Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe plany taryfowe Orange ze smartfonem co roku - oficjalnie

Nowe plany taryfowe Orange ze smartfonem co roku - oficjalnie

WitekT 8 Kwietnia 2014 12:06

10 2

Orange oficjalnie wprowadza cztery nowe Smart Plany z dużymi pakietami danych i dużym pakietem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Potwierdziły się tym samym informacje TELEPOLIS.PL z 1. kwietnia.



 

Zobacz: Nowa oferta Smart Planów Orange.


Oprócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. To, jak podkreśla operator, jedyna taka oferta na rynku.


Na nową ofertę Orange składają się cztery plany taryfowe. Jeden całkowicie nowy Smart Plan Multi Max, oraz trzy znane już klientom: Smart Plan Halo, Smart Plan Multi i Smart Plan Mix, wzbogacone o nowe rozwiązania.


Smart Plan Multi Max został stworzony dla tych, którzy bardzo intensywnie korzystają z telefonu w kraju i za granicą a przy tym zależy im, by zawsze mieć najnowocześniejszy model smartfona. Właśnie w tym planie, Orange jako jedyny operator umożliwia zakup nowego telefonu w trakcie trwania umowy, już 12 miesięcy od jej rozpoczęcia. Kupujący nowy smartfon, przedłuża pozostały czas trwania umowy o 12 miesięcy, jednak po roku znów może kupić kolejny nowy smartfon i analogicznie postępować wiele razy. W Smart Planie Multi Max klienci otrzymują także co miesiąc aż 400 minut na rozmowy w roamingu w krajach UE, do 10 GB na surfowanie w internecie w kraju oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y lub MMS-y do wszystkich. Oprócz tego w abonamencie mają Pakiet TV oraz Nawigację Orange.


Nowy Smart Plan Multi to większe pakiety na transmisję danych - do 5 GB, nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do Orange oraz Nawigacja Orange. W zależności od taryfy dostępny jest też pakiet 400 minut na rozmowy w roamingu na terenie UE oraz nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.


Smart Plan Halo wyróżniają duże pakiety minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Orange, a w wybranej opcji także nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Nowością w wybranych opcjach jest możliwość wymiany minut z abonamentu na minuty w roamingu w krajach UE. Za dwie minuty rozmów w kraju jest jedna minuta w roamingu.


W Smart Planach Mix, prócz pakietu minut na rozmowy, w cenie abonamentu klienci mogą otrzymać nielimitowane SMS-y do wszystkich, a korzystając z równocześnie z FunPacka Orange, za usługi na komórkę zapłacą tylko niecałe 15 zł miesięcznie.


Nowe plany taryfowe są również dostępne w opcji bez telefonu. Łącząc je z promocją Orange Open, klienci mogą korzystać z usług komórkowych z najtańszym na rynku abonamentem, już za 4,97 zł i mieć do dyspozycji aż 400 minut na rozmowy do wszystkich, co miesiąc. W wyższej opcji abonamentu otrzymają też nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 400 minut na rozmowy w roamingu UE i pakiet na transmisję danych.


Nowe taryfy będą dostępne od 11. kwietnia.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 73
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~MasMix  2014-04-08 22:26:41  host: 37.30.26.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wracając do mojej wypowiedzi...
    Do nie dawna miałem SPM w orange z tel za 70 zl
    w zupełności mi to odpowiadało gdybyż przy ilości minut dla mnie to był no limit + pakiet net-u
    i na szczęście udało mi się przedłużyć umowę na 12 miesięcy gdzie dostałem nie 500 + 250 , tylko 500 + 500 minut, i abo z 69,9 na nie całe 56 zł.
    Patrząc na tą ofertę albo będę musiał ostro negocjować przy następnej umowie albo kombinować w pakieciki.
    Pytanie jeszcze czy ten niby pakiet " bezpieczny internet" w SPM II będzie z autoamtu bo mam jeszcze OFN z którego po wykorzystaniu pakietu na net pobiera mi kolejny "transfer".
    Ale ogólnie patrząc dla mnie porażka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-04-08 22:47:22

    Mnie zastanawia czy aktualnie klienci Orange Open mogą korzystać na starych zasadach czy z automatu się zmieni ? teraz mam 50 zł zniżki a po zmianach by było jedyne 35 zł :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59.  2014-04-08 22:56:13

    @58 jeśli nie zrobisz jakiegoś ruchu na umowach to nadal obowiązują Cię stare zniżki. Wystarczy coś dobrać, przedłużyć lub zmienić taryfę, a wskoczą nowe openy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-04-09 08:37:40

    @60 Święta prawda.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~Masmix  2014-04-09 09:47:25  host: host-192-162-148-152.stormmedia.pl

    @60 zgadzam się.
    Ja właśnie celowalem w przedział około 400 minut + nielimitowane w swojej sieci wystarczyło by mi to w zupełności.
    Byłem naiwny ze mając free net nie będę musiał w SPH dokupywac pakietu bezpieczny internet. Bo tak by wyszło mega korzystnie. Bezpieczny internet był z musu więc zapłacił bym prawie tyle samo co za SPM. Nie wiem co bedzie za rok mam nadzieje ze zmodyfikuja trochę cenniki. Oferta nie jest tragiczna ale lipa jest ten przeskok z 50 zł na 90 zł przy ofercie bez słuchawki. Pozyjemy zobaczymy :p

