Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje biznesowe w T-Mobile

Nowe promocje biznesowe w T-Mobile

WitekT 1 Lutego 2012 10:43

0 0

Od 2. lutego T-Mobile wprowadza nową taryfę dla klientów biznesowych - Wiele możliwości w taryfach Nowa Firma oraz 120% możliwości w taryfach Pakiet dla biznesu.

W ofercie będzie dostępnych 7 taryf z pakietem od 100 do 3000 minut w abonamencie od 23 do 260 zł netto. Bezpłatny Internet jest dostępny w 6 taryfach z pakietem danych (do 2,5 GB), a za opłatą w wysokości 5 lub 10 zł netto można go rozszerzyć nawet do 5 GB. Dla klientów wysyłających często SMS-y lub MMS-y T-Mobile przygotował pakiet 1200 SMS-ów wymiennych na MMSy w cenie 5 zł netto.

Jednocześnie rozpoczyna się specjalna promocja 120% możliwości w taryfach Pakiet dla biznesu. Dla przedsiębiorców oznacza to zwiększenie pakietu wartościowego o 20%, który w całości może zostać wykorzystany na rozmowy krajowe i w roamingu oraz na wiadomości tekstowe i multimedialne. W tej promocji przedsiębiorcy będą mogli zyskać przez dwa lata do 1920 zł do wykorzystania na usługi. Ponadto, w ramach wybranego pakietu przedsiębiorcy, podobnie jak w promocji Wiele możliwości, otrzymają bezpłatnie pakiet danych nawet do 2,5 GB z możliwością rozszerzenia go nawet do 5 GB.




Usługa Zawsze biznes, pozwalająca na bezpłatne i nielimitowane rozmowy z Polski ze wszystkimi numerami T-Mobile zarówno w kraju jak i na świecie, jest wliczona w abonament w trzech najwyższych taryfach, a w przypadku pozostałych można ją dokupić w cenie 10 lub 15 zł netto.

Sieć T-Mobile dla klientów biznesowych przenoszących numer od innego operatora przygotowała specjalny upust na abonament w wysokości 10% przez dwa lata.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • -2

    24. ~majki  2012-02-01 13:22:57  host: v21-13.opera-mini.net

    23. Liczy się cena i ilość minut reszta bez znaczenia wszędzie jest tak samo.

  • 0

    25. ~  2012-02-01 13:23:57  host: 62.244.139.212

    @22, wszystko bez limitu mówisz?? To mogę w ramach tej opłaty wykonać 200min połączeń międzynarodowych? Internet tez jest bez limitu? Nie twierdzę, że to całkiem zła jest oferta ale jakoś to w3 trzyma biznes a nie play. Dlaczego?

  • -1

    26. ~majki  2012-02-01 13:28:30  host: v21-13.opera-mini.net

    25. Głównie małe firmy wybierają Play.

  • 0

    27. ~  2012-02-01 13:33:00  host: 62.244.139.212

    @26; i te małe firmy biorą taryfę VIP za 307,50zł brutto?

  • 0

    28. ~  2012-02-01 13:39:39  host: v21-13.opera-mini.net

    27 przekomarzasz sie zemną, nie mam czasu na to, w szerszym kontekście piszę.

  • 1

    29. ~Sakura  2012-02-01 14:23:55  host: public15190.xdsl.centertel.pl

    Dość przyjemnie prezentuje się ta oferta, klienci biznesowi cenią sobie dobry zasięg (z tego co mi wiadomo ptc ma najlepszy zasięg w Polsce) oraz przyjemne ceny usług, duże pakiety minutowe oraz internetowe są bardzo dobre dla ludzi którzy muszą po coś wejść do internetu tzn. jakiś portal żeby coś porównać, przejrzeć ofertę konkurencji. Według mnie bardzo korzystną ofertę przedstawiło Tmobile. Pozdrawiam.

  • 0

    30. ~jerry  2012-02-01 14:36:19  host: 79.162.77.251

    #29 - 'z tego co mi wiadomo PTC ma najlepszy zasięg w Polsce', zastanawiam się do kogo to chcesz porównać, bo ten wyświechtany slogan mnie rozbawił - PLAY ma swoje stacje, do tego roamingi wewnętrzne na Plusie i Orange, Plus ma swój zasięg + obecnie sieć szkieletowa Cyfrowego Polsatu i częstotliwości, Orange ma praktycznie ten sam zasięg co PTC - a do końca roku będzie identyczny - bo to będą te same nadajniki zgodnie z umową o połączeniu sieci (rekonfiguracje są już przeprowadzane),

  • 0

    31. ~jerry  2012-02-01 14:38:04  host: 79.162.77.251

    #20 - migracja z Optymalnych będzie możliwa po 12 miesiącach obecnej umowy, oczywiście na plan o wyższej wartości niż obecny

