Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety minut w Orange na kartę

Nowe pakiety minut w Orange na kartę

Piszemy o tym pierwsi LuiN 5 Marca 2015 23:39

9 6

Sieć Orange wprowadziła nowe pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci w ofertach na kartę.



Klienci mają teraz do wyboru pakiet 120 minut do wszystkich sieci za 9 zł, 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł oraz 1000 minut wewnątrz sieci Orange za 10 zł. Każdy z pakietów ważny jest przez 31 dni i występuje zarówno w wariancie jednorazowym, jak i odnawianym cyklicznie. Pakiety "do wszystkich" obejmują wyłącznie połączenia na polskie numery komórkowe.




Z nowych pakietów skorzystać mogą użytkownicy ofert Orange POP, Orange ONE, Orange Smart na kartę oraz Nowe Orange Go.

Pakiet Cena Jednorazowy Cykliczny
120 minut do wszystkich 9 zł *110*26# *110*27#
1000 minut do wszystkich 25 zł *110*24# *110*25#
1000 minut do Orange 10 zł *110*22# *110*23#

Jak oceniasz nową ofertę pakietów minut w Orange na kartę?

Bardzo atrakcyjna
12.10%
Atrakcyjna
19.96%
Nie wnosi nic nowego
14.65%
Mało atrakcyjna
16.56%
Bardzo mało atrakcyjna
32.06%
Nie mam zdania
4.67%

Wszystkich głosujących: 471




Zobacz: regulamin jednorazowego pakietu 1000 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin cyklicznego pakietu 1000 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin jednorazowego pakietu 120 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin cyklicznego pakietu 1000 minut do wszystkich
Zobacz: regulamin jednorazowego pakietu 1000 minut do Orange

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | pakiety

w sumie: 90
  • 1

    71.  2015-03-06 19:39:33

    @w smarcie jest 15gb

  • -1

    72. ~hens  2015-03-06 21:03:53  host: 46.238.221.17

    Ciekaw jestem czy enigmatyczne okreslenie "do wszystkich" obejmuje również połączenia z telefonami stacjonarnymi ?

  • 1

    73.  2015-03-06 21:06:20

    72, hens - drugi akapit, ostatnie zdanie.

  • 1

    74.  2015-03-06 23:31:40

    Nie ładne trochę zagranie Orange. Niby nowy pakiet zastępuje stary, ale jeśli ktoś o tym nie wie to skorzysta ze starszego...

  • 1

    75. ~Calm7  2015-03-07 10:21:01  host: n11-01-02.opera-mini.net

    Divhash. No, teraz będą mieli wybór: albo 50' za 9zł, albo 120' za 9zł :-)

  • 1

    76.  2015-03-07 10:57:30

    A dokładnie 50 minut do wszystkich ze stacjonarnymi albo 120 minut do wszystkich komórkowych.

  • 0

    77. ~GaduAirowiec  2015-03-07 11:44:09  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    Wole dopłacić 1zł i za 10zł mieć 100 minut do wszystkich w Polsce (również stacjonarnych) w klucz.net.

  • 0

    78. ~Calm7  2015-03-07 12:08:05  host: n11-01-02.opera-mini.net

    Orange mógł se darować wyłączenie stacjonarnych z pakietu, ale jak to Wredniak, zawsze gdzieś, coś - ugryzie ;->

  • 0

    79. ~misk  2015-03-07 15:49:47  host: host-81-190-146-89.olsztyn.mm.pl

    @74 To jest standardem w Orange, tak samo jest z pakietami internetowymi prepaid, co i rusz trafiam na kogoś, kto wciąż używa archaicznie wycenionych, ale wciąż dostępnych. Uwielbiałem szperać 5 minut po bazach wiedzy za jakimś pakietem sprzed 5 lat, którego klient uparcie się trzyma, a jedyne co może o nim powiedzieć, to że nazywa się "trzy razy pięć po dziewięć, wie pan".

