Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety transferu w prepaidach Play

Nowe pakiety transferu w prepaidach Play

WitekT 1 Lipca 2014 15:50

29 10

Play w ofertach na kartę wprowadził trzy nowe pakiety internetowe. Wszystkie trzy z "lejkiem", czyli ograniczeniem prędkości po wykorzystaniu limitu.




Nowe pakiety to:

  • 300 MB za 5 zł,
  • 1 GB za 9 zł,
  • 3 GB za 20 zł.

Nowe pakiety dostępne są w następujących taryfach:
  • Play na Kartę,
  • Formuła Play na Kartę,
  • Formuła Mini Max na Kartę,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta.

W Play na Kartę i Play na Kartę Rok Ważności Konta po wykorzystaniu pakietów, można korzystać z Internetu bez limitu, ale ze zwolnioną prędkością - do końca ważności pakietu. W Play na Kartę Lubię to! po wykorzystaniu pakietów, można korzystać z Internetu zgodnie z cennikiem Play na Kartę Lubię to!, czyli za darmo ze zwolnioną prędkością. W Formuła Mini Max na Kartę i Formuła Play na Kartę po wykorzystaniu pakietów, można korzystać z Internetu zgodnie z cennikiem oferty, czyli włączony jest licznik Bezpiecznego Internetu (do 5 zł wydane na Internet), po osiągnięciu progu 5 zł Internet zwalnia, ale można z niego korzystać za darmo.


Pakiety ważne są 30 dni od aktywacji w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta i Formuła Play na Kartę. W ofercie Formuła Mini Max na Kartę pakiety ważne do końca miesiąca kalendarzowego, w którym zostały aktywowane.


Aktywacja pakietów w taryfach Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta:

  • 300 MB - kod *111*531*1#,
  • 1 GB - kod *111*532*1#,
  • 3 GB - kod *111*533*1#.

Aktywacja pakietów w taryfie Formuła Mini Max na Kartę:
  • 300 MB - kod *111*534*1#,
  • 1 GB - kod *111*535*1#,
  • 3 GB - kod *111*536*1#.

Jak oceniasz nową ofertę pakietów transmisji w prepaidach Play?

Bardzo atrakcyjna
27.51%
Atrakcyjna
33.26%
Nie wyróżnia się
13.64%
Mało atrakcyjna
9.02%
Bardzo mało atrakcyjna
12.63%
Nie mam zdania
3.95%

Wszystkich głosujących: 887


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 187
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    173. ~Piotr  2014-07-04 16:59:30  host: 78.10.172.153

    napisałem e-maila do playa w tej sprawie. Oddzwonili. I okazuje się, że te nowe pakiety tylko w mini max obowiązują. Tak mi pani powiedziała. A na moim numerze formuła play na kartę też są dostępne. W zarządzaniu kontem pod *111#

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    174.  2014-07-04 17:03:00

    @173
    niestety infolinia play i cała obsługa klienta jest strasznie słabo obeznana w temacie. Łatwiej samemu cokolwiek dowiedzieć się z regulaminów niż od nich dostać prawdziwe i konkretne informacje. Sam miałem nie jedną rozmowę z nimi i jednak po kilku rozmowach wolałem sam sobie wszystkiego poszukać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    175. ~Calm7  2014-07-04 18:45:41  host: n15-04-04.opera-mini.net

    Ale te nowe reklamy pleja, to taka chała, że mdli podczas ich oglądania...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    176. ~wiek  2014-07-05 01:45:17  host: google-proxy-66-249-81-103.google.com

    Ja na nexusie 5 w play na kartę z nowym pekietem 1GB...uzyskałem downl. 50Mbit...mogę pokazać zrzut ekranu, słowem nieźle :).

