Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe osoby we władzach Dialogu

Nowe osoby we władzach Dialogu

WitekT 2 Lipca 2006 17:14

0 0

Sławomir Szych został powołany na stanowisko prezesa Dialogu. Z kolei członkiem rady nadzorczej tej firmy został Piotr Siemion.

Sławomir Szych od 4. kwietnia był oddelegowany z rady nadzorczej do pełnienia obowiązków prezesa zarządu. Jest absolwentem wydziału chemii Politechniki Śląskiej oraz Podyplomowego Studium Menadżerskiego SGH w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie i konsultingowe, m.in. w latach 1997-2000 był dyrektorem ds. marketingu i handlu i członkiem zarządu Huty Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej. Doradzał przy opracowywaniu strategii restrukturyzacyjnych firm telekomunikacyjnych. Ma lat 44. Włada językiem angielskim i rosyjskim.
Jednocześnie członkiem rady nadzorczej Dialogu został Piotr Siemion, dyrektor naczelny ds. telekomunikacji KGHM. Zastąpił on Sławomira Szycha. Piotr Siemion jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Columbia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, między innymi był współorganizatorem publicznej oferty Netii.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Pabllo  2006-07-03 07:53:45  host: staticline679.toya.net.pl

    No tak. Jeden chemik, drugi spec od telekomu ale w kopalni miedzi :) Dzialog jest jeszcze bardziej pokręcony niż TP. Tam to przynajmniej idą wg politycznego klucza. A tu ???

  • 0

    2.  2006-07-03 08:27:28

    A tu przynajmniej nie ma burdelu a to TP jest pokręcon jaka cholera :/ Dialog jest ok

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet