Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety internetowe w Aero2

Nowe pakiety internetowe w Aero2

sirmark 22 Czerwca 2015 11:28

15 17

Aero2 powiększyło listę dostępnych, płatnych pakietów internetowych bez kodów captcha. Wartością dodaną oferowanych pakietów jest brak przerywania sesji i konieczności wpisywania kodów captcha, a w grupie pakietów Aero Max dodatkowo podniesiony jest maksymalny transfer do 3 Mb/s.

Nowością w ofercie sa pakiety za 9 zł, 35 zł oraz 50 zł. Pełna lista wyszczególniona jest w tabeli.




Pakiet Cena Limit Prędkość Ważność
Aero Mini 3 5 zł 3 GB do 0,5 Mb/s 30 dni
Aero Mini 5 10 zł 5 GB do 0,5 Mb/s 60 dni
Aero Max 1,5 9 zł 1,5 GB do 3 Mb/s 30 dni
Aero Max 3 15 zł 3 GB do 3 Mb/s 30 dni
Aero Max 5 20 zł 5 GB do 3 Mb/s 60 dni
Aero Max 10 35 zł 10 GB do 3 Mb/s 60 dni
Aero Max 15 50 zł 15 GB do 3 Mb/s 90 dni

Na czas korzystania z Pakietów Aero, Bezpłatny Dostęp do Internetu zostaje zawieszony, a przywrócony w momencie wyczerpania lub wygaśnięcia zakupionych pakietów.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: aero2 | bdi | captcha

w sumie: 34
  • 1

    17. ~jarek  2015-06-22 13:25:11  host: host-89-229-92-84.szczecin.mm.pl

    Aero2 od kiedy wprowadzona kapcia poszło na dno i przykryło się mułem , żadne pakiety nie zmienią ich ograniczeń 0,5 Mbit/s do "aż" 3 Mbit/s

    Mam kartę Aero2 od września 2011 i od maja 2014 się kurzy w szufladzie , gdyż są o wiele lepsze oferty jak RBM 9 LTE lub OFNK

  • 1

    18. ~  2015-06-22 13:36:26  host: host117.opteris.net

    Policzmy... 50zł/3 ~= 16,67zł Dokładając ze 3zł (lub nie) można mieć ~10GB/m-c. Aero2 zaczyna niczym PO odrywać się od rzeczywistości...

  • 0

    19.  2015-06-22 14:05:32

    Większość piszących krytykuje Aero za cenę w przeliczeniu na 1GB. A gdyby spojrzeć od drugiej strony, gdy potrzeba niewielkiego pakietu z niezbyt dużą przepustowością, na przykład do nawigacji: 5 zł miesięcznie to chyba nie jest zbyt dużo. Ktoś oferuje taniej podobny pakiet ważny przez miesiąc?

  • 1

    20. ~19@  2015-06-22 14:07:50  host: host117.opteris.net

    Kilka zł ok, ale za 50zł/3 m-ce są lepsze oferty na rynku i to bez cyrografu...

  • 0

    21. ~qwerty  2015-06-22 14:52:13  host: public-gprs514995.centertel.pl

    @11, @14 - korzystam i nic nie zrywa. zarówno w lte jak i w H+

  • 0

    22. ~ziutasek  2015-06-22 14:59:21  host: afrq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OFnK ma RWK także dla "bonusowego" pakietu danych, a jak się skorzysta z promocji sześciokrotnego powiększenia pakietu danych to wychodzą całkiem spore a cała kwota doładowania jest do wygadania. Jak dla mnie idealne właśnie na wyjazdy i jako rezerwowy telefon. Choć odkąd mam virgin za 29 zł to z OFnK korzystam naprawdę sporadycznie.

  • -1

    23. ~DRWAL  2015-06-22 15:23:53  host: 57-146.beskidmedia.pl

    I co mi z orange 6 GB jak to ma czas ogranucziby. Ja co miesiac potrzebuje do 20 GB na telu to orange di dupy jest.

