Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe plany VOIP kapitał w TP

Nowe plany VOIP kapitał w TP

sirmark 19 Stycznia 2009 11:23

0 0

Telekomunikacja Polska wzbogaca ofertę telefonii internetowej wprowadzając 3 nowe plany taryfowe - VoIP kapitał.

Wybierając plan za 5 zł, 20 zł lub 40 zł klienci usług neofon tp oraz telefonii internetowej tp mogą dzwonić na numery stacjonarne w Polsce od 6 groszy, a za granicę za 12 groszy za minutę.

Plany VoIP kapitał pozwalają na tańsze połączenia w zamian za miesięczną opłatę, w całości do wykorzystania na połączenia. W zależności od planu połączenia w kraju kosztują od 6 do 10 groszy za minutę. Połączenia międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady i Australii kosztują to 12 groszy za minutę. Bezpłatne są połączenia między numerami telefonii internetowej w TP.

TP nie wymaga podpisywania umów na czas określony, klienci mogą zamawiać i rezygnować z planów VoIP kapitał w dowolnym momencie. Aby korzystać z tanich połączeń VoIP w TP nie jest wymagana przedpłata (prepaid).




Rozmowy rozliczane są sekundowo, a opłaty za usługi VoIP w TP są pobierane na podstawie faktury przesłanej klientowi. Ponadto TP dodatkowo obniża cenę krajowych połączeń stacjonarnych za każdy rok korzystania z usługi.

opłata w ramach planu

VoIP tp kapitał 5

VoIP tp kapitał 20

VoIP tp kapitał 40

miesięczna opłata

5 zł

20 zł

40 zł

VoIP w TP 0~399

0 zł/min.

0 zł/min.

0 zł/min.

lokalne i międzymiastowe

0,10 zł/min.

0,08 zł/min.

0,06 zł/min.

na komórkę

0,67 zł/min.

0,67 zł/min.

0,67 zł/min.

połączenia międzynarodowe do krajów 1 strefy (np. Niemcy, USA)

0,12 zł/min.

0,12 zł/min.

0,12 zł/min.



Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2009-01-19 11:42:57

    ceny tragiczne jeśli chodzi o VoIP :( ale lepsze to niż stawki w standardowym abo

  • 0

    2.  2009-01-19 11:44:53

    właśnie jesli chodzi o voip to nie jest to zaciekawa propozycja

  • 0

    3. ~dykus  2009-01-19 12:01:34  host: 80.51.243.54

    Najbardziej rozbawia mnie w planie taryfowym kapital 40 polaczenia lokalne i miedzymiastowe za 0,06 zl. Dla odroznienia podam, ze w najblizszym czasie pojawi sie oferta Wideotelefonii VOIP w ACN za 40 zl w ramach, ktorej klient bedzie mogl w abonamencie rozmawiac do wszystkich stacjonarnych bez dodatkowych oplat. Dodatkowo do innych wideotelefonow np. w Stanach, czy Australii, Anglii nie zaplacimy nic.

  • 0

    4. ~ed  2009-01-19 12:59:56  host: avw241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tragedia, i jeszcze abonament za tą tragedię biorą. Skype cała europa stacjonarki za darmo (10.000 minut realnie nie do wykorzystania) za 17,19 zł miesięcznie. I lata na 512 tepsy że aż miło ze zwykłym voip fonie na przystawce. jak zwykle tpsa jest trzy kroki do tyłu...

  • 0

    5.  2009-01-19 13:17:01

    A czym się różni neofon od telelefonii internetowej? Bo chyba niczym... (oprócz różnych systemów). Kiedyś to chyba było tak, że używając swojego numeru z TPSA można było dzwonić taniej z VoIP. A teraz?

  • 0

    6. ~  2009-01-19 13:39:05  host: chello089076009016.chello.pl

    W betamaxie za wykupiony u resellera abonament w kwocie 28 złotych, mam 120 dni darmowych w kraju i za garanicę z limitem 300 minut tygodniowo. Po 120 dniach zaczynam dopiero wydzwaniac pieniadze z abonamentu, co dodatkowo daje 500 minut. Praktycznie więc mam pięć miesięcy dzwonienia na stacjonarne po świecie bez ograniczeń. Dla mnie 300 minut tygodniowo jest nie do wydzwonienia.

  • 0

    7. ~  2009-01-19 13:42:19  host: chello089076009016.chello.pl

    Poza tym zeby wykupić abonament na voipa w tp, to trzeba jeszcze płacić normalny abonament TP za PSTN? Czy nie trzeba.

  • 0

    8. ~  2009-01-19 14:38:52  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    chello089076009016.chello.pl z kogo usług dokladnie korzystasz? Ja mam voipdiscount.com i muszę doładowac 12,5 euro czyli ok 50 zł na 120 dni. Będę wdzięczny za info. Pozdrowienia

  • 0

    9. ~  2009-01-19 15:04:56  host: chello089076009016.chello.pl

    @8. Korzystam z usług Andrzeja. http://www.dzwondarmo.com

  • 0

    10. ~Chrome_TP  2009-01-19 15:29:04  host: 212.160.172.70

    ad 5 - w jednym przypadku masz programik zainstalowany na kompie podobny funkcjonalnie nieco do skypa tylko uboższy i podpinasz mikrofon pod kompa i dzwonisz, a w drugim masz router do którego podpinasz zwykły telefon, podnosisz słuchawkę wklepujesz cyferki i dzwonisz łopatologicznie rzecz biorąc mniej więcej tak to wygląda ;]

  • 0

    11.  2009-01-19 16:04:58

    8 to gdzie ty kupujesz kody??? Max płacą wszyscy 30zł

  • 0

    12. ~  2009-01-19 16:24:59  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    ja router mam z voip (draytek 2100VG)i swietnie sie sprawuje, zrezygnowalem z TP juz 3 lata temu. Numer polski mam z actio.pl a wychodzace rozmowy z voipdiscount.com. Wszytsko odbywa sie plynnie jak korzystanie z telefonu z TP... tylko tego haraczu dla telekomuny sie nie placi :))) i rozmowy prawie dosłownie za darmo! :)) Jakość rozmów super :)))

  • 0

    13. ~  2009-01-19 16:49:23  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    maniek kupuje kody bezposrednio w voipdiscount.com tam robie przelew przez moneybookers.pl za 12,5 euro brutto. Z tego co widziałem to najmniejsze możliwe doładowanie.

  • 0

    14. ~ukenamuniu  2009-01-19 19:37:52  host: 86-59-n1.aster.pl

    Ja nie wiem, ludkowie od "markietingu" w TP nie wiedzą co się dzieje na rynku, cy co?

  • 0

    15. ~ptok  2009-01-19 20:32:53  host: chello089076009016.chello.pl

    Ukenamuniu, czy tam dalej pracują same "jogurty"?

  • 0

    16. ~loren1981  2009-01-20 16:18:09  host: dcn161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TP próbuję coś ale jak jak widać musi jeszcze dużo się nauczyć jeżeli chodzi o telefonie internetową.Najlepiej nich się uczy od najlepszych czyli od pionierów VoIP w Polsce np: od iFON.pl która moim skromnym zdaniem jest jak na razie najlepszym operatorem VoIP w Polsce.

  • 0

    17. ~krokiet  2009-01-20 16:51:56  host: acls150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bzdurniejszej nazwy to nie słyszałem "voip kapitał tp" brzmi jak "tp kryzys" :) - a ifon i owszem godne uwagi

Dodaj swoją opinię