Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe osoby we władzach Dialogu

Nowe osoby we władzach Dialogu

WitekT 2 Lipca 2006 17:14

0 0

Sławomir Szych został powołany na stanowisko prezesa Dialogu. Z kolei członkiem rady nadzorczej tej firmy został Piotr Siemion.

Sławomir Szych od 4. kwietnia był oddelegowany z rady nadzorczej do pełnienia obowiązków prezesa zarządu. Jest absolwentem wydziału chemii Politechniki Śląskiej oraz Podyplomowego Studium Menadżerskiego SGH w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie i konsultingowe, m.in. w latach 1997-2000 był dyrektorem ds. marketingu i handlu i członkiem zarządu Huty Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej. Doradzał przy opracowywaniu strategii restrukturyzacyjnych firm telekomunikacyjnych. Ma lat 44. Włada językiem angielskim i rosyjskim.
Jednocześnie członkiem rady nadzorczej Dialogu został Piotr Siemion, dyrektor naczelny ds. telekomunikacji KGHM. Zastąpił on Sławomira Szycha. Piotr Siemion jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Columbia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, między innymi był współorganizatorem publicznej oferty Netii.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Pabllo  2006-07-03 07:53:45  host: staticline679.toya.net.pl

    No tak. Jeden chemik, drugi spec od telekomu ale w kopalni miedzi :) Dzialog jest jeszcze bardziej pokręcony niż TP. Tam to przynajmniej idą wg politycznego klucza. A tu ???

  • 0

    2.  2006-07-03 08:27:28

    A tu przynajmniej nie ma burdelu a to TP jest pokręcon jaka cholera :/ Dialog jest ok

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-16-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.