Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety internetowe w mBank mobile

Nowe pakiety internetowe w mBank mobile

Q! 20 Stycznia 2012 20:37

0 0

mBank mobile wprowadził do swojej oferty nowe pakiety internetowe. Wśród dostępnych opcji znalazły się paczki z danymi o wielkości 100 i 250 MB oraz 1 GB.

Nowa oferta internetowa w mBank mobile przedstawia się następująco.




 Pakiet   Cena   Kod aktywujący   Ważność pakietu 
100 MB  5 zł  *121*11*06#  30 dni 
250 MB  10 zł  *121*11*07#  30 dni 
1 GB  25 zł  *121*11*08#  30 dni 

Taktowanie odbywa się co 1 kB. Jednocześnie można mieć aktywowane 3 pakiety internetowe w dowolnej konfiguracji. Po wykorzystaniu danych z pakietów koszt 1 MB to 20 gr.

Nowa oferta internetowa mBank mobile dostępna jest dla wszystkich abonentów i obowiązuje od 17. stycznia do odwołania.

Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 1

    51.  2012-01-21 14:26:15

    W mbank mobile jest też promocja 50kb1gr zamiast 50kb5gr.Zródło strona mbank mobile

  • 1

    52.  2012-01-21 15:31:49

    Teraz, po wprowadzeniu możliwości łączenia pakietów, a tym samym łatwego przedłużania niewykorzystanych MB, mBank staje się liderem internetowym, jeśli chodzi o oferty kompletne prepaid. Tym bardziej, że jako jedyny taktuje co 1kB, oraz działa na Plusie - najlepszej platformie oferującej dostęp do sieci. Ponadto okazało się, że można obniżyć internetową stawkę podstawową, do rozsądnego poziomu - jak się chce, to jednak można. Urealnienie ceny do Play, pociągnęło w zamian za sobą, znaczne ulepszenie oferty internetowej i za to należą się duże brawa. Teraz pora, na wprowadzenie możliwości tańszego pisania, bo obecne ceny smsów w tej ofercie, mocno odstają od tego, co oferuje W4. No i może by tak zmienić platformę na nowocześniejszą, tak, aby nie było możliwości zejścia ze stanem konta poniżej zera. W całej tej sprawie niepokoi mnie fakt niepewności cennika po 30 czerwca. Oby nie zlikwidowali całkowicie taryfy 19 gr, bo bez dodatkowych możliwości tańszego dzwonienia, oferta będzie dryfować raczej w kierunku typowo internetowej, a to nie byłoby zbyt dobre.

  • 1

    53. ~  2012-01-21 15:43:30  host: 89-69-70-80.dynamic.chello.pl

    @toms, stawka 19gr obowiązuje chyba od 2,5roku. Od lipca MTR maleje zarówno do w3 (12,23gr/min) i P4 (17,98gr/min) więc oferowana stawka 19gr będzie już nie tylko po kosztach ale nawet z małą marżą. W ten sposób zawsze mżna sie czymś niepokoić ;)

  • -2

    54. ~  2012-01-21 16:47:24  host: aepl23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rewelacji nie ma

  • -3

    55. ~  2012-01-21 17:38:40  host: z38-06.opera-mini.net

    Nie wiem czemu się tak podniecacie tym netem w mBanku, tutaj net może i jest darmowy, ale darmowe jest tylko 20/50 MB, które dodatkowo wyłącza się w środku dnia i można sobie zrobić przez to debet, a poza tym można mieć tylko jeden na 30 dni i trzeba go samemu włączać

  • 0

    56. ~  2012-01-21 18:03:16  host: z02-14.opera-mini.net

    A dodatkowo na starterze Szerokim gdzie stawka do wszystkich sieci wynosi 27 gr/min darmowe jest skromniutkie 20 MB, natomiast na tym lepszym, Płaskim starterze, gdzie stawka za minutę do prawie wszystkich sieci wynosi 19 gr/min darmowe jest 50 MB. Powinno być odwrotnie tudzież na odwrót, albo powinno być na obydwu starterach tyle samo darmowych megabajtów. Albo chociaż mogliby zamiast tych 20 MB, dać 25 MB, tak jak w pakiecie internetowym w Play. Niewielkie, bo niewielkie byłoby to polepszenie , ale zawsze coś.