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    177. ~Calm7  2014-07-05 09:26:40  host: n13-03-01.opera-mini.net

    A widzieliście ceny nowych pakietów w EraTM? Śmiechowo im wyszło: 6zł 250MB, a 10zł 500MB :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    178. ~xxxxx  2014-07-05 17:34:39  host: nsithb13.blokowe.pl

    Co co uruchomili pakiet cykliczny to mają. Mi powiedzieli ze się będzie odnawial.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    179. ~  2014-07-05 18:38:09  host: 178.182.163.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    pakiety są ważne od 1 lipca - szkoda, że PLAY nie potrafi zaktualizować swojej strony internetowej i brak jest informacji o nowych pakietach

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    180. ~  2014-07-05 19:58:32  host: 77-255-1-201.adsl.inetia.pl

    @173 - przecież BOK Play jest najgorszy ze wszystkich operatorów. Nie ma sensu z nimi się kontaktować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    181. ~wiek  2014-07-05 20:02:19  host: xdsl.156.c78.petrotel.pl

    ad. 179, prosze, info na stronie pLAY... http://tlp.is/30p ps. nawigacja po stronie play ..koszmar, kto im je tworzy???

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    182. ~asdf  2014-07-06 12:04:44  host: pc5-235.btk.net.pl

    Ja używam bezpłatnego aero2 w dual simie. Po co nabijać kabzę operatorom i ciągle kontrolować zużycie internetu skoro sprawdzić pocztę i przejrzeć parę stron mogę i na bezpłatnym Aero2. Pliki do 150 MB też w niecałą godzinę połączenia pobiorę, więc wszystko z google play itp się zaktualizuje bez problemu. Przepisanie kodu aby godzinę mieć internet na początku irytuje ale później się przyzwyczaja a pieniądze w portfelu zostają i to nie małe patrząc na pakiety u naszych operatorów. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183. ~  2014-07-07 15:38:51  host: apn-37-248-14-226.dynamic.gprs.plus.pl

    @182, 512 kbit/s, daruj, człowieku. Aero2 dla ludzi biednych, którzy muszą lub potrzebują skorzystać z Internetu w celach praktycznych, a nie rozrywkowych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    184. ~Nick  2014-07-08 19:29:08  host: 81.219.84.18

    @183
    Czemu dla ludzi biednych? Jak ktoś używa internetu w celach praktycznych to na co mu szybszy internet i oplata miesieczna?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    185. ~tonyxxl  2014-07-11 12:00:44  host: aajm132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @182
    jakie pieniądze zostają w portfelu? 30 zł na miesiąc? to ja już wolę wydać tą złotówkę dziennie i mieć szybki internet a nie czekać 30s na wyświetlenie się jakiegoś portalu, dla mnie to są dwie paczki fajek mniej, więc śmiech na sali. Chyba, że ktoś ma smartfona za 100zł i faktycznie jest biedny to wtedy rozumiem że oszczędzi, jak kogoś stać na telefon za >2k zł to raczej nie będzie się zamulał na takim necie bo czas to pieniądz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    186. ~  2014-07-11 13:03:17  host: 77-253-199-66.adsl.inetia.pl

    @185 - i tu się mylisz. W tym kraju wielu cebulaków zapożyczy się byle mieć tylko jak najdroższy smartfon na pokaz, a że w środku np. badziewne Aero2, z którym trzeba się męczyć, to tak przy okazji :-). Widziałem to wielokrotnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    187.  2014-07-13 14:58:07

    Uwaga: lejek w lubieto to 32kb/s co daje szanse na ogladanie choc wolne stron
    lejek w innych to 8kb/s = zapomnij o intenecie wg bo nawet email sie ciezko sprawdza!

    Teraz mam lejek w lubieto i da sie z nim zyc jesli ma sie co jakis czas wifi. No i taki lejek caly czas jest za DARMO

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    188.  2014-07-13 15:05:38

    Rozumie ze w Play Fresh All Inclusive Rozmowy do Play nie mozna wlaczyc tych nowych pakietow :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    189. ~gumi  2014-08-02 18:27:45  host: user-31-175-201-99.play-internet.pl

    Zapomnieli dodać, że po wykorzystaniu prędkość spada do... ZERA :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190.  2014-08-02 18:38:03

    Nie zera a do "max 8kb/s"... po minucie czekania mozesz nawet zobaczyć tytułową stronę szukajki google!* :P

    *Ma to miejsce jeśli wyłączysz wyświetlanie obrazków, bo inaczej może być problem z załadowaniem strony ^^