Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe premie za doładowania online w Orange

Nowe premie za doładowania online w Orange

WitekT 8 Stycznia 2015 15:44

18 4

Od dziś doładowujący konto prepaid w ofercie Orange Free na kartę i Orange Smart dostaną dodatkowo 5x większy bonus transmisji danych. Warunkiem jest doładowanie poprzez kanał online.



Bonusy są wykorzystywane w pierwszej kolejności, czyli przed środkami pochodzącymi z doładowań, sumują się ze standardowymi bonusami.




Jeśli doładowujecie się np. standardowym kanałem za 25 zł dostajecie bonus 1 GB, ale jeśli zrobicie to teraz online Wasz bonus wynosi 6 GB (1 GB + 5 GB) - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Dodatkowy bonus przy doładowaniu online w ofercie Orange Free na kartę:

Kwota doładowania

Bonus

Ważność

5 zł

250 MB

2 dni

10 zł

500 MB

5 dni

25 zł

5 GB

30 dni

40 zł

5 GB

40 dni

50 zł

12 GB

93 dni

100 zł

30 GB

120 dni

200 zł

30 GB

150 dni


Dodatkowy bonus przy doładowaniu online w ofercie Orange Smart:

Kwota doładowania

Bonus

Ważność

5 zł

200 MB

5 dni

10 zł

500 MB

5 dni

25 zł

2,5 GB

30 dni

40 zł

2,5 GB

40 dni

50 zł

8 GB

93 dni

100 zł

15 GB

120 dni

200 zł

15 GB

150 dni


Zobacz: regulamin promocji w Orange Free
Zobacz: regulamin promocji w Orange Smart

Który operator ma najlepszą ofertę prepaid mobilnego Internetu?

Play
36.76%
Plus
12.01%
Orange
29.38%
T-Mobile
5.93%
Inny
6.51%
Trudno powiedzieć
9.41%

Wszystkich głosujących: 691


Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange smart | orange free | orange

w sumie: 97
  • 0

    78. ~byku  2015-01-09 22:56:56  host: n08-10-08.opera-mini.net

    Ktoś dostał ten dodatkowy bonus po doładowaniu ? Ja wczoraj o 23 doładowałem online za 5 dyszek zaraz miną 24h i nic po za standardowym bonusem mi się nie pojawiło :D

  • 0

    79. ~Ddd  2015-01-10 00:59:35  host: 87-206-116-167.dynamic.chello.pl

    78.tak.ja doladowalem dziś dwa numery, po około 15 minutach, tak jak zwykle, przyszedł sms o bonusie plus drugi sms o dodatkowym

  • 0

    80.  2015-01-10 09:20:17

    @79 - to wyślij teraz START na 8002 i napisz, czy dla dodatkowych GB ważność również została ustalona na rok?

  • 1

    81.  2015-01-10 12:40:51

    80 - oczywiście, że tak. Wielokrotnie tak przedłużałem. Chcę jednak przyznać rację poprzednikom - lektura regulaminu udostępniona przez TomkaO to potwierdza. Widać, że oba sposoby są dopuszczalne. Niemniej jeśli ktoś korzysta z oferty w niewielkim stopniu, to nie trzeba ładować konta całymi latami, wystarczy sam sms START i nic nie przepada. Piszę to w oparciu o własne doświadczenia. A jeśli chodzi o tytułową promocję, to chcę powiedzieć o kilku ważnych moim zdaniem sprawach. OFnK lepiej taktuje niż u konkurencja : 100 kB ( inni co 300 kB lub co 500 kB ), podobna wielkość bonusa jak w Plusie. Wady: brak możliwości wykupu Nocnego Transferu, czy nielimitowanego LTE jak w P4. Generalnie oferta dla mnie w miarę ok. Żeby jeszcze operator uporał się z zamrażaniem transferu i umożliwił wyłączenie kompresji, to byłoby super. Odkąd mam dostęp do światłowodowego łącza 30 Mb/s, internet mobilny traktuję jako uzupełnienie dostępu do Sieci i to raczej poza domem. Ale np. na urlopie modem LTE + router sprawdzi się znakomicie jako podstawowe źródło dostępu do Internetu. Dlatego zachomikuję sobie te 30 GB i będzie w razie czego jak znalazł.

