Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety neostrada z telewizją

Nowe pakiety neostrada z telewizją

LuiN 8 Marca 2010 17:30

0 0

12. marca Telekomunikacja Polska uzupełni pakiety promocyjne neostrady tp z telewizją o warianty z większymi prędkościami Internetu: 6, 10 i 20 Mb/s.



W ramach promocji operator obniża cenę pakietu Internet + telewizja przez pierwsze 3 miesiące (umowa na 12 miesięcy) lub 6 miesięcy (umowa na 24 miesiące). Promocyjna obniżka ceny nie dotyczy pakietu z Internetem o prędkości 512 kb/s.




Cennik neostrady z telewizją ważny od 11. marca
Oferta umowa na 24 miesiące umowa na 12 miesięcy
- pierwsze 6 miesięcy następne 18 miesięcy pierwsze 3 miesiące następne 9 miesięcy
neostrada 512 kb z telewizją 59,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 69,90 zł
neostrada 1 Mb z telewizją 59,90 zł 64,90 zł 69,90 zł 74,90 zł
neostrada 2 Mb z telewizją 59,90 zł 79,90 zł 69,90 zł 84,90 zł
neostrada 6 Mb z telewizją 69,90 zł 114,90 zł 79,90 zł 119,90 zł
neostrada 10 Mb z telewizją 99,90 zł 144,90 zł 109,90 zł 149,90 zł
neostrada 20 Mb z telewizją 99,90 zł 174,90 zł 109,90 zł 179,90 zł


Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2010-03-08 19:04:09  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    6Mbitow/6Mbitow za 27 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące. To jest dobra oferta a nie to.

  • 0

    11. ~andrew  2010-03-08 19:14:07  host: chello087207059140.chello.pl

    to coś drogo bulisz.10mega w Aster jest juz za spokojnie 80 zł!!!

  • 0

    12. ~djdred  2010-03-08 19:36:31  host: sto.stornit.gda.pl

    25mbs UPC - 90 zł to jest coś :)

  • 0

    13. ~j  2010-03-08 19:43:51  host: 109.243.112.197

    do '" 10" kto daje taką ofertę o której piszesz ? Ja w P4 mam za 25 zł mam 5GB/ m-c , ale szukam czegoś z dużą prędkością zwrotną .Może ktoś ma jakieś propozycje ?

  • 0

    14. ~andr  2010-03-08 19:48:43  host: 96-to2-6.acn.waw.pl

    andrew: z telewizją za 80zł? to ciekawostka, bo ja z telewizją bulę 200zł, także TP wyszłaby taniej. j - mówienie o p4 w kontekście operatorów, którzy rzeczywiście oferuję internet, to nieporozumienie. Nie porównuj zacinającego się p4, które działa tylko w wielkich miastach i możesz je mieć na jakichś 10% kraju...

  • 0

    15. ~neo  2010-03-08 20:15:36  host: bek136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy będzie nowa promocja na zwykłą neostradę?

  • 0

    16. ~znawca  2010-03-08 20:50:30  host: chaos.tpnet.pl

    @14. A sprawdziłeś przynajmniej co jest w pakiecie podstawowym w TV dla Neo? To już więcej masz w TnK i to bez opłat.

  • 0

    17. ~były_tepsiarz  2010-03-08 21:28:13  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    pakiet podstawowy to coś jak tv na kartę, tlye że w umowie masz nie 35 kanałów [tyle ci tepsa oferuje], a jedynie 12, a wielu klientom odbiera nie 35, a aż 6 :D. Pakiety dodatkowe to też kicha.. nawet nie chodzi o cenę [która nie jest atrakcyjna] tylko o to, że pakiety są kijowe [ o czym dobrze wie każdy sprzedawca z tepsy ;p]. ale na szczęsście chłopcy z call center mają na to sposób: "przez 6 miesięcy pani może sobie korzystać z pakietu L za darmo, a potem pani zadecyduje czy pani rezygnuje [i płaci karę umowną o czym nikt nie wspomnie i wynosi ona zwykle ok 1tys], albo będzie pani płacić za ten pakiet jedyne x pln

  • 0

    18. ~pat  2010-03-08 22:00:28  host: clp55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bez przesady z ta kijowoscia pakietow.. Pakiet L po IPTV dla osoby, ktora nie potrzebuje HD jest lepszy niz jakakolwiek platforma - w jednym pakiecie sa kanaly BBC, muzyczne tematyczne MTV, Trace TV, National Geographic, pelno kanalow sportowych, filmowych, a mozna do kompletu miec tez i HBO i Canal+ i Orange..

