Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety internetowe w ofercie Plusa

Nowe pakiety internetowe w ofercie Plusa

WitekT 31 Sierpnia 2010 10:26

0 0

1. września. Plus wprowadza nowe pakiety transmisji danych - dla klientów abonamentowych (do 7 GB) i MixPlusa (do 600 MB).



Dla klientów abonamentowych przygotowanych zostało sześć nowych pakietów, z których cztery największe dotyczą nielimitowanego dostępu do Internetu w telefonie w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej (Pakiety Non Stop), a dwa mniejsze - z płatnym transferem po przekroczeniu limitu. Pakiety można włączyć na wszystkich aktualnie oferowanych taryfach głosowych Plusa i Plusa dla Firm.

Pakiet

Cena dla abonamentów indywidualnych

Cena dla abonamentów firmowych

100 MB

5 zł

4,88 zł

250 MB

10 zł

9,76 zł

500 MB

15 zł

14,64 zł

1 GB

28 zł

24,40 zł

1,5 GB

35 zł

34,16 zł

7 GB

75 zł

71,98 zł


Ceny brutto (z VAT). Aktywacja pakietów jest bezpłatna. Nowe pakiety internetowe zastępują aktualnie dostępne pakiety iPlus MB oraz usługę iPlus w telefonie.




Dla klientów MixPlusa przygotowano następujące pakiety, które aktywować można od 1. września:

Pakiet

Aktywacja

Cena

25 MB

*121*11*05#

5 zł

125 MB

*121*11*04#

6 zł

300 MB

*121*11*11#

12 zł

600 MB

*121*11*12#

18 zł


Pakiet 25 MB za 5 zł nie jest cykliczny i obowiązuje 30 dni.

1. września uruchomiona zostanie także promocja Mobilny dostęp do serwisu Wykop.pl, w ramach której wszyscy klienci mogą łączyć się ze specjalnie dla nich przygotowaną, mobilną wersję serwisu Wykop.pl - bez ponoszenia opłat za transmisję danych. Aby połączyć się z serwisem, wystarczy wejść na stronę plus.wykop.pl. Link do serwisu Wykop można znaleźć również na stronie wap.plus.pl w sekcji Polecamy.

Specjalnie dla użytkowników sieci Plus, stworzona została także alternatywna wersja serwisu Wykop, dostępna pod adresem mobilne.wykop.pl, na której możliwe jest umieszczanie wyłącznie stron mobilnych.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    55.  2010-09-01 14:19:44

    W starym regulaminie zapis był następujący: Opłaty za pobrane i wysłane dane w ramach Pakietu naliczane są oddzielnie (w ramach jednej sesji w rozliczeniu dziennym). Pakiety dotyczą połączeń z APN: www.plusgsm.pl, internet oraz .pl i naliczane są za każde rozpoczęte 100 kB. Pakiety mogą zostać wykorzystane również na połączenia z APN: wap, przy czym 1 MB połączeń z APN: wap pomniejsza wielkość pakietu o 10 MB na połączenia z APN:www.plusgsm.pl, internet oraz .pl

  • 0

    56.  2010-09-01 14:23:36

    I skąd wiadomo było jaki jest takt? W nowym brzmi to następująco: Opłaty za pobrane i wysłane dane w ramach Pakietu naliczane są oddzielnie (w ramach jednej sesji w rozliczeniu dziennym). Opłaty za pobrane i wysłane dane naliczane są zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w posiadanej taryfie/promocyjnym planie cenowym. Część Pakietu lub Pakietu Non Stop nie wykorzystana w danym okresie rozliczeniowym nie przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe. Czym się niby róznią te zapisy? Skąd wiadome było w starym pakiecie jak jest taktowany a daczego nie miałoby być wiadomo jak w tych nowych?

  • 0

    57.  2010-09-01 14:24:50

    Jutro powiem Wam jak są rozliczane w Elastycznej...

  • 0

    58.  2010-09-01 14:27:30

    *wlo: w ogóle mnie nie przekonałeś ;-) Dla mnie, w takiej postaci, nie jest jasno i jednoznacznie określone taktowanie/rozliczanie (nie przesadzajmy, to jest to samo) przed wyczerpaniem pakietu. Poprzednio było, powinno być i teraz.

  • 0

    59. ~jaro2004  2010-09-01 15:48:30  host: chello087206042219.chello.pl

    Widze ze ktos tu popiera moje zdanie i twoje przytoczenie regulaminu wlo jest tu bezzasadne bo w starym bylo napisane jakie jest rozliczanie w czasie wykorzystania pakietu a tu jezeli juz to jakie jest po wykorzystaniu.4. Po wykorzystaniu liczby MB w ramach uruchomionego Pakietu opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla taryfy /promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta Abonent. Nie ma ani jednego slowa jak jest podczas aktywnego pakietu.

  • 0

    60. ~dt  2010-09-01 21:10:58  host: wap.plusgsm.pl

    wlo poczytaj co napisales. W starych pakietach jest wyraznie 100 kB!

  • 0

    61. ~  2010-09-02 10:45:42  host: t06-11.opera-mini.net

    dezaktywacja platna - LIPA

  • 0

    62. ~dt  2010-09-02 16:56:28  host: wap.plusgsm.pl

    wlo poczytaj co napisales. W starych pakietach jest wyraznie 100 kB!