  • 0

    82. ~adam  2015-01-10 13:22:11  host: 87-206-116-167.dynamic.chello.pl

    dla mnie to jest oferta najlepsza EVER!!!! dlatego ze srodki mozna przedluzac w nieskonczonosc, ja duzo jezdze i duzo uzywam mobilnego internetu, tu doladuje sobie 30 GB i mam je po wieki, u konkurencji wszystko z czasem przepada.
    a srodki z konta zuzywam np. jak jestem za granica i musze placic za polaczenia z konta glownego (orange free sluzy mi tylko do internetu w Polsce)

  • -1

    83. ~adam  2015-01-10 13:22:52  host: 87-206-116-167.dynamic.chello.pl

    dodam tylko ze ma to sens u osob ktore maja stare karty free i zalapaly sie na darmowa rwk. przy platnej to juz nie ma sensu

  • 0

    84. ~  2015-01-10 13:23:47  host: 87-206-116-167.dynamic.chello.pl

    80= tak, jak tez potwierdzam, na moich obydwu kartach przedluzone wszystko na rok

  • 1

    85. ~Krzysztof  2015-01-10 14:24:52  host: ache36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @83 - Adam przecież RWK jest płatne tylko dla kart ze stażem krótszym niż 93 dni, czyli realnie max raz 3zł trzeba zapłacić i już nigdy więcej.

  • -1

    86. ~Adamos  2015-01-10 15:00:19  host: ip-78-30-93-126.free.aero2.net.pl

    Mam pytanie czy doładowanie w salonie orange bezpośrednio numeru to jest kanał online, czy zwykły tzw. zdrapka

  • 0

    87. ~Adam  2015-01-10 16:24:27  host: public-gprs515030.centertel.pl

    85. Tak? nie wiedziałem. Mam same stare to się nie interesowałem. Ja nie potrzebuję mam 3 stare free witam dwie ładuje bo jedna w smartfonie druga w tablecie. Dla mnie nie ma już lepszej oferty. A aero użyje tylko do streamingu czyli jeśli będę słuchał radia przez internet itp

  • 1

    88. ~Calm7  2015-01-10 17:50:27  host: n20-01-03.opera-mini.net

    86). Raczej jak takie z wydruku terminala. Czyli zdrapka.

  • 0

    89.  2015-01-10 19:39:01

    Na blogu ktoś potwierdził, że działa z doładowaniem z T-mobile usł. bank. choć nie ma tego w regulaminie. A czy zadziała to przez doładowanie z telefonu z rachunkiem?

  • 0

    90.  2015-01-14 15:04:14

    Doładowałem 30zł on-line,dostałem 2smsy ,pierwszy odtrzymałem standardowy bonus 1GB ważny ważny 5.01.2016,i drugi sms 5GB dodatkowy ważny 30dni.Na orange on line bonus 5GB z sumował się bonusem podstawowym.Razem mam 9514MB ważny do 5.01.2016.Ta ważnośc bonusu wyświetla si e na koncie numeru orange on line i pod kodem *101*01#.Jestem ciekawy czy po miesiącu zabiorą 5GB który wg. smsa : 'Dziękujemy za skorzystanie z promocji odtrzymujesz dodatkowy pakiet danych 5GB ważny 30dni."

  • 1

    91.  2015-01-14 15:13:59

    @90 doładuj za 5 zł. to za dwa dni będzisz wiedział co się stanie.

  • 0

    92.  2015-01-15 07:37:14

    @91 - co się stanie? Możesz uchylić rąbka ?

  • 0

    93. ~  2015-01-15 22:02:22  host: n19-03-03.opera-mini.net

    Jak nie ma majtek, to zgadnij co się stanie? Odsłoni wdzięki... ;-)

  • 0

    94.  2015-01-16 12:54:35

    @92 bonus za 5 zł. jest ważny dwa dni ;)

  • 0

    95.  2015-01-16 12:58:28

    Ogólnie chodzi mi o to że ktoś jak doładował za 5 zł. to mógłby powiedzieć jak wygląda praktyka.

  • 0

    96. ~czu23  2015-01-23 23:47:02  host: bri35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy kupując starter np orange pop trzeba wysłać sms aby aktywować za 5zł pakiet 200MB. Ciekawa oferta, ale jak zwykle jakieś utrudnienia- tylko dla tych którzy mają konto internetowe online ten bonus , a już doładowanie z 14 cyfrowego-kodu nie zadziała, whhhhh i marne 2GB na 3-miesiące

  • 0

    97.  2015-02-08 16:45:39

    Doładowałem dwa razy 5zł on line transefer do liczono do głownego bonusu co jest ważny rok,mineły 4 dni i tego dodatkowego bonusu nie zabrali.Czyli bonus podstawowy+dodatkowy za doładowanie on-line jest ważny rok z kontem głównym.

Dodaj swoją opinię