Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety Virgin Mobile

Nowe pakiety Virgin Mobile

Piszemy o tym pierwsi LuiN 30 Września 2014 20:44 Aktualizacja: 1 Października 2014 09:44

41 9

Sieć Virgin Mobile przedstawiła nową ofertę pakietów z dużymi paczkami danych.




W odświeżonej ofercie klienci mają do wyboru 4 warianty pakietów trzech usług. Wymienione w tabeli pakiety na połączenia dotyczą wszystkich krajowych numerów komórkowych i stacjonarnych, a pakiety SMS-ów wszystkich krajowych sieci komórkowych. Największy z pakietów oferowany jest o 10 zł taniej dla osób przenoszących numer do Virgin Mobile:


Pakiet Cena Minuty SMS-y Transfer Ważność Aktywacja
#NaSzybko 7 zł 20 100 250 MB 7 dni *222*7#
#PełenLuz 19 zł 100 bez limitu 2 GB 30 dni *222*19#
#NMiWystarcza 29 zł 300 bez limitu 4 GB 30 dni *222*29#
#DlaMnieSuper 59 zł bez limitu bez limitu 10 GB 30 dni *222*59#
#DlaMnieSuper MNP 49 zł bez limitu bez limitu 10 GB 30 dni *222*49#

Za wyjątkiem pakietu za 7 zł, wszystkie powyższe pakiety po 30 dniach automatycznie odnawiają się, o ile stan środków na koncie na to pozwala. Po wykorzystaniu pakietu danych prędkość Internetu spada, nie są natomiast doliczana dodatkowe opłaty. Dla przywrócenia szybkości transmisji możliwe jest uruchomienie dodatkowego pakietu danych, lecz uwaga - będzie miał on taką samą ważność jak ważność PakietuZintegrowanego. W pozostałych sytuacjach ważność pakietów internetowych jest taka jak w tabeli poniżej:


Pakiet Cena Ważność Aktywacja
300 MB 5 zł 30 dni *222*300#
500 MB 7 zł 30 dni *222*500#
1 GB 10 zł 30 dni *222*1024#
3 GB 20 zł 30 dni *222*3072#

Pakiety minutowe nie zmieniły się:
  • 5 zł - 30 minut, aktywacja kodem *222*8*30#,
  • 10 zł - 60 minut, aktywacja kodem *222*8*60#,
  • 15 zł - 100 minut, aktywacja kodem *222*8*100#.

Nowością są pakiety zintegrowane na 30 dni + 5 miesięcy - tzw. "sześciopaki":
  • #MiWystarcza Sześciopak - 156,60 zł - co miesiąc 300 minut, nielimitowane wiadomości SMS i 4 GB transferu,
  • #DlaMnieSuper Sześciopak - 318,60 zł - co miesiąc nielimitowane SMS-y i rozmowy oraz 10 GB transferu,
  • #DlaMnieSuper Sześciopak dla przenoszących numer - 264,60 zł - co miesiąc nielimitowane SMS-y i rozmowy oraz 10 GB transferu.

Zobacz: regulamin pakietów #Wszystko
Zobacz: regulamin pakietu #DlaMnieSuper dla przenoszących numer


Jak oceniasz nową ofertę Virgin Mobile?

Bardzo atrakcyjna
40.20%
Atrakcyjna
29.19%
Nie wyróżnia się
10.76%
Mało atrakcyjna
6.91%
Bardzo mało atrakcyjna
9.35%
Nie mam zdania
3.59%

Wszystkich głosujących: 781


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: pakiety | virgin mobile

w sumie: 261
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    252. ~Allan  2014-10-06 10:37:47  host: 194.165.48.90

    Szkoda, że nie ma też pakietu #PełenLuz ze zniżką w wersji 6-mięsiecznej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    253. ~amigo  2014-10-06 12:16:55  host: host-89-230-32-250.dynamic.mm.pl

    Lipa stara oferta 50% po doładowaniu na nowe startery nie działa nawet po zarejestrowaniu w klubie. Jestem ciekaw czy za chwile przymusowo nie zepchną wszystkich na te nowe taryfy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    254. ~  2014-10-06 15:25:33  host: 149.226.255.200

    a na alledrogo znowu są kupony - nic tylko robić skarbonkę i przenosić się do nowej taryfy (póki starej jakoś nie wykończą)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    255. ~aqq  2014-10-06 18:14:15  host: ip-84-39-161-80.free.aero2.net.pl

    Ta Jeszcze w sobotę bardzo dużo i tanio sprzedający Netbooster oferował 50 za niecałe 38 zł .......25 za 17.99 ....5 za 3.06 zl we wszystkich sieciach a w niedziele zniknął. Łapał na doładowania za kilkanaście dni. ( ciekawe czy dostaną do 26 .10 zgodnie z ofertą. A może kolejny co zrobił SOBIE skarbonke

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    256. ~se-b-ek  2014-10-06 19:53:29  host: 77-254-16-117.adsl.inetia.pl

