Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety międzynarodowe w Lycamobile

Nowe pakiety międzynarodowe w Lycamobile

WitekT 18 Października 2013 09:09

20 2
Od 16. października w ofercie Lycamobile pojawiły się dwa nowe pakiety rozmów na międzynarodowe numery Lyca - 90 i 230 minut.

Pakiety ważne 30 dni kosztują:
  • 90 minut - 10 zł (aktywacja SMS-em o treści 1090 pod numer 3535),
  • 230 minut - 20 zł (aktywacja SMS-em o treści 20230 pod numer 3535).

Pakiety odnawiają się automatycznie co 30 dni w przypadku, gdy na koncie jest wystarczająca ilość środków. Wyłączenie tej funkcji następuje po wybraniu kodu *190#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Lord  2013-10-18 09:34:05  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    nie cierpie pakietów ;) w uk lyca daje bez poj pakietów po sieci 1p a nawet do all polskim kom 1p , więc niech spier z pakietami ;)

  • 0

    3.  2013-10-18 09:49:16

    można miec kilka pakietów? Można mieć pakiet jednego i drugiego rodzaju aktywne?

  • 0

    5. ~  2013-10-18 09:50:56  host: h-213.61.149.100.host.de.colt.net

    @2 Nie. To tylko pakiet na połączenia do numerów lyca. Więc jak dzwonisz do innej sieci z PL to bulisz 59gr/min do większości europy.

  • 0

    8. ~  2013-10-18 10:36:53  host: cpc2-kemp6-2-0-cust122.9-2.cable.virginmedia.com

    do 6 - a jak dodaje się (?) numer polski do sim UK?????

  • 0

    10.  2013-10-18 12:12:09

    A o Vectone słuch zaginął, numeracja zarezerwowana a opa nie widać.

  • 0

    13. ~olek  2013-10-18 15:21:37  host: 83.218.117.82

    do pabloki: skąd wiesz? masz jakieś info o vectone że piszesz to jakbyś wiedział na 100% że vectone polska nie wystartuje...?? Co zaś tyczy się pakietów - to minusem jest to że tyczy się tylko numerów międzynarodowych lycamobile. Jedynie co ratuje ofertę to to że dają do tego gratis nielimitowane rozmowy i smsy wewnątrz sieci lycamobile polska na 30 dni. To jedyny plus tej oferty - minusem jest zapewne tak jak i w krajowych pakietach rozmów (inne pakiety) że pakiety te są z naliczaniem MINUTOWYM - tu zapewne będzie to samo: MINUTOWE naliczanie - a więc kaszana... Klucz jednak jest lepszy ( jeśli chodzi o rozmowy międzynarodowe, plus play na kartę mini max - i oferta jest the best..)

  • 0

    14. ~pabloki  2013-10-18 15:29:09  host: apn-77-113-47-239.dynamic.gprs.plus.pl

    @olek po prostu wiem ze nie wystartują, nie mogę podać źródła ale jest ono głęboko w temacie.

  • 0

    15. ~Edek  2013-10-18 17:10:28  host: 178-33-48-191.ovh.net

    @olek, w ten klucz to tak nie wierz do końca. Biznes po pierwsze Ukraińcy prowadzą, po drugie mają w Plusie tzw. okres karencji gdzie nie płacą tzw. opłaty minimalnej. Te ceny są teraz po to żeby mieć volumen generujący określoną kasę, jeśli nie co miesiąc muszą płacić bańkę więc może się zaraz okazać że był klucz i nie ma klucza :)

  • 0

    16. ~olek  2013-10-18 17:28:47  host: 83.218.117.82

    Edek - idąc Twoim tokiem myślenia równie dobrze może za chwile nie być virgin mobile pl, lycamobile.pl i innych mvno - co będzie to będzie - nie ma co martwić się na zapas tylko korzystać póki można.... Pozdrawiam

  • 0

    17. ~igor  2013-10-18 17:30:54  host: public-gprs106149.centertel.pl

    ale poki co klucz jest najtanszy. a co bedzie jak zniknie to malo mnie teraz obchodzi.obecnie dzwonie na belgijska komorke po 20 gr za minute. nie ma nigdzie taniej.a płakac co bedzie sensu nie ma. zawsze bowiem jakis klucz sie znajdzie

  • 0

    18. ~Edek  2013-10-18 19:07:04  host: 178-33-48-191.ovh.net

    @olek Lyca to międzynarodowe korpo, o nich się nie boję. Virgin to MVNO na P4 więc tam kasa za uruchomienie niewielka, minimum masz 50 tysi miesięcznie więc nie ma coś się stresować. Ukraińcom na ręce patrzą bo kasa dziwna w tym biznesie. Raz zaliczą wpadkę i już po nich.

  • 0

    19.  2013-10-19 20:41:56

    no to czemu Klucz nie poszedł do Playa?

  • 0

    22. ~didi  2013-10-29 12:13:29  host: rt232bb153-37-62.routit.net

    czy wie moze ktos o promocyjnych kodach na Laycamobile na terenie Holandi?? Bardzo prosze o odpisanie

  • 0

    23. ~Misty  2013-11-01 12:21:18  host: 46.115.76.253

    Mam taki mały problem :) kolega z Belgii polecil nam (Niemcy) zakup Lyca. Mowil, ze oni do Polski na polska Lyca dzwonia calkowicie za darmo. Czy z niemieckiej lyca tez tak jest? Czytam i jakos nie moge tego znalezc... czy moze tylko z Belgii?

  • 0

    24. ~ELWIRA  2014-01-12 12:15:38  host: host-89-229-96-121.stargard.mm.pl

    CHCIALAM SIE SPYTAC JAK SCIAGNE TE 90 MIN ZA 10 ZL NA POLSKA LYCAMOBILE TO BEDE MOGLA DZWONIC Z TYCH 90 MIN DO NIEMIEC ZA DARMO DO LYCEMOBILE

  • 0

    25. ~  2014-01-16 20:38:46  host: anz83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak bedziesz mogła bo to sa pakiety do dzwonienia na numery zagraniczne lycamobile

  • 0

    28. ~Nick  2014-02-16 09:14:30  host: 188.125.248.121

    jak się uruchamia pakiet 400-za 20zł

  • 0