Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe pakiety danych w MixPlusie

Nowe pakiety danych w MixPlusie

WitekT 30 Sierpnia 2010 21:53

0 0
Od 1. września w MixPlusie pojawią się nowe pakiety transmisji danych - 25 MB, 125 MB, 300 MB oraz 600 MB.

Pakiet

Aktywacja

Cena

25 MB

*121*11*05#

5 zł

125 MB

*121*11*04#

6 zł

300 MB

*121*11*11#

12 zł

600 MB

*121*11*12#

18 zł


Pakiet 25 MB za 5 zł nie jest cykliczny i obowiązuje 30 dni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    63.  2010-08-31 12:08:18

    No niestety naliczanie co 100kb to tragedia, na iPhonie dwa pakiety 100mb, a licznik danych wskazuje na 159mb. Różnica jest.

  • 0

    64.  2010-08-31 12:14:27

    Gaduair lepsze biorąc pod uwagę zarówno tylko pakiety netowe jak i całokształt oferty.Multum dobrych promocji i usług obniżających koszty powoduje,że nawet mi przez myśl nie przechodzi aby zmieniać opa,bo i po co,skoro ten ma najlepszą ofertę na rynku.

  • 0

    65. ~zdepko  2010-08-31 12:52:49  host: dpk64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawy jestem dlaczego nie ma tutaj pakietu 1GB, tak jak w abo? Co to znaczy, że Mixplusa traktuje się gorzej niż abo, pięknie

  • 0

    66. ~blablabla  2010-08-31 13:01:04  host: user-109-243-87-185.play-internet.pl

    @48rcicho No ale jak się nie będą sumować ( i nie wiadomo jak z aktywacją i dezaktywacją) to i tak będziesz w plecy bo ileś tam MB Ci przepadnie czyli cena wzrośnie. Jak ktoś wykorzystuje internet cały czas podobnie to nie ma problemu. Ja korzystam różnie. Dziennie od 2-5 MB na synchronizację- tu też rożnie bo jak jestem w domu to leci wszystko przez Wi-Fi. A czasami nawet przekraczam 50MB ( fakt, że sporadycznie) bo nie jestem w domu, albo zwyczajnie laptopa nie chce mi się odpalać. Szczególnie teraz zwracam na to uwagę, bo po przesiadce z symbiana na androida potrzebuję znacznie większych pakietów bo i z internetu w komórce częściej i intensywniej korzystam. pzdr

  • 0

    67. ~  2010-08-31 13:05:51  host: ip-94-42-18-101.multimo.pl

    65 bo mixplus to nie jest abo - klienci abo zazwyczaj placa wieksze rachunki miesieczne wiec nie wiem czem u sie dziwisz ze oferte na karte traktuja gorzej

  • 0

    68. ~dt  2010-08-31 17:22:04  host: wap.plusgsm.pl

    czy po obu APN jest ta sama ilosc danych czy na wap jest 10x mniejsza?

  • 0

    69. ~  2010-08-31 17:22:52  host: p21-06.opera-mini.net

    Ja w tym momencie jadę z mbanku z taryfikacją co 1kb. Wierzcie lub nie ale przeglądam codziennie bardzo dużo stron i 100mb nie wykorzystam przez miesiąc. Więc jest ważny sposób rozliczania. Simplusowiec to stary fachman mobilnego neta i wie co pisze.

  • 0

    70.  2010-08-31 21:48:32

    Ad.69 dziekuje za uznanie mojego doświadczenia i wiedzy;) Zarówno doświadczenie 11-letnie w simplusie jak i wiedza nt. ofert kazały mi odejść do Gadu Air.

