Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje dla prywatnych w Erze

Nowe promocje dla prywatnych w Erze

sirmark 15 Stycznia 2008 22:26

0 0

Od 16. stycznia Era wprowadza nowe promocje dla klientów indywidualnych, a w nich dostępne są nowe telefony.

W nowych edycjach promocji, warunki pozostały bez zmian, natomiast wprowadzono nowe telefony: Nokia 6500 slide, Nokia 6500 classic, Nokia E51, SonyEricsson K770i oraz SonyEricsson K850i.




Zobacz: szczegóły promocji Dwa razy więcej minut.
Zobacz: szczegóły promocji Dwa razy więcej z telefonem na prezent.
Zobacz: szczegóły promocji Telefoniczna okazja.
Zobacz: szczegóły promocji Telefoniczna okazja z telefonem na prezent.
Zobacz: szczegóły promocji Prestiżowe taryfy z internetem w telefonie.
Zobacz: szczegóły promocji Prestiżowe taryfy z telefonem na prezent.
Zobacz: szczegóły promocji Taryfa Era Relaks.
Zobacz: szczegóły promocji Taryfa Era Relaks z telefonem na prezent.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 82
  • 0

    63.  2008-01-16 16:34:47

    ludzie przedluzyli promocje w abo, ale do 3 lutego 2008... te 3 tygodnie duzej roznicy nie robi.

  • 0

    64. ~Marcin  2008-01-16 17:31:38  host: aajv152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Nowe promocje dla prywatnych w Erze" powinno być stare promocje jako nowe promocje w erze

  • 0

    65. ~yogi  2008-01-16 19:17:36  host: aase151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie sie powtarzam - ale i tu dodam - kompromitacja ale wiekszosc ludzi nie jest swiadomymi uzytkownikami, nie czytaja telepolis itp. - wiec "ciemny lud to kupi"... smutne i zalosne stare promocje

  • 0

    66. ~daro  2008-01-16 20:01:26  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    mamy teraz do dyboru do koloru tych ofert ery dobrze ze umowe zmieniam w przyszlym miesiacu to bede mial w czym wybierac

  • 0

    67. ~ardi76  2008-01-17 09:21:04  host: grh18.internetdsl.tpnet.pl

    Przedłużenie promocji do 3.02.2008 może mieć być związane z tym, że: Z pewnych źródeł wiem, że do końca stycznia ma nastąpić rebranding na TMOBILE, nowe taryfy mogą być wprowadzone dopiero po zmianie nazwy. A nawet, jeśli rebranding nie nastąpi w styczniu, to pewnie nowe plany taryfowe ruszą od nowego mca a do tego czasu nałapią łosi na stare, niekorzystne regulaminy ENK

  • 0

    68. ~Cezar  2008-01-17 10:58:16  host: azt252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ardi76 mogę ci jedynie powiedzieć że twoje "pewne źródła" są w dużym błędzie - zwłaszcza jeśli chodzi o rebranding.

  • 0

    69. ~elef  2008-01-17 14:37:03  host: dpa76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zadziwiajaca cecha charakteru polakow jest: narzekanie i bycie niezadowolonym 25godz/dobe. Jak jest promocja to czemu jest, jak nie ma to czemu nie ma...i tak w kolko. firma telekomunikacyjna nie jest caritasem, ma zarabiac, miedzy innymi aby swiadczyc uslugi i miec konkurencyjna oferte. nikt do niczego nie zmusza!

  • 0

    70. ~xxx  2008-01-17 15:44:27  host: 217.98.58.141

    jojo co słychac w play

  • 0

    71.  2008-01-17 22:00:48

    elf nie ma sprawy.Masz rację,idę do konkurencji i nie płaczę.Wolny rynek i tak ma być.

