  host: aazv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak ale play tez jest na nadajnikach plusa i buduje umts

  • 0

    90. ~  2008-02-05 22:49:27  host: aazv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak ale jak np doladujesz sobie konto za 100 zł to nie potrzebne ci pakiety bo korzystasz do woli i pamitac trzeba ze 2 minuty odebranego połaczenia to 1 minuta dla ciebie,wiec na co komu pakiety

  • 0

    91. ~  2008-02-05 22:51:15  host: aazv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam w erze pakiety i co z tego jak rachunki przychodza wysokie a najlepsze jest to ze mozna poza pakietem nabic wtsoki rachunek.jak juz mówiłem ero zegnaj ale sie wypalilas i wcale sie nie starasz tak jak powinnas.

  • 0

    92. ~  2008-02-06 08:07:25  host: nat-tar.aster.pl

    ~abo: Taryfy godziny są nadal dostępne. Wystarczy zakupić "superkartę" na rok. Oczywiście nie ma możliwości zakupu przy tym telefonu, ale taryfy są nieco lepsze właśnie ze względu na możliwość wykupienia pakietów na stacjonarne. W ramach tej oferty można zmienić sobie taryfę na wyższą.

  • 0

    93. ~lynch  2008-02-06 11:02:54  host: 208.64.36.68

    a mi to odpowiada bo stawki maja odpowiednie jak dla mnie telefony w dostepnych cenach wiec wybor jest i staraja sie!!

  • 0

    94. ~pablo  2008-02-06 11:50:38  host: acum83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nie mowie era to nadal dobra siec tylko ze juz nie taka jak kiedys,wiec uciekam,jakosc rozmow jest tragiczna.

  • 0

    95. ~  2008-02-06 11:51:16  host: acum83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie?Czy złotowki w doładowaniu na play karte przechodza na nastepny miesiac?

  • 0

    96. ~pablo  2008-02-06 15:47:18  host: abau201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    juz wiem przechodza a razem z nimi ja do Playa.Pzdrp

Dodaj swoją opinię