Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe plany biznesowe w TP

Nowe plany biznesowe w TP

WitekT 20 Maja 2005 18:48

0 0

Telekomunikacja Polska wprowadziła do oferty dwa nowe, rozliczane sekundowo plany taryfowe: uniwersalny tp biznes profit oraz jedna stawka tp biznes profit.

W obu planach abonament, z pulą 200 minut na rozmowy lokalne i międzystrefowe, kosztuje 69 zł netto (84,18 z VAT).

Firmy korzystające z planu uniwersalnego tp biznes profit dla łączy analogowych, po wykorzystaniu puli połączeń zawartych w abonamencie, za minutę połączenia lokalnego zapłacą 0,10 zł (0,12 zł z VAT), a za minutę połączenia międzystrefowego 0,18 zł (0,22 zł z VAT).

Natomiast klienci planu jedna stawka tp biznes profit za 1 minutę połączenia lokalnego i międzymiastowego zapłacą jednakową cenę - 0,14 zł (0,17 zł z VAT).

W obu planach tyle samo kosztuje minuta połączenia do sieci komórkowych 0,85 zł (1,04 zł z VAT) oraz za granicę 0,60 zł (0,73 zł z VAT) - do krajów UE, USA, Kanady i Australii.
Jeśli klient nie chce skorzystać z puli 200 minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe może wybrać ten sam plan z niższym abonamentem - 55 zł netto (67,10 z VAT).

Klienci korzystający z łączy cyfrowych ISDN mogą wybrać jedną z nowych taryf w planie uniwersalnym tp biznes. W zależności od wybranego profilu mogą mieć w abonamencie 300 minut połączeń (profil profit) lub nawet od 1500 do 3000 minut (jeden z profili profit pro).

Cechy nowych planów telefonicznych

rozliczanie sekundowe,
brak opłaty za inicjację połączeń lokalnych, międzystrefowych, międzynarodowych oraz do sieci komórkowych,
bezpłatne połączenia lokalne i międzystrefowe w ramach puli minut w abonamencie,
specjalny cennik połączeń międzynarodowych,
dostępność planu na łączach analogowych oraz profilach ISDN,
możliwość korzystania z usług dodatkowo obniżających koszty: wybrane miasta tp biznes, wybrane kraje tp biznes, rabaty tp.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~2012  2005-05-20 21:28:00  host: eah167.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ale numer tp zauważyła, że w niektórych przypadkach komórki są od niej tańsze. np. minuta międzymiastowej w szczycie zamiast 49 gr. w SS 24 gr. Refleks tp godny duetu żółwia i ślimaka... żaby albo ślepego i głuchego...

 • 0

  2. ~bolo  2005-05-22 19:41:00  host: bme161.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Te plany są jedynie atrakcyjne dla firm, które wykonują krótkie połączenia i bardzo dużą ich ilość - niestety rzadko się ma do czynienia z taką firmą. Zaletą jest nie pobieranie opłaty 10 gr za zrealizowanie połączenia (20gr w taryfach dla zwyskłych ludzi - tpsa w reklamach o tym nie mówi ;) a to powoduje że jej plany sekundowe przynoszą większe zyski tpsa niż taryfy impulsowe u większości abonentów - ale po co mówić to abonentom? lepiej ich doić). Te 200 pseudodarmowych minut to nic specjalnego.
  Szczerze - w firmie mego ojca korzysta się z komóry w plusie w taryfie max profit (prawdziwe rozliczanie sekundowe i do wybrańców w stacjonarnych i plusie 10gr/min).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-77-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to dobry pomysł?

Zakaz handlu w niedzielę? Kupujemy w Internecie!

 

Zobacz wynik | Opinie (22)

Archiwum Ankiet