  • 0

    63.  2010-09-02 17:18:28

    tymis - poprzednio było dokładnie tak jak jest teraz, tylko bez wskazania , że płaci się (!!!) za 100 kB ;-) Dzisiaj mogę Ci powiedieć, ze w Elastycznej, stare pakiety cennikowe (nie te promocyjne miesięczne) rozliczane są co 10 kB (w obu APN-ach). Jak tylko przejdę na którymś z numerów na nowe pakiety dam znać, ale sądzę, ze się nic nie zmieni. ~dt - jest w kontekście: "naliczane są za każde rozpoczęte 100 kB". W nowym jest: "naliczane są zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w posiadanej taryfie/promocyjnym planie cenowym". Uważasz, że to jakaś róznica jest w jednoznacznym opisie taktowania? ~jaro2004 - jak można rozliczać pakiet jak już jest zapłacony??

  • 0

    64.  2010-09-02 17:29:03

    ~jaro2004 - ja o jednym ty o drugim... skup się na temacie - nie rozmawiamy o 4 kpunkcie regulaminu tylko o 14 ;-) A w starym regulaminie było bodaj 9.

  • 0

    65.  2010-09-02 17:30:50

    Nie powinienem tego robić bo Witek się wkurza penwnie, ale podam ci - zapisy regulaminu na stare pakiety: 9. Opłaty za pobrane i wysłane dane w ramach Pakietu naliczane są oddzielnie (w ramach jednej sesji w rozliczeniu dziennym). Pakiety dotyczą połączeń z APN: www.plusgsm.pl, internet oraz .pl i naliczane są za każde rozpoczęte 100 kB. Pakiety mogą zostać wykorzystane również na połączenia z APN: wap, przy czym 1 MB połączeń z APN: wap pomniejsza wielkość pakietu o 10 MB na połączenia z APN:www.plusgsm.pl, internet oraz .pl 11. Po wykorzystaniu liczby MB w ramach uruchomionego Pakietu/Pakietów opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem właściwym dla taryfy/promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta Abonent.

  • 0

    66.  2010-09-02 17:32:28

    I nowe: 4. W ramach Pakietu Abonent może korzystad w ramach zasięgu sieci Plus z następujących usług: dostępu do Internetu poprzez połączenia z APN www.plusgsm.pl, Internet lub wap.plus.pl, w ramach których może wysyład lub odbierad dane w technologii HSPA+, HSPA, 3G(UMTS), EDGE, GPRS. Po wykorzystaniu liczby MB w ramach uruchomionego Pakietu opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla taryfy/promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta Abonent. 14. Opłaty za pobrane i wysłane dane w ramach Pakietu naliczane są oddzielnie (w ramach jednej sesji w rozliczeniu dziennym). Opłaty za pobrane i wysłane dane naliczane są zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w posiadanej taryfie/promocyjnym planie cenowym. Częśd Pakietu lub Pakietu Non Stop nie wykorzystana w danym okresie rozliczeniowym nie przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe.

  • 0

    67.  2010-09-02 17:37:25

    Ja nie widzę róznicy w rozumieniu sposobu taktowania - jeśli, jak mówi tymis, w starym rozliczanie co 100 kB jest tożsame z taktowaniem to w nowym rozliczanie wg cennikowej taryfy jest tożsame z taktowaniem tam ustalonym... I jestem w stanie się o to założyć... Aktywne mam od dzisiaj na dwóch numerach w Elastycznych te pakiety, od 5 aktywny będzie na mojej siostry syna numerze w jakiejś Syberyjskiej... Powiem Wam jak są rozliczane - jestem przeświadczony, że będzie to zgodnie z taktowaniem określonym w cenniku każdej z tych taryf.

  • 0

    68. ~jaro2004  2010-09-02 19:24:25  host: chello087206042219.chello.pl

    wlo-poczytalem jeszcze raz caly regulamin i wychodzi na to ze masz racje taktowanie w trakcie pakietu jest takie same jakie jest w aktualnie posiadanej taryfie czyli w moim przypadku przykladowo taryfa godziny takt apn www.plusgsm.pl 100kB a wap 10kB.Pozdrawiam

  • 0

    69. ~  2010-09-03 15:16:20  host: aavh104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jeśli ktoś ściąga głownie poczte tak 2-3 razy dziennie, to lepiej zainwestować w pakiety internetowe, czy może wystarczy nokia mail? Telfon mam w Orange

  • 0

    70. ~  2010-09-05 17:21:32  host: public-gprs97274.centertel.pl

    W końcu ryczałtowany internet zaczyna obejmować innych operatorów. Era daje ryczałtowany w abonamentach - pakiet "internet non stop", w prepaidzie jest pakiet Blueconnect Max bez dodatkowych opłat. 69, masz abo czy prepaida?

  • 0

    71. ~  2010-09-06 13:08:16  host: cou208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W chwili obecnej korzystam z taryfy pelikan, a więc mam spora ilość smsów i minut,ale przydałyby się jeszcze pakiet internetowy. A właściwie nie korzystam za bardzo z neta, po za ściągnięciem neta, więc zastanawiam się co jest dla mnie bardziej korzystne: pakiety internetowe czy usługa nokia mail?

  • 0

    72. ~  2010-09-21 15:01:06  host: 77-253-196-164.adsl.inetia.pl

    Nie korzystam z enta poza sciągnięciem neta... Usługa Nokia Mail to zbędny i drogi bajer, który ogranicza. Radzę pakiety internetowe, bo możesz wykorzystać wedle potrzeb i uznania. 70 - pakiet BC Max jest w TT, w abonamentach masy odpowiednik, pakiet Internet Non Stop. 71 właśnie takich rozwiazań lepiej poszukaj. BTW, zwierzęce taryfy bardzo ograniczają ;/

  • 0

    73. ~raczek  2010-11-04 21:53:49  host: 095160114144.gostynin.vectranet.pl

    Jestem trochę zielony jeśli chodzi , o te pakiety a z tego bełkotu w tych szczegółach pakietu nic nie rozumiem , więc może ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć czemu (gdy mam pakiet 125mb)to i tak trace te 5/10 zł z konto po każdym połąćzeniu.