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    63. ~  2014-04-09 10:11:00  host: public-gprs515100.centertel.pl

    Myślę, że duży odsetek klientów nie wydzwoni w miesiącu więcej jak 400 min poza sieć i dodać tego no limit w sieci i mamy ofertę bardzo dobrą. No limit jest przereklamowany i wielu nie mając wyboru płacą więcej za coś czego nie potrzebują

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-04-09 10:12:39

    46. ~gościuuuuu - no sorry, ale Ty zwróć uwagę gdzie i co piszesz ;-) Może Tobie to różnicy nie robi - mi też nie - wolę dopłacić 5 czy 10 zł do abonamentu i mieć spokój z limitami - ale większości tu piszących różnicę 1 zł robi! Po co więc płacić 20-40 zł za nielimitowane skoro można mieć za 15 zł to co klientowi wystarcza? Mój kolega ostatnio wziął za 209 netto nielimitowane w sieci i na stacjonarne i 600 na pozostałe. No mógłby nielimitowane za 30 mieć wszędzie? Ale po co ma płacić 10 zł więcej, skoro nie wykorzysta tego co ma - i to na pewno nie wykorzysta, bo 10 godzin dzwoni owszem ale właśnie na stacjonarne i w sieci właśnie ;-) No ten durny dopisek - o buleniu... Zmień myślenie. Bo nie Twój interes jest ile kto płaci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-04-09 10:14:29

    29 netto oczywiście ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66.  2014-04-09 10:15:09

    i 39 za nielimitowane wszędzie - oczywiście ;-) Nową klawiaturę mam i muszę się przyzwyczaić...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67.  2014-04-09 11:30:17

    Mnie Orange właśnie kupił na kolejne 2 lata swoją ofertą Biz... Przez prawie rok miałem nadzieję że Plus zaoferuje coś podobnego, a oni nie dość że zrezygnowali z taryf elastycznych (których się wciąż trzymałem) to jeszcze tak kombinują z cennikiem że zacząłem coraz wyższe faktury dostawać. Owszem, zmotywowało mnie to - do podziękowania Plusowi, po ponad 6 latach współpracy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68. ~Misiek  2014-04-09 11:36:11  host: 87-206-249-47.dynamic.chello.pl

    Taką ofertą świata nie zwojują. Klientów nałapią na reklamę, bo Polacy w swojej masie nie potrafią liczyć...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~  2014-04-09 12:08:22  host: public-gprs517558.centertel.pl

    @68 Podobnie jak Play. Reklama dźwignia handlu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70.  2014-04-09 14:46:21

    oferty oparte o rozmowy i smsy bez końca nie będą tanieć, trzeba zwrócić uwagę na dodatkowe usługi i to tak naprawdę zadecyduje o atrakcyjnej ofercie anie ilość minut czy sms, operatorzy będą mieszać nam w głowach pakietami minut czy sms i mms oraz internetu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~Misiek  2014-04-09 15:06:55  host: 87-206-249-47.dynamic.chello.pl

    @70 - Bo tu nie chodzi o to, by było tanio. Chodzi o to, by klient kupił, bo mu się wydaje, że jest tanio. A potem są narzekania na forach. Na blokowanie kart (Orange, Plus), na dodatkowe koszty (T-mobile), na problemy z roamingiem krajowym lub jakością połączeń (Play), na idiotyczny spam reklamowy (T-mobile, Orange), na obsługę klienta czy SMSy z konkursami (wszyscy operatorzy). Po ostatnich zmianach w konfiguracji sieci Orange jest ostatnim operatorem, którego brałbym pod uwagę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~Rudy  2014-04-10 11:03:07  host: user-31-175-87-235.play-internet.pl

    Jak nie wprowadzą bonusów dla stałych abonentów to będzie klops.....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~betsy  2014-04-11 12:26:43  host: n16-05-02.opera-mini.net

    Na stronce orange.pl pojawiły się nowe oferty ale regulaminy wiszą stare...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~Zxspectrum  2014-04-11 12:45:34  host: public-gprs459421.centertel.pl

    No i d..y nie urwały nowe cenniki , zwłaszcza propozycje przedłużenia umowy . Ceny telefonów poszły w górę .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~  2014-04-12 19:01:38  host: cnn163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszyscy płaczą że jest źle a mi odpowiada ta oferta, szczególnie abo bez telefonu za 69zł po rabacie. Jest 400minut w roamingu a ja pracuję za granicą, w niemczech za pakiet 400minut do Polski płacę 9.90euro czyli +/- 40zł czyli po odliczeniu tego wychodzi że za wszystko bez limitu w kraju zapłacę niecałe 30zł (2gb internetu to dla mnie jak nolimit). Dla mnie bomba.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~marcin  2014-04-13 16:21:07  host: 89-69-9-104.dynamic.chello.pl

    orange ,tragedia chcialem zamowic teelfon wczoraj a tu lipa tylko na raty sprzedaja hahahah z takim podejscie na pewno nie kupie u nich telefonu tylko w konkurencji ,zeby w tak beszczelny sposob narzucac raty tj dla mnie nie do pomyslenia przy dzisiejszej konukrecnji mowie o taryfach firmowych :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2014-04-18 12:54:53

    78@ Cennik telefonów dla salonów i punktów telemarketingu mam przed sobą, jaki plan i telefon Cię interesuje ?

Dodaj swoją opinię