  • 0

    19.  2010-03-08 22:12:04

    Jeżeli ich tv jest taka sama jak Neostrada (po przeczytaniu na wikipedii artykułu wziąłem się za głowę) to jednak dziękujemy :)

  • 0

    20. ~  2010-03-08 23:52:36  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    [19]. W Wikpedii? No faktycznie, znalazłeś sobie źródło informacji.

  • 0

    21.  2010-03-09 00:40:46

    Wziełem 10 Mega Neostrady w połowie lutego, troszkę się wachałem czy nie zaczekać do początku marca że niby TP ma pokazać pazura (ktoś tak pisał) i bardzo dobrze że nie poczekałem. 3 miesiące po 99zł i 9 po 129zł, sama Neostrada mi wystarcza, gdyby jednak np w kwietniu lub do połowy maja była jakaś naprawde dobra zniżka na 10Mega typu po 99zł całą umowe to przecież moge zrezygnować bez kary (do 3 miesięcy) i wziąść od nowa na lepszej promocji :)

  • 0

    22. ~  2010-03-09 01:03:37  host: 77-254-130-178.adsl.inetia.pl

    ale sie ciesze ze jestem juz w Netii :) Na papierku mam 8 a w praktyce 10Mb i place ponad polowe mniej niz zdziera tepsa.

  • 0

    23. ~  2010-03-09 01:24:45  host: achk210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22: Ale pingi w Netii są tragiczne. Nie pograsz :)

  • 0

    24.  2010-03-09 08:13:57

    do 23: ale wymysliles ;/ a co do oferty to droooooooooooogo, strasznie dorogo... moze dla nudzi na wsi nie ma wyjscia ale w miescie minimum o polowe ceny tansze... juz nie wspomne o malych pakietach do 4mb ktore za grosze sa...

  • 0

    25. ~Slo  2010-03-09 08:27:01  host: public-gprs59012.centertel.pl

    Tylko czy cena idzie za jakością? W Netii nie ma ani infolinii ani stacjonarnego BOKu w których można załatwić jakikolwiek problem. W TP dekoder czy tez modem wymieniny na miejscu infolinie bezpłatne asysta montera za 0zl i kurcze każdy wisza psy na TP tylko każdy zapomina lub nie wie w jakiej sytuacji ona stoi i na koniec żeby zaraz nie było tekstów… nie pracuje w tp a Internet mam mobilny

  • 0

    26. ~michus  2010-03-09 08:36:09  host: dad60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku ćwierkają coś wróble o obniżkach neostrady ?? Na kiedy są zapowiadane ??

  • 0

    27. ~michus  2010-03-09 08:38:35  host: dad60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I nie mam pojęcia czemu tak psy wieszacie na neostradzie? Bardzo rzadko zawodzi, pingi OK , prędkość DO okazuję się prędkością osiąganą przez cały dzień ... zgrzeszyłbym jakbym narzekał... no gdyby jeszcze cena była niższa trochę to ... bajka!

  • 0

    28. ~Gigiaugust2224  2010-03-09 12:32:31  host: abtu31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lipa, cena za Neo 2Mb/s + TV taka sama jak jest teraz! no suuuuper promocja! :/

  • 0

    29. ~  2010-03-19 22:20:03  host: nat-mo2.aster.pl

    nawet jak cena taka sama to wez pod uwage ze rozbudowali pakiety Tv, teraz jest wieksza ilosc programow i mozna aktywowac pakiet w szybszych predkosciach, kiedys nie bylo takiej mozliwosci, tak wiec trzeba przyznac ze sie rozwijaja

Dodaj swoją opinię