Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety minut w Orange dla klientów abonamentowych

Nowe pakiety minut w Orange dla klientów abonamentowych

WitekT 20 Czerwca 2007 22:03

0 0

Orange udostępnił 14. czerwca w planach abonamentowych dla klientów prywatnych nowe pakiety minut - Wszyscy w Orange Ekstra w opcji 12 i 18 oraz Przyjaciel w Orange Ekstra. Usługi dostępne są w ramach promocji do odwołania.

Pierwsze dwie usługi pozwalają wykorzystywać minuty do wszystkich w sieci Orange, zaś trzecia - do wybranego numeru w sieci Orange.

Po włączeniu usług, klient otrzymywał będzie więcej minut w kolejnych miesiącach według tabelki poniżej.




Pakiet

Wszyscy w Orange Ekstra 12

Wszyscy w Orange Ekstra 18

Przyjaciel w Orange Ekstra

Abonament

12 zł

18 zł

8 zł

Pakiet minut w kolejnych miesiącach

1

45

90

60

2

50

95

65

3

55

100

70

4

60

105

75

5

60

110

80

6

60

115

85

7 i kolejne

60

120

90


Usługę można aktywować za pomocą SMS-a lub BOK-u (telefonicznego bądź internetowego).

Zobacz: regulamin usługi (plik PDF; 55 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2007-06-20 23:16:06  host: inet20909na-3.eranet.pl

    Co to znaczy taniej/drozej w sieci/poza siec , bo nie rozumiem? O co chodzi? ;-]

  • 0

    9. ~krzys  2007-06-20 23:40:58  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    jestem pod wrażeniem - jeszcze trochę podobnych zmian i przestaną być postrzegani jako droga sieć

  • 0

    10. ~jazzman  2007-06-20 23:40:59  host: chello062179059138.chello.pl

    Z tych komentarzy można wywnioskować jedno: przyszłość w orange jest niepewna ale napewno ciekawa... ;-)

  • 0

    11. ~  2007-06-20 23:52:36  host: user5.162.udn.pl

    ciekawe kiedy obudzą się z ręką w nocniku, uciekam z tej sieci, czym duch. Nie mam zamiaru płacić tylko do sieci Orange, czyli żabojadom?

  • 0

    12.  2007-06-20 23:57:03

    *1 - tak jest w kazdej sieci, poza PLAY :) nie twierdze ze PLAY jest najlepsza siecia, dla kazdego cos innego, jednym znajomym po zapoznaniu sie z ich bilingami doradzam PLUS'a innym ERE a jeszcze innym PLAY czy Orange, tak samo dla osob ktore duuuuza SMSuja kazda oferta na abonament to pomylka, znowu nie kazdy moze pozwolic sobie na inwestycje kilkuset PLN na nowy telefon np z allegro

  • 0

    13. ~Maxx  2007-06-21 08:03:57  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    Hehe, no to orange przyznalo sie to wielkiej wtopy z super planami "PLAN NA ROZMOWY"!!! Najwyrazniej ludzie olali darmowe minuty tylko do orange i prawidlowo, bo tylko glupi by na to poszedl. Teraz to juz na pewno nikt nie kupi tego planu skoro tu mamy 90min za 18zl, a tam bylo 90min za 35zl. Oj orange cos ten twoj dzial marketingu i promocji to jakies glaby. Pozdro

  • 0

    14. ~MAny  2007-06-21 08:56:44  host: 213.25.141.130

    A podobno Play nie jest dla Orange konkurencją. A tu proszę - co chwila jakieś zmiany w Oranżadzie - na szczęście mam już z nimi spokój i po 6 latach podziękowałem i przeszedłem do innego opa.

  • 0

    15. ~MAxx  2007-06-21 13:52:43  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    HAHA, nie wiem czy sie wczytaliscie w regulamin, ale tam jest napisane, ze pakiety moga byc wykorzystane na numery abonenckie w orange!!!! Czyli w orange postaremu, promocje dla glupich i dla losi!!! Co za zlodziejska siec!!! Jeszcze troche i z usmiechem na ustach przeniose 3 abo do PLAY.

