Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety minut i SMS-ów w Plusie

Nowe pakiety minut i SMS-ów w Plusie

WitekT 30 Października 2006 10:41

0 0
Od 27. października Plus udostępnił wybranym klientom postpaid ofertę 4 pakietów minut i 4 pakietów SMS-ów, które można aktywować w EBOK-u.

Oferowane pakiety:

40 minut za 15 zł miesięcznie,
60 minut za 20 zł miesięcznie,
80 minut za 25 zł miesięcznie,
100 minut za 30 zł miesięcznie,
100 SMS-ów za 10 zł miesięcznie,
200 SMS-ów za 15 zł miesięcznie,
300 SMS-ów za 20 zł miesięcznie,
500 SMS-ów za 25 zł miesięcznie.

Opis pakietów minut:

minuty z pakietu są do wykorzystania na połączenia do Plusa i na telefony stacjonarne, przez całą dobę,
pierwszy miesiąc obowiązywania pakietu liczony jest od dnia następnego po dodaniu pakietu w EBOK-u, do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, a opłata za ten okres naliczona będzie proporcjonalnie do długości okresu,
pakiet obowiązuje od dnia następnego po dodaniu pakietu w EBOK-u, do momentu aż klient z niego zrezygnuje,
niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe,
minuty z pakietu schodzą po minutach abonamentowych,
klient może zamówić kilka pakietów.

Opis pakietów SMS-ów:

SMS-y z pakietu są do wykorzystania na SMS-y do Plusa, przez całą dobę,
pierwszy miesiąc obowiązywania pakietu liczony jest od dnia następnego po dodaniu pakietu w EBOK-u, do końca bieżącego okresu rozliczeniowego a opłata za ten okres naliczona będzie proporcjonalnie do długości okresu,
pakiet obowiązuje od dnia następnego po dodaniu pakietu w EBOK-u, do momentu aż klient z niego zrezygnuje,
niewykorzystane SMS-y nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe,
SMS-y z pakietu schodzą przed SMS-ami abonamentowymi,
klient może zamówić kilka pakietów.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 34
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Adi  2006-10-30 13:53:20  host: ip-81-15-216-56.unregistered.net.telenergo.pl

    A juz myslalem ze jakas normalna oferta dla abonamentowcow! 100 minut za 30 złoty miesiecznie?? Czyba sa smieszni i to tymbardzieiz to tylko do plusa .. Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac z tej oferty bo zal dupe sciska jak widze takie cos, przed chwila sprawdzalem u mnie na eboku i niestety albo "naszczescie" nie mam ich na liscie ... Dobrze ze mam umowe jeszcze 2 misiace z plusem bo ja rozwiazuje i uciekam do tak-taka - pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2006-10-30 14:02:14

    Układając cennik tych pakietów musieli sobie wziąć do serca felieton niejakiego Witkowskiego, a właściwie fragment, który cytuję: "Jako zadośćuczynienie, klienci Simplusa i Sami Swoi dostali po 30 minut do wykorzystania na połączenia wewnątrzsieciowe, co operatora realnie kosztowało zapewne w okolicach złotówki…". Tym samym zadali kłam tym oszczerstwom:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2006-10-30 14:06:07

    Tylko dlaczego pakiet minut jest do wykorzystania po minutach abonamentowych? Jak zawsze Plus pod tym względem był w porządku to przy tej promocji zmienili odwrotność wykorzystania pakietów na mniej korzystną dla klienta. Pakiety smsów za drogie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2006-10-30 14:12:07

    14.Karol: minuty są do Plusa i na stacjonarne. Smsy są tylko do Plusa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2006-10-30 14:48:21

    Cos malo tych negatywnych komentarzy... gdyby to byl Orange to juz pewnie bylo by kolo setki... W Orange za 10 zł jest 200 SMS, a w Plusie 100... liczby mowia same za siebie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2006-10-30 16:09:34  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Panowie i Panie jedynie poczucie dobrego humoru może Nas jeszcze w tej Polsce uratować (tyczy się to również Plusa). ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2006-10-30 17:23:48

    a nie wiem czy zauważyliście ale teraz jeżeli się aktywuje pakiet gprs 3 dni przed koncem okresu rozliczeniowego to dostaje się cały pakiet i płaci całą cene a nie tak jak wcześniej że proporcjonalnie do liczby dni jakie pozostały do końca okresu rozliczeniowego niestey:((( kiedyś moglem kupić 20MB w cenie proporcjonalnej do 250 a teraz nie mogę bo musze az 250 9cały pakiet)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2006-10-30 17:38:14

    **mgrygiel no nie wiem, ale wydaje mi się, że tą informację po prostu szkoda komentować ;p Cała oferta jest żenująca, tak jak te 10 godzin za 10 lat... HAHAHA - Plus pomylił daty, pierwszy kwietnie (prima aprilis) jeszcze daleko :) PS. Prezes Bauc, to teraz może sobie w buty wsadzić tą zapowiadaną ilość abonentów. Ale tracą na własne życzenie! Tak było jak weszły reklamy z Mumio. Na początku wprowadzili fajne oferty, mieli doskonałą akcję marketingową i zmarnowali szansę. Zamiast kontynuować promocje, zrobili jakieś dziadostwo. Pomijając problemy techniczne itd, Plus po prostu stacza się... ba, już się stoczył na samo dno :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2006-10-30 21:34:59

    wlo - dla jakiej taryfy jest ta oferta skierowana? ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2006-10-31 11:27:34

    a to mi odkrycie;] takie promocje już były wcześniej tyle, że nie w Plusie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Jaca  2006-11-01 14:57:22  host: 213-238-113-159.adsl.inetia.pl

    Może plus na 10 urodziny się cofnął o 10 lat :) Ceny kosmos,jak zawsze!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Bill  2006-11-02 07:59:28  host: 213-17-146-37.opole.internetia.pl

    "Bąbowa" oferta... Właśnie zerknąłem do e-boka... Mam taryfę Plus Dom (do Plusa 0,32 zł, na stacjonarne 0,24 zł brutto). Zaglądam do oferty - Plus proponuje mi pakiecik 40 minut za 15 zł, chwaląc go przy tym, jak tanio wychodzą minuty (raptem 0,38 zł za minutę do stacjonarnych i do plusa...). Gdzie tu jest taniej? Bo co mi taki pakiet, skoro mam płacić więcej?... Jeszcze tą informacją wprowadzają mnie w błąd, że niby taniej, a drożej :( Pozdrawiam marketingowców z Plusa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~wlo  2006-11-02 09:24:54  host: asd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    D@rio - nie wiem... Ja mam biznesowe - Max Profit i Biznes Klasa - mam pełen komfort (nie mylić z Erą ;-)) - płącę za to co wykorzystam - bo tak traktuję pakiety kwotowe, odpowiedniuo dobrane. A więc 20/25 gr netto za połączenia do sieci i na stacjonarne, i ileś tam za reszte - jest tego tak mało, że nawet nie ma to znaczenia czy jest to 50 gr jak pamiętam w Biznes Klasie czy 56 gr w Max Proficie czy nawet 60 gr w MP30. Do tego po 10 gr do wybranych numerów - 30 numerów maksymalnie. Nie potrzebuję żadnych promocji, bo są to ceny zupełnie mnie satysfakcjonujące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~LULU  2007-03-14 11:09:44  host: sudecka.nysa.punkt.pl