Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety transmisji w Plusie

Nowe pakiety transmisji w Plusie

WitekT 10 Listopada 2011 11:13

0 0

W ofercie Plusa pojawiły się dziś dwa nowe pakiety internetowe. Klienci mogą wykupić pakiet 100 lub 150 MB z lejkiem, co oznacza, że po przekroczeniu limitu spada prędkość transmisji, ale dodatkowe opłaty nie są pobierane.



Pierwszy z nich kosztuje 7 zł (aktywacja - SMS o treści AKT 7 na 2601), a drugi 9 zł (aktywacja - SMS o treści AKT 9 na 2601).




Pakiety dostępne są dla wszystkich klientów Plusa - zarówno prepaid, jak i abonamentowych.

Który operator ma najlepsze pakiety transmisji w ofercie abonamentowej?

Orange
19.94%
Plus
12.99%
T-Mobile
10.78%
Play
45.12%
Nie mam zdania
11.18%

Wszystkich głosujących: 993



Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    27. ~FRGZ  2011-11-10 14:22:49  host: host-89-167-23-130.nplay.net.pl

    @WLO NAPISAŁEM JEDYNIE, ŻE MA MOŻLIWOŚĆ I NIE POWINNO TO BYĆ NIEZGODNE Z JEGO TARYFĄ, A SKORO NIE DZIAŁA NIECH KONTAKTUJE SIĘ Z BOK PLUSA..., TYLE W TEMACIE :)

  • 0

    28.  2011-11-10 14:48:18

    ~frgz - nie do Ciebie kierowałem tę ironiczną wypowiedź a to ~Ra właśnie ;-) ~dt - ten 250 MB w starszej promocji też przerobili na NS chyba... W ofercie dla firm za 5 zł i 7 zł netto odpowiednio te pakiety 100 i 150 MB zrobili. Wcześniej za 4 zł netto 100 MB i za 8 zł netto 250 MB (chyba, bo nie pamiętam na pewno) było ale bez NS ;-)

  • 0

    29.  2011-11-10 15:04:46

    nie - ani w abonamentach dla indywidualnych ani dla firm nie zmienili starszych promocji gdzie były pakiety 250 MB...

  • 0

    30.  2011-11-10 15:19:24

    Co do prędkości... Czytać polecam ;-) Na FAQ-ach (dostępne dla każdego) piszą o 32 kb/s "Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane żadne opłaty, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość przesyłania danych do 32 kb/s po przekroczeniu 150MB. "

  • 0

    31. ~playowiec  2011-11-10 16:01:26  host: 213-238-118-232.adsl.inetia.pl

    a kiedy w Play dla firm (np.firmowa)małe pakiety z lejkiem (np. do sprawdzania poczty) ????????

  • 0

    32. ~Madoxxx  2011-11-10 16:15:44  host: 80.48.17.122

    Dokładnie - właśnie teraz każdy może znaleźć coś dla siebie! :)

  • 0

    33. ~tomek  2011-11-10 16:21:33  host: z52-14.opera-mini.net

    nie rozlaczajac sesji w plusie nabilem 600mb ponad pakiet, gdyby karta byla wlozona w modem a nie telefon pewnie udaloby sie jeszcze wiecej.

  • 1

    34. ~lee  2011-11-10 16:44:19  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    100 MB i 500 MB zrównane z PLAY FRESH heh...

  • -1

    35. ~RED BULL MOBILE PLAY  2011-11-10 16:47:29  host: user-46-113-122-29.play-internet.pl

    Internet iPlus jest najlepszy! właśnie z niego korzystam i mam 21 Mb/s.

  • 0

    36. ~Idea  2011-11-10 17:00:20  host: z21-07.opera-mini.net

    Mam ofnk ważne na dwa LATA! -1320mb!.za 5zl otrzymuję 200mb! ,a 5zl mogę wydać na wszystkie uslugi!.Obecnie nie ma lepszej oferty

  • 0

    37. ~korpi  2011-11-10 17:31:46  host: 87-207-206-253.dynamic.chello.pl

    A jakie są kody do nich?