  • 0

    16. ~Maxx  2007-06-21 13:54:12  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    Witek popraw z laski swojej, bo tak to rzeczywiscie ladnie wyglada, za ladnie, jak na orenzade. pozdro

  • 0

    17.  2007-06-21 14:03:25

    Maxx: przecież jasno napisane jest o tym w drugim akapicie...

  • 0

    18. ~eee  2007-06-21 16:27:27  host: dqh71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no w sieci ale i tak się opłaca, teraz można mieć dużo więcej minut za mniejszą kase, sam chyba z tego korzystam.Orange coraz lepsze oferty daje oby tak dalej

  • 0

    19. ~Maxx  2007-06-22 10:44:35  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    Witek: Masz napisane w drugim akapicie, ze do wszystkich w Orange. W regulaminie uslugi jest, ze na numery abonenckie w orange, a to jest roznica. Moge sie mylic, ale wedlug mnie polaczenie z numer w orange na karte bedzie rozliczane poza tym pakietem. Sprawdz to, bo to dosc istotne. Pozdro

  • 0

    20.  2007-06-22 10:52:30

    Maxx: podstawowym prawem każdego korzystającego z usług telekomunikacyjnych jest ZNAJOMOŚĆ dokładnej ceny przed nawiązaniem połączenia. Więc to jest po prostu niemożliwe... I nigdzie nie stosowane.

  • 0

    21. ~Maxx  2007-06-22 10:53:45  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    Prosze bardzo: "4.Pakiety minut w Usługach mogą być wykorzystane na połączenia głosowe na numery abonenckie w Orange z zastrzeżeniem, że minuty z usług Przyjaciel w Orange Ekstra mogą być wykorzystane wyłącznie na połączenia głosowe z numerem abonenckim w Orange wybranym w momencie zlecania włączenia usługi Przyjaciel w Orange Ekstra i z zastrzeżeniem pkt 6." Wyglada na to, ze orange, chce faworyzowac jedynie abonamenty. Wszyscy widze czytaja to jako na wszystkie numery w orange, bo tak zawsze bylo, ale orange sie wycwanilo. Numer abonencki to numer abonenta, nie ma mowy tu o uzytkownikach, wiec karty odpadaja. Pozdro

  • 0

    22.  2007-06-22 10:56:53

    Maxx: nie, to jest termin TECHNICZNY. Są np. numery abonenckie, routingowe, itp. To nie ma nic wspólnego z abonamentem. :)

  • 0

    23. ~MAxx  2007-06-22 10:57:11  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    Hehe, zgadza sie tak powinno byc, ale jak wytlumaczysz sytuacje, gdy dzwonisz na numer do orange po stawce wewnatrzsieciowej, a na rachunku bedziesz mial polaczenie po stawce normalnej bo dzwoniles na numer przeniesiony do PLAY. Glupia sytuacja i powinna byc jakos uregulowana. Pozdro

  • 0

    24. ~Maxx  2007-06-22 11:01:21  host: ahl1.internetdsl.tpnet.pl

    Hehe, dobre termin techniczny. To jest regulamin uslugi, tutaj kazde slowo ma znaczenie. Warto byloby skontaktowac sie z orange w tej sprawie. Ja obstawiam, ze jest to celowe. Zreszta dlaczego nie ma tutaj sformulowania na wszystkie numery w orange (abo i karta), tak zawsze bylo. Tutaj mamy wyraznie abonenckie!!! Pozdro

  • 0

    25.  2007-06-22 11:04:08

    Maxx: powtarzam - po pierwsze, to termin techniczny. Po drugie - byłoby to sprzeczne z prawem telekomunikacyjnym. Po trzecie - nikt na świecie tego nie stosuje. Po czwarte - to byłoby niemożliwe praktycznie do wdrożenia w systemie billingowym.

  • 0

    26. ~  2007-07-07 22:34:33  host: nat-go2-1.aster.pl

    Do 23 czyli MAxx: mozna sprawdzic na stronie kazdego opa,czy dany numer nalezy do tej sieci, znam osobe ktora przeniosla sie do PTC i widnieje tez ta informacja, w jakiej sieci jest dany nr tel. Pozdro

  • 0

    27. ~  2007-07-08 21:24:45  host: eou67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ORANGE LIPNA SIEC PLUS I HEJA JEST 100 RAZY LEPSZA

Dodaj swoją opinię