  • 0

    57.  2012-01-21 18:20:20

    55 - od 17 stycznia można mieć jednocześnie aktywne 3 pakiety, nawet tego samego rodzaju. Sprawdź nowe regulaminy.

  • 0

    58. ~  2012-01-21 18:28:33  host: z56-10.opera-mini.net

    toms, ale piszesz o tym darmowym pakiecie 20/50 MB czy o tych płatnych 100, 250 i 1000 MB (1 GB)?

  • 0

    59.  2012-01-21 18:35:14

    Darmowy można mieć raz na 30 dni. Pozostałe wg nowego regulaminu.

  • 0

    60. ~  2012-01-21 18:39:12  host: z56-10.opera-mini.net

    No i ja właśnie pisałem o tym darmowym pakiecie 20/50 MB. Dobrze pisałem. Bo to, że teraz tych płatnych można mieć kilka jednego rodzaju to wiem.

  • -1

    61. ~  2012-01-21 18:49:21  host: 31.41.144.41

    @52. Nie czytałem regulaminu, ale z powyższej wiadomości wynika, iż można mieć aktywne trzy pakiety w dowolnej konfiguracji. Moim zdaniem nie oznacza to przedłużania ważności, czyli sumowania.

  • 1

    62. ~rafw  2012-01-21 19:06:08  host: 89-76-174-236.dynamic.chello.pl

    @61. miałem trochę MB z darmowego pakietu sprzed zmian, dokupiłem 250MB - dane zsumowały się, termin wydłużono na 30 dni od zakupu

  • 0

    63. ~Szumi  2012-01-21 22:38:28  host: public95215.xdsl.centertel.pl

    @62 rafw: A termin tego darmowego pakietu sprzed zmian skończył się i dalej jest zsumowane? Bo może jak minie termin pierwszego pakietu, to liczba dostępnych MB się po prostu zmniejszy. Tak było w GaduAIR.

  • 0

    64. ~rafw  2012-01-21 22:50:30  host: 89-76-174-236.dynamic.chello.pl

    @62. Szumi: ze starego, darmowego pakietu pozostało mi ok. 27 MB i był ważny do 22.01; następnie 17.01 zakupiłem 250MB i dane zsumowały się, a termin ważności mam teraz do 16.02

  • 0

    65. ~michal  2012-01-21 23:39:34  host: 178-36-136-44.adsl.inetia.pl

    czyli pakiety sie sumuja ? czy jednak po dokladnych 30dniach wygasaja ?

  • 0

    66. ~Szumi  2012-01-21 23:48:23  host: public95215.xdsl.centertel.pl

    @64 rafw: Czyli mógłbyś stwierdzić jutro, czy Ci się pakiet nie zmniejszy, pod warunkiem, że przez ostatnie 4 dni nie wykorzystałeś 27MB. :)

  • 0

    67. ~e888  2012-01-22 12:28:48  host: public-gprs236850.centertel.pl

    @42 Po tej zmianie wyświetla mi się, że mam jeszcze 4540.75 MB ważne do 2 lutego. Dotychczas zdarzało mi się, że traciłem kasę z konta, bo nie pobierało danych z włączonych darmowych 50 Mb. Tym razem ich pomyłka spowodowała, że jestem 4,5 Gb do przodu :)

  • 0

    68. ~User  2012-01-22 13:49:31  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Co w Mbanku mnie denerwuje? Ano to, że nie informują cię jak skończy ci się pakiet, przez co można się nie mile zaskoczyć jak będzie debet na koncie. Druga sprawa gdy już taki debet powstanie to nie można doładować sobie konta smsem co jest dla mnie nie porozumieniem.

  • 0

    69. ~  2012-01-22 14:23:39  host: p21-04.opera-mini.net

    Mb łączą się w całość trwale

  • 0

    70. ~lee  2012-01-22 17:19:10  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    tylko dlaczego co chwila zmienia się ip ech... miałem na pc w modemie tak i teraz w telefonie to samo :( da się to jakoś ustawić na stałe ip ??

Dodaj swoją opinię