Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety internetowe w White Mobile

Nowe pakiety internetowe w White Mobile

orson_dzi 10 Marca 2015 15:36

2 4
White Mobile wprowadził dwa nowe pakiety internetowe w ofercie abonamentowej Komórka bez limitu. Ceny pakietów, to 5 i 15 zł.

Za 5 zł miesięcznie klienci oferty Komórka bez limitu mogą zakupić pakiet 1 GB bez lejka. Użytkownik jest informowany SMS-ami o stanie zużycia pakietu. Z kolei pakiet za 15 zł, to Transfer danych bez limitu. Jak to zazwyczaj bywa jest to brak limitów z gwiazdką w postaci lejka (32 kb/s) uruchamianego po przekroczeniu progu 4 GB.

Zobacz: Regulamin oferty



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: white mobile

w sumie: 30
  • 1

    11.  2015-03-10 20:33:42

    45zl 100GB + lejek 2mbit siec na P + lej chyba nie chodzi o to zeby zaplacic jak najwiecej tylko jak najmniej za 1GB.
    White 1gb za 3,75 Lyca 3,5 tylko trzeba wydac ponad 2x wiecej

  • 0

    12. ~wielebny  2015-03-10 20:43:26  host: 213.158.222.216

    at10. nie tylko oni oczekuja skanu dowodu. rózwnież klucz mobile , viking mobile i virgin mobile oczekuja / wymagaja wysłania im skanu dowodu osobistego przy przenoszeniu numeru. wiem to - bo tam przenosiłem numery. czy to znaczy , że zgodnie z tym co piszesz , to , że wszyscy wirtualni swiadomie , z premedytacja łamią ustawę o ochronie danych osobowych ? wiesz o tym teraz i ty . czy jutro złożysz zawiadomienie w najbliższej prokuraturze o tym jak nagminnie jest lekceważone i łamane prawo przez tzw. wirtualnych operatorów ?

  • 0

    13. ~rock do wielebny  2015-03-10 21:04:01  host: 77-88-177-9.internetia.net.pl

    Co kilka miesięcy słyszymy o porzuconych dokumentach w różnych przypadkowych miejscach. Skan dowodu osobistego może posłużyć przestępcom np. do wzięcia pożyczki. W Polsce mamy wiele instytucji powołanych do przestrzegania prawa i to powinno wystarczyć, a jak się z tego wywiązują to osobna "bajka".
    Zakładając konto internetowe w banku nikt nie żądał ode mnie żadnego skanu, a to czymś świadczy...

  • 1

    14. ~SSLFan  2015-03-10 21:23:20  host: 89-77-206-48.dynamic.chello.pl

    Dziękuje za tego operatora, skoro nazwet strony nie umie na SSL postawić ;/

  • 0

    15. ~wielebny  2015-03-10 21:25:10  host: 213.158.222.216

    piszesz ,ze może posłuzyc do ...wzięcia pozyczki.... jaki bank daje pozyczki...na podstawie skanu dowodu i gdy delikwent nie ma orginalu i nie zgłosi sie z nim osobiście plus zestaw innych dokumentów ? brałem kilka pożyczek w różnych bankach ( kwoty drobne bo do 2 tys ) i na boga ...sposoby weryfikacji i ocena wiarygodnośći a jakiej podlegałem wtedy przez tych bankowców nie polegały jedynie na przedstawieniu ksero...dowodu...miałem wrażenie ,że zanim udzielą pozyczki to wiedza o mnie wszystko i to z wielu zródeł . zgadzam sie z toba ,że te nasze dane zawierające sie w dowodzie chronić należy...ale skanowanie dowodów ( a choć moze i o tym nie wiesz) jest powszechna procedura w wielu firmach/podmiotach gospodarczych . to akurat nie kłopot bo jednak sam decydujesz komu chcesz to udzielić. prawdziwym kłopotem jest handel naszymi danymi osobowymi. firmy odsprzedaja te dane innym. to tłumaczy spam jaki dostajemy do skrzynek pocztowych /emailowych i w postacji sms. nie polegałbym aż tak na instytucjach a które maja chronic nas od kopiowania danych osobowych. one sluża innym instytucjom a które to chca miec wgląd w te dane. jak robisz sero dowodu i wysyłasz to przekreslaj po przekatnej skan długopiem. to ma niby zabezpieczac przed innym wykorzystaniem tego skanu

  • -1

    16.  2015-03-10 21:31:08

    @13
    White mobile to sieć dużego operatora, więc nie ma bólu :)

  • 0

    17. ~dave  2015-03-10 21:35:53  host: 095160116169.swietochlowice.vectranet.pl

    lyca mobile teraz daje 3GB internetu + nolimit za 29zl. Warto poinformować gremium

  • 0

    18. ~Jac  2015-03-10 21:55:42  host: ip-37-209-157-128.free.aero2.net.pl

    @ 17

    A wiesz, że w Lyca minuta poza pakietem kosztuje 29 gr a naliczanie jest sekundowe? A w White minuta poza abonamentem to 18 gr :-)

  • 0

    19. ~Maja  2015-03-10 22:19:39  host: 095160116169.swietochlowice.vectranet.pl

    może i kosztować 129zł poza pakietem skoro jest NOLIMIT Jacku

  • 0

    20.  2015-03-11 01:13:12

    @10 mógłbyś zacytować fragment art26, który o tym mówi?