  • 0

    72. ~  2008-01-18 14:18:26  host: dpt139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jezeli chodzi o oferte indywidualna - to najlepsza na rynku jest oferta ery. Nie jest to autopromocja, a moje subiektywne zdanie, po tym jak zapoznalem sie z oferta na http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament najlepiej samemu zapoznac sie

  • 0

    73. ~jupi  2008-01-18 16:03:03  host: aauj183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mhm, zapoznalem sie z oferta "dwa razy wiecej minut" - i raczej ta promocja jest dla mnie optymalna, z tego co w tej chwili rynek nam proponuje

  • 0

    74. ~edi  2008-01-18 21:19:22  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    mi najbardziej podoba sie opcja z telefonem za 1zl, bardzo fajna oferta, a ta promocja to jest wypasik :) http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/dla_wymagajac ych/poczuj_relaks 1000minut na polaczenia krajowe, i do UE niezle, umowa na 2lata i raz na rok nowy telefon:)

  • 0

    75. ~rrr  2008-01-19 00:37:54  host: unicorn.laczpol.net.pl

    Najlepsza promocja Ery - Przejdź do Play-a za jedyne 50 zł

  • 0

    76. ~jojo  2008-01-19 12:57:44  host: efw44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    xxx (70) jak na razie PRAWIWE wszystko dobrze. Poza drobnymi błędami Play Menu (*111#). Fajna jest świadomość, że wysyłasz SMS-y, a na koncie wciąż tyle samo forsy... ;-)

  • 0

    77. ~obserwator  2008-01-19 22:28:52  host: 83.238.145.77

    a w TAK TAKu jakas cienizna zaczyna sie robić. mega Pakiety zlikwidowali podwójnych doładowań nie ma a i cennik na niezmienionym poziomie. Mogli by zrobić minutę połaczenia za 20gr do wszystkich bez innych promocji i nie musiałbym o tej sieci mysleć no tak ale co by robili marketingowcy?! :P

  • 0

    78. ~  2008-01-20 09:21:18  host: wipemy.info

    Play rzondzi!! Tylko tam macie takie dobre warunki do dłuuuuuuuuuuuuugich rozmów!!!!!!!!!!!!!!!! Przechodzcie tam wszyscy!!!!!!!!!!!!

  • 0

    79. ~skalarek  2008-01-20 13:43:35  host: 212.122.214.235

    #72, #73, #74 pseudoreklama ?? Era była dobra ale teraz jest Play, który Erunię spokojnie i delikatnie rozkłada.

  • 0

    80. ~skalarek  2008-01-20 13:50:05  host: 212.122.214.235

    @obserwator bierz przykład z @jojo i ze mnie i żegnaj Tak-Taka. Era już dawno przestała się starać a teraz tylko cwaniacko kombinuje jak ściągnąć maks kasy z klientów. Dwa lata temu oferta TT była najlepszą i wręcz miażdzyła konkurencję cenowo ze swoim 59 groszy poza sieć i 20 gr wewnątrz i terminami ważności konta. Wtedy Era rzeczywiście starała się być liderem. Dziś ceny TT ma praktycznie najgorsze. Dziś liderem chce być Play i to on najambitniej walczy o pozyskanie nowych klientów. Taką sieć warto wspierać ;)

  • 0

    81. ~  2008-01-21 21:55:02  host: 80.51.91.252

    play=sieć dla biednych

  • 0

    82. ~  2008-01-22 20:05:15  host: inet20909nh-0.eranet.pl

    kazda firma ma swoje plusy i minusy. natomiast oferta ery wydaje mi sie calkiem dobra i zachecajaca. natomiast jat to bywa ludzie nie czytaja regulaminow i pozniej sie lapia na rozne haczyki, mianowice nikt nie patrzy jaka jest kara umowna w play. osoby ktore przeszly do playa na poczatku same sie mogly przekonac: brak dostarczonego rachunku na czas, blokada polaczen wych po 1 dniowej zaleglosci i nic z konsultantami nie da sie zalatwic!! (tym bardziej po 23 jak jest cos pilnego, bo nie pracuja!!!)

Dodaj swoją opinię