  • 0

    38. ~paweł  2011-11-10 17:55:16  host: 46.238.231.45

    A czy pakiety te działają również w ofercie 'Pod Kontrolą'? Nie mam w niej żadnego pakietu internetowego - wydzwaniam, mailuję do biura obsługi w tej sprawie od jakiegoś czasu - czyżby przełom?

  • 0

    39. ~  2011-11-10 18:36:38  host: p21-06.opera-mini.net

    Kup starter ofnk za 20zl i masz na wejściu 1Gb.do konca listopada trwa promocja przedluzenia ważnosci konta prepedów na dwa lata(wyslij START na 8002) i serfuj!(doladowanie 25zl daje 1320Mb!-bajty najpierw schodzą nie ruszajac zlotowek!).telepolis reklamowal te opcje kilka tygodni temu.

  • 0

    40. ~mmmm  2011-11-11 02:08:49  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    7@Tak w taryfie OFnK 100kg kosztuje 1gr,ale w pozostałych taryfach 25gr za 50kb,w playu w ofercie POnK 1gr kosztuje 300kb(równorzędna do OFnK).11@Jesteś pewien bo jak to taryfa z lejkiem to lejek powinien działać tak długo aż nie zużyje się środków na koncie lub nie dokona doładowania za 30-50zł.To w końcu lejek

  • 0

    41. ~xy  2011-11-11 13:34:50  host: public-gprs254204.centertel.pl

    Przecież były już takie pakiety? Przynajmniej ten 150 MB za 9zł.

  • 0

    42.  2011-11-11 18:04:11

    @28 wlo niestety teraz zostaly tylko pakiety NS. Sprawdzilem na online i tych starych 100 i 250 MB nie ma juz na liscie. Z przykroscia tez stwierdzam ze po raz pierwszy Plus ma slabsza oferte na pakiety od Orange a pakiety na net zawsze w Plusie byly daleko przed konkurencja. Oj nieladnie Zygus nieladnie. Tak sie chwalisz parciem na net a tu taki Zonk...

  • 0

    43.  2011-11-11 18:11:08

    z tymi starymi pakietami 100 i 250 MB to dziwna sprawa bo zgodnie z regulaminem powinny byc dalej mozliwe do aktywacji... Regulamin Promocji „Pakiety internetowe dla Ciebie” („Regulamin”) Wersja z dnia 3.10.2011 r. 1. Promocja „Pakiety internetowe dla Ciebie” („Promocja") jest organizowana przez Polkomtel S.A.1 („Polkomtel”). 2. Promocja trwa od 3.10.2011 r. do odwołania („Okres Promocyjny”).

  • 0

    44. ~+)  2011-11-12 09:53:15  host: z33-12.opera-mini.net

    Prepjd Plusa przegrywa w każdej dziedzinie nie ma ROCZNEJ WAŻNOŚCI KONTA, jak nie umiesz się dostosować PLUS-ie do konkurencji to po prostu znikniesz powoli z rynku.

  • 0

    45.  2011-11-14 21:14:37

    42. dt - rzeczywiście w e-boku (czy tam po nowemu w Plus on-line) nie ma na liście pakietów mozłiwych do aktywacji tych dotyczasowych bez NS. Nawet jak już jaest aktywny to zniknął przycisk "rezygnacja" ("wyłącz"??). Może faktycznie zakończyli tę promocję? Noa le komunikat powinni podać chociaż jakiś... Czy jest gorsza? Nie wiem bo nie porównywałem. O złotówkę czy dwie nie będę się kłócił bo to debilne. Natomiast biorąc pod uwagę jakość sieci Orange w mojej okolicy, szczególnie w transmisji danych, dopłata się opłaca bo zdrowie psychiczne jest cenniejsze ;-) A jak wszyscy wiedzą spece od słuchania biorą więcej niż złodzieje prawnicy ;-)

  • 0

    46. ~m  2011-11-15 13:23:14  host: ffv10.internetdsl.tpnet.pl

    Czy ktoś mógłby mi polecić taryfę, która ma minimalny koszt miesięczny przy transmisji rzędu 200 MB? Chodzi o koszt ewentualnego abonamentu i pakietu. Karta sim będzie wykorzystywana tylko do danych.

Dodaj swoją opinię