  • 1

    80. ~Zwykły  2015-03-08 07:49:44  host: host-89-230-68-255.rzeszow.mm.pl

    hehe ale oferta w REDbull-u jest pakiet do komórkowych + stacjonarne za 20zł. W orange nie dość że drożej bo za 25zł to jeszcze stacjonarne płacę dodatkowo... Ta oferta to jakiś żart!

  • 0

    81. ~  2015-03-08 08:26:53  host: s21-15.opera-mini.net

    80, no popatrz. RedBull taki super a ma jakieś 300tys. abonentów a takie Orange ze śmieszną ofertą kilkanaście mln.

  • 0

    82. ~powszechny  2015-03-09 08:50:50  host: abrv226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @80 - Orange na kartę kilkanaście milionów??? - Chopie!!! Co z czym porównujesz?!?!?!?

  • 0

    83. ~powszechny  2015-03-09 08:51:36  host: abrv226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miało być do @81

  • 0

    84. ~  2015-03-09 09:01:54  host: 77-254-225-127.adsl.inetia.pl

    @83, RBM łącznie ma małe kilkaset abonentów a RBM Energy pewnie kilka tysięcy. Orange prepaid można liczyć w milionach. Taka jest prawda, że w ofertach niszowych można pozwolić sobie na warunki na granicy opłacalności

  • 2

    85. ~Calm7  2015-03-09 09:12:04  host: n11-01-02.opera-mini.net

    84). Czyli ... im więcej abonentów, tym ceny wyższe?

  • 0

    86.  2015-03-09 18:04:17

    Calm, tę tezę można i postawić w przypadku bankowości. Im większy bank, tym oferta mniej korzystna. Większości ludzi zakładano konta, bo w firmach likwidowano kasy. Pracodawca sam wybrał bank. Ludzie z przyzwyczajenia mają konta w tym samym banku. Nie są zainteresowani przenosinami. Nowe banki, małe, muszą zadbać o klienta, najczęściej tego, co umie liczyć i nie daje się trzymać na łańcuchu bez zachęty. W telefonii komórkowej było podobnie. Są setki tysięcy klientów, którzy poszli do salonu Ery i Plusa. Do dziś trzymają się tych operatorów. Potem nowa fala, nieco młodsza, poszła do Idei. Potem nowsza generacja wybrała Play. A późniejsze migracje dotyczą tylko tych, co potrafią liczyć, albo i też dadzą się zwieść bonusem. I tak przytłaczająca ilość kart jest w wielkiej czwórce.

  • 0

    87. ~Cichy_dg  2015-03-23 09:32:09  host: public-gprs516292.centertel.pl

    Trochę lipa bo w orange smart nie można korzystać jednocześnie z pakietu 600 minut do Orange za 9 zł i 120 minut do wszystkich za 9 zł bo dzwoniąc do sieci Orange najpierw pobiera minuty z tych 120 minut do wszystkich.

  • 0

    88. ~grand  2015-03-25 15:47:34  host: z103-09.opera-mini.net

    87. Możesz przecież włączyć ten 1000 minut do Orange za 10zł. Minuty z niego są rozliczane przed minutami z pakietu 120 do wszystkich.

  • 0

    89. ~Czarny  2015-03-27 16:24:26  host: 088156131002.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    Witam Państwa. Mam takie pytanie te 120 minut za 9zł obowiązuje też numery stacjonarne? Jeśli nie to może "Wygadany Pakiet"? Jak myślicie, który z tych pakietów jest najkorzystniejszy? Nie dużo dzwonie, ale zdarza mi się dzwonić na numery stacjonarne? Proszę o jakąś informację. Z Góry Dziękuje. Pozdrawiam

  • 0

    90. ~  2015-03-30 13:58:48  host: 178.182.251.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W tych pakietach nie ma połączeń ze stacjonarnymi, a w Wygadanym Pakiecie są. Jeżeli ktoś dzwoni poniżej 1 godziny miesięcznie (nieważne dokąd), to wtedy Wygadany Pakiet.

Dodaj swoją opinię