  • 0

    71. ~  2010-09-03 00:16:37  host: 178.56.36.8

    Ech głupoty gadacie. Taryfikacja miałaby większe znaczenie tylko w sytuacji gdybyśmy np. wiele razy dziennie sprawdzali tylko pocztę w telefonie (tzn. wiele bardzo krótkich sesji) i od razu się rozłączali. Jeśli ktoś tak korzysta to zgoda. Natomiast przy normalnym użytkowaniu nie ma to prawie żadnego znaczenia. Poza tym tanim netem GA nie nadaje się prawie do niczego. Jak mi dadzą choć jeden nielimitowany darmowy numer i ok. 150 tanich minut do Plusa to ok. A i jeszcze niechby wyeliminowali jakoś problemy z doładowaniami...

  • 0

    73. ~Edoras  2010-11-13 18:22:43  host: z04-04.opera-mini.net

    A da sie wylaczyc ten pakiet cykliczny w mixplusie?

  • 0

    74. ~  2010-12-07 10:53:11  host: iww50.internetdsl.tpnet.pl

    Dezaktywacja Pakiet Kod dezaktywacyjny Pakiet internetowy 125 MB *121*00*04# Pakiet internetowy 300 MB *121*00*11# Pakiet internetowy 600 MB 121*00*12#

  • 0

    75. ~PROBLEM  2010-12-10 20:42:19  host: host-89-230-204-174.lublin.mm.pl

    Mam ludzie problem mianowicie wykupiłem pakiet 600 mb i myślałem że nie będzie mi pobierać kasy z konta tylko z pakietu ... a mi pobiera i z konta i z pakietu ... a propo kupiłem nowy fon "samsunga monte" i może to przez to coś się psuje ,czy wiecie może jak to rozwiązać ?

  • 0

    76. ~rudolf  2011-01-12 18:04:13  host: 82.160.79.184

    ja wykupiłem przez przypadek pakiet 600mb,pomyliłem numery,i poszło mi 18zł;/ ,po kilku dniach się z tym pogodziłem,ale nie wiedziałem że za miesiąc cyklicznie odnowi mi sie i znowu pobierze 18zł!!,więc poszukałem w necie jak zdezaktywować i... i???Usunęło mi pakiet a myślałem że tylko zdezaktywuje cykliczny że pobiera co miesiąc i jestem teraz wnerwiony..

  • 0

    77. ~woszmarc  2011-02-22 21:32:41  host: public28430.cdma.centertel.pl

    25mb właczyłem jak to deaktywoać bo mi kase po biera co miesiac

  • 0

    79. ~fcuk  2011-04-16 21:42:39  host: 77-253-128-44.adsl.inetia.pl

    *** prawda, że pakiet 25 mb za 5 zł jest jednorazowy. Mi pobiera % zł co miesiąc!

  • 0

    80. ~Sylwik  2011-05-01 16:57:14  host: bio57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam 25 mb i cigle mi sie aktywuje i pobiera kase co miesiąc! chce go wylaczyc ale na to nic nie działa. pomocy!!

  • 0

    82.  2011-05-04 19:40:11

    Według niektórych, tylko w TT są problemy z aktywacją poszczególnych usług. Czyżby Plus nie chciał być gorszy? Jak się to wszystko ma, do wieszania psów na P4? A jednak. Technika nawala WSZĘDZIE, czy się to komuś podoba, czy nie.

  • 0

    84. ~olsen1996  2011-05-04 21:10:43  host: 078088039217.starachowice.vectranet.pl

    ja wykupuje co miesiąc pakiet 300mb lub 600 mb. ale za miesiac juz nie mam nic na koncie wiec mi nie pobierze :) ;p pozdro ;] wycwaniłam sie. wiec polecam taki sposób!

  • 0

    85. ~Jacek  2011-06-06 14:28:27  host: 213.77.105.213

    *121*00*14# dezaktywacja inetrnetu 100 MB w PLUSIE

  • 0

    86. ~tati  2011-07-28 10:11:21  host: eom226.internetdsl.tpnet.pl

    internet 25 mb nie jest jednorazowy tylko cykliczny i co miesiąc pobierał mi kase! dezaktywuje się go kodem: *121*00*05#

Dodaj swoją opinię