  • 0

    21. ~słoneczny  2015-03-11 04:52:52  host: n20-04-03.opera-mini.net

    At20. nie może bo chlapnał tym artykulem tak tu żeby błysnąc co to nie on. nie ma w tych ustawach nic kto może a nie może skanowac dowód osobisty

  • 0

    22.  2015-03-11 09:03:59

    @21 masz racje. Art 26 nic nie mowi kto moze a kto nie moze, tylko o administrowaniu danych osobowych. Wszyscy skanuja dowody osobiste- telefon, tv, internet, gaz, prad, stala rezerwacja boiska na hali.

  • 0

    23. ~Vrec do basted  2015-03-11 09:06:25  host: 77-88-177-9.internetia.net.pl

    http://tlp.is/5na
    Pozdrawiam.

  • 0

    24.  2015-03-11 09:26:15

    ~19, dzięki za poprawienie humoru ;-)

  • 0

    25. ~juchim  2015-03-11 10:47:55  host: 77-253-214-238.static.ip.netia.com.pl

    Art. 162, ustęp 2 prawa Telekomunikacyjnego podaje:
    Dostawca publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych jest uprawniony do przetwarzania następujących danych dotyczących użytkownika będącego osobą fizyczną:
    ....
    ...
    5) numeru ewidencyjnego PESEL - w przypadku obywatela Rzeczypospolitej Polskiej;
    6) nazwy, serii i numeru dokumentów potwierdzających tożsamość, a w przypadku cudzoziemca, który nie jest obywatelem państwa członkowskiego albo Konfederacji Szwajcarskiej - numeru paszportu lub karty pobytu;

    Aby te dane przetwarzać to operator musi je od abonenta otrzymać i raczej nie uwierzy abonentowi na słowo. Stąd wymagane jest przedstawienie dokumentu tożsamości.

  • 0

    26. ~  2015-03-12 10:52:03  host: 86-46-210-168-dynamic.b-ras1.pgs.portlaoise.eircom.net

    Wiele lat temu brałam na firmę kilka telefonów u jednego z operatorów w salonie w Warszawie. Po kilku latach przyszło do mnie wezwanie do zapłaty za wielki rachunek za telefon w Sferia. W toku policyjnego śledztwa okazało się że właśnie wtedy kiedy brałam telefony na firmę w salonie pracował nieuczciwy sprzedawca który kopiował na swój użytek dokumenty klientów. Potem pracując jako handlowiec w Sferii i nie tylko wykorzystywał i brał telefony i abonamemty. Jeśli dalo się kupował telefony które potem sprzedawał na wolnym rynku. Na mnie wziął w Sferii telefon z którego jak się potem okazało sam korzystał. Płacił nawet abonament, ale w pewnym momencie odechciało mu się :-)
    Od tamtej pory jeśli ktokolwiek chce ode mnie skan dokumentu przekreślam go i piszę na nim na czerwono "wyłącznie do użytku np. Banku PKO" Jeszcze nigdy nie spotkałam się z przeciwem takowej instytucji, a wręcz czasami jeszcze dostaję na takim skanie pieczątkę.

  • 0

    27. ~@26  2015-03-12 17:00:08  host: 87.204.174.224

    Przesadzasz. I po co Tobie pieczątka, skoro taka kopia i tak zostaje np. w banku?

  • 0

    28. ~Do 26  2015-03-13 10:11:39  host: 77-88-177-9.internetia.net.pl

    Dziękujemy za informację, na pewno dla wielu będzie pomocna.

  • 0

    29. ~rock  2015-03-13 14:08:28  host: 77-88-177-9.internetia.net.pl

    Dla zainteresowanych odpowiedź z White na poruszoną kwestię dotyczącą skanowania D.O. :
    " Szanowny Panie,
    dział uruchomień nie wymaga skanu dowodu, jest to nasze dodatkowe zabezpieczenie".
    Dodam, że korespondencja dotyczyła przeniesienia numeru na kartę.
    Pozdrawiam.

  • 0

    30.  2015-03-14 09:20:52

    @29 a czy napisali w jakim celu to zabezpiecznie??

Dodaj swoją opinię