  • 0

    32.  2012-02-01 16:38:29

    @27 oferta jest? jest. ladnie wyglada w cenniku? a jakze! sam znam jednoosobowe firmy, ktore stac na abonament za te 260zl, bo po prostu jest to dla nich oplacalne, a jako niemal gratis (1zl) kazdy telefon w ofercie (a niektore potrafia kosztowac po 2000 i wiecej nawet w abonamentach za 100zl). niemniej jednak sam Dobrzynski przyznal, ze chca pozyskac klientow biznesowych (slyszalem to juz rok temu, ale co tam...) i skupic sie ofertach dla nich, a do tego potrzebuja sprawnej obslugi klienta lepszej niz dla takiego z kilkoma kartami sim (defacto przyznal, ze nie byli i nie sa gotowi na obsluge korporacji). biznes niestety wymaga jakosci - jakby do mnie probowal sie ktos dodzwonic i uslyszal, ze nie ma takiego numeru, albo ze jest zajety (dosc czeste niezaleznie od dawcy zasiegu) choc zadne z tych dwoch nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci to bym sie mowiac lekko zdenerwowal.

  • 0

    33. ~lis  2012-02-01 16:41:10  host: user-46-112-175-56.play-internet.pl

    @30 nie będę mówić o zasięgu Playa, bo zasób pozytywnych słów na ich temat jest tak samo marny jak ich infrastruktura. Myślisz, że jak obsadzili się z nadajnikami na linii WarszaFskiego metra to juz coś znaczą? Lipa i tyle. Orange i PTC rozpoczęło całkiem poważną akcję NetWorkS razem z inicjatywą Nokia i Huawei. To właśnie dzięki temu mamy wkońcu szansę na prawidzwe 4G w naszym kraju w przyszłości.

  • 1

    34. ~michal  2012-02-02 00:10:57  host: 89-28-231-12.pawluk.org

    @17 sprobuj pojedzic z numerem play po europie, zaraz szybko z niego uciekniesz do ktoregos z w3, poki t-mobile ma pakiet 9 zl 30 min w roamingu to nie ma chyba lepszej opcji. W Twoim kochanyn play zaplacisz za takie rozmowy ok 60 zl a w TM 9. Nie ma co sluchac reklam, trzeba wgryzc sie w szczegoly. Mialem starter play dla sprawdzenia wyrzucilem go jak na trasie mialem wypadek i niemoglem sie nigdzie dodzwonic bo zasieg 0. a z Erą nie mialem zadnego problemu

  • 1

    35. ~Daco  2012-02-02 09:41:11  host: 87-205-152-15.adsl.inetia.pl

    ~30 tylko musisz być świadomy kto jaki ma priorytet w przypadku roamingu krajowego ;)zresztą klienci biznesowi patrzą jeszcze na kilka innych rzeczy przy wyborze oferty niz sama cena.

  • -1

    36. ~  2012-02-02 09:55:39  host: dah235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitkuT, czy to jakaś inwazja marketingowców ostatnio? Tyle zachwalania heyah i Tmobile, same ochy i achy od komentujących?

  • 1

    37. ~  2012-02-02 10:19:38  host: 62.244.139.212

    @36, nadal jest najwięcej i najbardziej aktywni są na portalu marketingowcy z Play wiec nie rozumiem czego sie czepiasz. Chyba, że uważasz, że dobrze mozna pisać wyłącznie o P4,który ostatnio śpi jak Plus a w fazach przebudzenia obcina promocje lub podnosi ich ceny.

  • -1

    38. ~  2012-02-02 11:03:13  host: dah235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "całkiem przyjemnie", "przyjemna oferta" - to marketingowcy już inaczej pisać nie potrafią? te same osoby pod różnymi nickami piszą i tyle. No dalej, minusujcie!

  • -1

    39. ~  2012-02-02 23:06:38  host: ip-157-25-83-196.multimo.pl

    I 80 gr/min do Play.

  • -1

    40. ~  2012-02-02 23:10:15  host: ip-157-25-83-196.multimo.pl

    24. Jeździłem z Play po Europiej. I nie zmyślaj cen, bo Play jest najtańszy. Przykładowo - akurat z USA - w Play roaming 5 zł/1 zł, a w T-Mobile 14 zł/6 zł (ceny z pamięci).

  • -1

    41. ~  2012-02-02 23:10:42  host: ip-157-25-83-196.multimo.pl

    34. Powyższy post miał być do 34.

  • 0

    42. ~  2012-02-03 11:46:25  host: ewq254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29 Najlepszy zasięg? Cha cha cha... Orange i Plus mają moim zdaniem bardzo dobry zasięg, lepszy niż reszta.

  • 0

    43. ~Daco  2012-02-06 13:08:31  host: 77-255-61-145.adsl.inetia.pl

    ~40 w t cała UE po 30 gr za minutę ;) mnie to wystarcza jeden pakiet za 9zł i jest spokój.

Dodaj swoją opinię