  • 1

    24. ~pabloki  2015-06-22 15:42:31  host: 213.158.218.62.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    chyba nikt nie myślał jak wprowadzał ta oferte. aero2 ma jakiś przymus świadczenia komercyjnej usługi że wprowadza oferte na odwal się. ponoc na podkarpaciu świadczą komercyjnie ale dlaczego całemu krajowi dają taka lipę.

    ponoć klucz ma nowe pakiety internetowe ale to chyba nie jest takie emocjonujace jak pakiety aero2 . pewnie dlatego nie ma newsa.

  • -1

    25. ~xy  2015-06-22 16:15:51  host: 095160107123.warszawa.vectranet.pl

    News "lekko" spóźniony - te pakiety wprowadzono dokładnie miesiąc temu. Widząc tytuł myślałem, że dziś wprowadzono kolejne :-)

  • -1

    26. ~pabloki  2015-06-22 16:18:37  host: 213.158.218.62.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @25 wazne że news jest na opiniotwórczym portalu z unikalną liczba odsłon. inne też wczesniej tego nie podały.

  • 0

    27. ~piotr  2015-06-22 16:19:24  host: 50.167.207.91-rev.hti.pl

    a jest na rynku oferta z publicznym stałym ip ?

  • -1

    28. ~  2015-06-22 16:33:51  host: apn-46-77-124-99.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak widac w komentarzach wypowiadaja sie prawdziwi "polacy". Jak tansze to i sol drogowa bedzie sie zrec.

  • 2

    29. ~  2015-06-22 16:48:35  host: user-94-254-198-158.play-internet.pl

    @28 sól drogowa zawsze żre, nieważne czy tańsza czy droższa.

  • 1

    30. ~  2015-06-22 16:51:23  host: user-94-254-145-182.play-internet.pl

    16 zeta ktore nie wydaje - mam miec tylko aktywne konto- na miesiac. 100 gb , potem 2 mega ograniczenie. To juz naprawde tylko inet socjalny albo zapasowy. No a u mnie " socjalni" maja ajfony ; )

  • 0

    31.  2015-06-22 18:19:44

    Nie przesadzacie troche? Aero ma przymus swiadczenia uslugi komercyjnej. Po za tym nie dziwie sie ze wprowadzili te kody, bo ludzie rzucili sie na darmowy internet jak muchy na g*nwo pray drodze. A idea tutaj byla inna niz darmowy net DLA wiecznie zrzedliwych dusigroszy. >.

  • 0

    32.  2015-06-22 19:09:59

    Właśnie myślałem, że coś przeoczyłem, albo to coś nowego, ale nie - faktycznie, to te pakiety, które opisywałem i dokładnie przeanalizowałem 23 maja: http://tlp.is/6ov - opłacalność ustala sobie każdy samodzielnie.

  • -1

    33. ~Marek  2015-06-22 19:52:30  host: user-164-127-101-204.play-internet.pl

    orange 6zł 6gb bez limitu predkosci. dziekuje.

  • 0

    34. ~HD  2015-06-23 20:56:46  host: 89-71-11-82.dynamic.chello.pl

    HEHE KTO TO KUPI ?!?!

  • 0

    35.  2015-06-30 18:43:08

    OFnK bije na głowę aero2. Nie dość, że większa prędkość to jeszcze nie ma limitu czasu na wykorzystanie wykupionej ilości GB dzięki kontu ważnemu rok. Nie jest konkurencją nawet dla play. Nie wiem po co brnąć w te bagno. Nie ma sensu się dawać ograbiać z powodu zamiłowania do marki.

  • 0

    36. ~Karol9843  2015-08-17 11:35:45  host: 78.133.208.202

    Czy Aero2 ma dzisiaj awarie, nic nie mogę odebrać?

Dodaj swoją opinię