    @255 nie każdy jest oszustem na all :P Ja kupiłem za 50 za 39 i 40zł i kod w kilka minut był na mailu ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    257. ~aqq  2014-10-06 20:44:55  host: ip-93-154-154-226.free.aero2.net.pl

    Nie twierdze ze oszust ale skoro w niedziele wystawiał po 999 szt na 14 dni a dzisiaj wszystkie aukcje usunął to ci co wiele zalicytowali mogą nie spać komfortowo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    258.  2014-10-07 09:55:16

    też kupiłem tydzień temu na Allegro 3 doładowania 50zł za 39zł bez żadnych problemów - oszustów nie ma tak wiele jak by się zdawało ale uważać trzeba

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    259. ~aqq  2014-10-07 18:16:32  host: ip-84-39-172-124.free.aero2.net.pl

    Netbooster pojawił się na Allegro jako AndrzejG62

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    260. ~jacenty_goldap  2014-10-08 15:42:46  host: 80.50.228.98

    Dawno, dawno temu kupiłem na allegro doładowanie POP 150+30 za 130zł. Zapłaciłem, konto zostało doładowane. Po kilku tygodniach nagle zrobiło mi się ujemne saldo :-O Zabrano mi całe 150+30. Złożyłem reklamację. Dostałem odpowiedź, że doładowanie zostało anulowane, bo zapłacono za nie kartą, a właściciel karty złożył reklamację i bank ją uznał. Człowiek po komentarzach wyglądał wiarygodnie... Nie udało mi się nic zrobić, a ślad po "sprzedawcy" zaginął. Od tamtej pory już nie kupowałem doładowań z allegro. Za duże ryzyko.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    261. ~aqq  2014-10-08 18:23:31  host: ip-78-30-109-219.free.aero2.net.pl

    Ja mam jednego negatywa na Allegro bo po zalicytowaniu od razu zaplaciłem na kod 21zl. Po otrzymaniu kasy sprzedająca napisała ze kodu nie ma a kasy nie odda.. Po 3 tyg.bez celowych próśb, gróźb wystawiłem negatywna. Za moment dostałem negatywna zwrotnego.Allegro konto jej zamknęło po otrzymaniu 6 negatywów. Na moją prośbę o anulowanie negatywa allegro odpisało ze nie ingeruje w komentarze. Ważne ze skasowali prowizję od sprzedajacego

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    262.  2014-10-09 08:04:56

    Też kiedyś kupiłem doładowanie 100zł w plusie za 75 zł ,kodu nigdy nie otrzymałem ale dostałem zwrot 75 zł z Programu Ochrony Kupujących

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    263.  2014-10-09 09:11:57

    A ja już czekam 4 dzień na papierki od Virgin na przeniesienie nr, ile jeszcze ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    264. ~kolbol  2014-10-09 10:22:20  host: 47-to3-5.acn.waw.pl

    Sześciopaków na stronie Virgin nie widać,a tylko według regulaminu tam można aktywować.Wystartowali z ofertą ale nie do końca się przygotowali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    265. ~pytajacy  2014-10-29 22:23:44  host: static-89-200-228-195.leon.com.pl

    jaki jest stan konta po przeniesieniu? ile się ma, 3zł ?
    pytam bo kupie 3x50 oraz 3x25 - to daje 225zł, a pakiet 19zł na rok to mamy 228zl. wiec skad te 3zł brać?
    wyzej, ktos liczył wlasnie jak ja, ale skad wzial te 3zł ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    266. ~mcudny  2014-11-12 21:34:16  host: 80.51.196.249

    Może ktoś z użytkowników Virgin wypowiedzieć się jak prezentuje się zasięg sieci ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    267. ~seba  2014-11-16 13:51:38  host: 95-155-89-27.multi-play.net.pl

    jak zmienicie na pakiet to nie będzie 50% do doładowania,

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    268. ~karrrola9  2014-11-20 00:58:51  host: 90-156-18-179.internetia.net.pl

    A co gdy pakiet wygaśnie ? wykorzystamy wszystkie minuty jaki będzie koszt za dodatkowe, bo nie mogę nigdzie znaleźć. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    269. ~i6  2014-11-24 10:07:59  host: user-46-112-126-152.play-internet.pl

    Witam wlaczylem pakiet za 29 zl i ktos mi powie czemu po 2 dniach 1 zl zniknol i n drugi dzien 0,50 gr moze malo ale gdzie sie podzialy

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    270. ~mcudny  2014-12-01 20:34:53  host: host9317925022.interoswiecim.static.3s.pl

    korzysta z zasięgu, Tmobile i Play. Więc problemu nie ma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    271. ~her Kules  2015-03-24 14:51:59  host: 176.115.4.163

    Jak wam znikają pieniądze to sprawdźcie przede wszystkim telefony. W przypadku aj fona zalogowanie na konto Appla to więcej niż pewne że pieniądze będą znikać. Łączy przez transfer danych mimo że wyłączony i sprawdza?
    Miałem ten przypadek dopóki nie wyłączyłem wszystkiego co się da łącznie z wylogowaniem z konta appla. I już nie tracę pieniędzy.

Dodaj swoją opinię