Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety W Naszej Rodzinie

Nowe pakiety W Naszej Rodzinie

sirmark 22 Kwietnia 2016 00:16

7 4

Sieć W Naszej Rodzinie wprowadziła do oferty prepaidowej nowy pakiet łączący trzy usługi.

W skład zestawu NaszPakiet, który kosztuje 30 zł wchodzą:
  • 2000 minut na rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych
  • 2000 SMS/MMS
  • 4 GB Internetu

Pakiet uruchomić można kodem *136*11*03#, a jego uruchomienia zostanie potwierdzone wiadomością SMS. Aktywowany raz będzie się odnawiał co miesiąc ponieważ jest pakietem cyklicznym. Należy tylko zapewnić środki na koncie.




Jeżeli ktoś potrzebuje numeru tylko do rozmów to sieć przygotowała dla niego pakiet NaszeMinuty, czyli 2 tys. minut na rozmowy do wszystkich sieci, ważny przez 30 dni. Cena takiej usługi to 25zł. Aktywuje się ją kodem *121*11*03#. Włączenie kolejnego pakietu kumuluje minuty i wydłuża okres ważności pakietów o następne 30 dni, również dla minut niewykorzystanych.

Zobacz: regulamin promocji NaszPakiet
Zobacz: regulamin promocji NaszeMinuty

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: w naszej rodzinie

w sumie: 32
  • 0

    13. ~lajcik18  2016-04-22 09:51:14  host: 77-254-109-144.adsl.inetia.pl

    Wiesz co nie chce żadnego operatora wychwalać natomiast skoro tak piszesz to zobacz, apropo PLUS-a:
    - PNK na kartę za 35 zł nielimitowane połączenia komórkowe, nielimitowane sms-y oraz 6 GB internetu a do tego darmowy dostęp do facbooka.
    - za 29 zł miesięcznie i daje nam nielimitowane połączenie komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci, nielimitowane sms-y również do wszystkich sieci komórkowych na terenie PL. Umowa jest na 24 miesiące, bez telefonu i tylko dla Klientów konwertujących z prepaid...

    Nie jest tak źle tylko musisz szukać ;-)

  • 0

    14. ~Maciek  2016-04-22 09:57:20  host: sce.sce.jaw.pl

    Do tego rok ważności konta przy doładowaniu 50 zł.
    25 zł za pakiet 10 GB.

  • 0

    15.  2016-04-22 10:01:35

    @2, powiększyłem bo może za mały font jest na stronie :)
    http://tlp.is/9p8

  • 0

    16.  2016-04-22 10:05:52

    Nieźle. Jasne zasady, zasięg i doładowania plusa, pakiet odnawiany automatycznie, lejek 32 kbit.

  • 0

    17.  2016-04-22 10:09:51

    Niezła opcja, powiem szczerze :) Uwaga, po zużyciu 4 GB jest lejek 32 kbit/s do czasu odnowienia pakietu za 30 zł.

  • 0

    18. ~ola  2016-04-22 10:41:14  host: ip-5-172-235-250.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    czyli znamy +- jakie są limity no-liitu tzw. FUP

  • 0

    19. ~ja  2016-04-22 11:08:41  host: apn-77-114-29-28.dynamic.gprs.plus.pl

    Live z plusha nie idzie mi mobilnie. Może u was przez kompa http://tlp.is/9pa

  • 0

    20. ~  2016-04-22 11:20:55  host: user-94-254-226-228.play-internet.pl

    Zaorali konkurencję, lepiej od Plaj i Virgin!
    Brawo!

  • 0

    21. ~Precz z pogmatwanymi regulamina  2016-04-22 11:36:58  host: ampella.rz.izeto.pl

    Najważniejsze , że pojawiła się dobra, jasna i prosta oferta prepaid i to na nadajnikach Plusa.

  • 0

    22. ~VIKING  2016-04-22 12:06:56  host: hostgaz91.gazownia.poznan.pl

    Viking mobile za 29zł ma NO Limit rozmowy i sms/MMS + do tego 5GB net i jak się pakiet odnawia to NET się kumuluje.

  • 0

    23. ~  2016-04-22 12:29:59  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @22 i nie pobiera transferu z facebook i messenger. sam korzystam z taryfy za 19 zł

  • 0

    24. ~Maciek  2016-04-22 12:35:42  host: sce.sce.jaw.pl

    Po wymianie karty na USIM działa również LTE

  • 0

    25.  2016-04-22 13:09:17

    Tylko mało danych jest na temat tej sieci. Moze ktos wie jak jest z SIMami? Czy sa nanosimy?, czy nie ma plusowych głupot w stylu APN Video, RTPS poza pakietem??

  • 0

    26. ~aer  2016-04-22 13:12:41  host: 5.134.65.249

    mam plusa i jestem niezadowolony drogo ,te pseudo doładowania to tylko wabik by się z tego szamba nie wydostać (bez straty kasy). oferta cieką w pLusie jak *** węzą,Wrodzinie bardzo dobra . w plusie Prawie 40 zł by mieć nędzy nolimit w Plusie ze stacjonarnymi +komórki i smsy+pakiet interentu.
    Sieć dla ciułaczy i biedoty co korzysta do oglądania filmików pobranych z wifi w domu na komórkę.
    Brak zapowiedzianych inwestycji ..... żerowanie na midasie i aero2....brak własnego LTE(roaming)
    pełno pułapek Video streamingu cały plus obłuda do 1000 potęgi! pakiety skomplikowane itd....

  • 0

    27. ~Maciek  2016-04-22 13:38:19  host: sce.sce.jaw.pl

    Mam kartę mini sim i jest wycięta na micro i nano USIM LTE
    re: Ramirez
    kartę należy wymienić na USIM poprzez BOK
    http://tlp.is/9ph
    http://tlp.is/9pi

    oto cała konfiguracja na internet i mms dla android dla telefonów z innym systemem przychodzi sms z konfiguracją
    lub samemu ze strony

    mam i używam

  • 0

    28. ~Maciek  2016-04-22 13:43:19  host: sce.sce.jaw.pl

    tu chodzi o ofertę wnaszejrodzinie
    http://tlp.is/9pj

    a nie wrodzinie - to nie to samo

  • 0

    29. ~Maciek  2016-04-22 13:57:17  host: sce.sce.jaw.pl

    re: 10. ~aer
    Środki przepadają ale,
    przenosząc numer dostajesz 20 zł na wszystkie usługi od wnaszejrodzinie

    http://tlp.is/9pk

  • 0

    30. ~eM  2016-04-22 14:14:56  host: 212.2.126.238

    A gdzie się kupuje startery?

  • 0

    31.  2016-04-22 17:40:16

    W Mobile Vikings mam to wszystko bez limitu za 29 złotych i zasięg Play, T-Mobile i Plus do wyboru, a internetowe pakiety także atrakcyjne.Jeśli chodzi o oferty na kartę, to jak na razie Mobile Vikings powala wszystkich. W następnej kolejności Virgin, Nju, Red Bull i Play (Mini Max). Oferty Plus, T-Mobile, Heyah, a także Orange są do bani.

  • 0

    32. ~adsl  2016-05-03 12:56:25  host: 178-36-50-52.adsl.inetia.pl

    w viqing masz MMSy?

Dodaj swoją opinię