Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe oprogramowanie do Sony Ericssona C905

Nowe oprogramowanie do Sony Ericssona C905

LuiN 8 Stycznia 2009 16:37

0 1

sonyericsson c905Posiadacze Sony Ericssona C905 Cyber-shot, niebawem będą mogli pobrać wartościową aktualizację oprogramowania tego telefonu. Wraz z nią między innymi do urządzenia trafi WayFinder 8, a aparat fotograficzny telefonu zyska funkcję wykrywania uśmiechu.

Sony Ericsson obok informacji o różowej wersji modeli C905 (Tender Rose), poinformował też o aktualizacji oprogramowania, która będzie dostępna na stronie producenta od lutego. Zmiany w oprogramowaniu dotyczą funkcji:
Smile Shutte - automatyczne wykonywanie zdjęć na podstawie wykrytego uśmiechu,
YouTube,
WayFinder 8 (zastąpi dotychczasową wersję 7 aplikacji),
Snapfish by HP - składanie zamówień na zdjęcia bezpośrednio przez telefon,
Historie konwersacji SMS / MMS - wyświetlanie wiadomości w formie czatu.




Producent poinformował także o premierze statywu do telefonu (model IM502), o którym pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~jozek  2009-01-08 17:30:34  host: kwiatkowskiego.res.pl

    I znowu zerzneli z iphona- "Historie konwersacji SMS / MMS - wyświetlanie wiadomości w formie czatu."A wszyscy posiadacze SE mowia ze to ibadziew.

  • 0

    4. ~  2009-01-08 17:32:19  host: chello089078212133.chello.pl

    Jaka cena tego telefonu ?

  • 0

    5. ~mikrus  2009-01-08 17:37:13  host: apn-77-112-219-210.gprs.plus.pl

    4@ W Erze jest dostępny na abonament.

  • 0

    6.  2009-01-08 17:41:26

    @3: Te konwersacje w formie czatu SE mialy 3-4 lata temu. Trzeba bylo wlaczyc ta opcje, ale Aplle nic nowego nie wymyslilo. Poza tym zerknij na najnowsze HTC - tam to jest zrzyna z iPhone'a :P

  • 0

    7. ~mikrus  2009-01-08 17:42:22  host: apn-77-112-219-210.gprs.plus.pl

    cd. dla ścisłości ponad 1000 zet.

  • 0

    8. ~  2009-01-08 18:14:37  host: w3cache.wignet.pl

    ~jozek ja jestem posiadaczem tego SE i jakoś nie narzekam. No chyba że cie podniecają nokje 3210 to inna opcja.

  • 0

    9. ~membrana  2009-01-08 20:26:21  host: dynamic-87-105-184-15.ssp.dialog.net.pl

    Każdy telefon lepszy od SE i Motoroli, które są największymi gniotami w całej telekomunikacji!

  • 0

    10. ~soltys  2009-01-08 20:56:20  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Do 8 .To prawda ze ten telefon mimo 2009 roku kreci video w jakosci 240 x 320/

  • 0

    11. ~kwistas  2009-01-08 21:43:30  host: w3cache.wignet.pl

    Jak ktoś ma ten telefon niech się wypowiada(dane gówno mówią), a nie fan boye nokji i samsunga którzy mają tak nasrane we łbach, że nie potrafią obiektywnie podejść do sprawy.

  • 0

    12.  2009-01-08 22:00:59

    Ja mam samsungi i nokie i powiem tak - telefon nie jest zly ale cenowo jest za drogi jak na to co oferuje i w jakim opakowaniu.

  • 0

    13.  2009-01-09 00:42:18

    Zgadzam się z Vincenzo... Może z wyjątkiem opakowania. :) i... tego co oferuje. Funkcjonalność na najwyższym poziomie. A co do ceny... Fakt. Nie stać nas na to, żeby pójść do sklepu i ot, tak sobie kupić go. Pensje niestety nie niemieckie, czy brytyjskie. Ale na pewno niedługo cena pójdzie w dół.

  • 0

    14.  2009-01-09 10:17:15

    Co do rozdzielczości video to posiadając ten telefon w zupełności mi ona wystarcza większa wartość dla mnie ma fakt wykonywania zdjęć które można spokojnie wywoływać w formacie A4 jedyne czego mi w tym modelu brakuje to tostera i frytkownicy :P

  • 0

    15. ~Kokolino  2009-01-09 10:26:04  host: p5b3a6e23.dip.t-dialin.net

    Witam. Telefon posiada wiele przydatnych jak i ciekawych funkcji, natomiast cena jak na wyrob "Made In China" zbyt wysoka biorac pod uwage, ze w kraj ten przoduje pod wzgledem ilosci brakow. Nie mam nic do marki SE ale wolal bym aby swoje aparaty wytwazali w jakims ciekawszym a napewno lepszym kraju gdzie odsetek brakow jest znaczaco mniejszy niz ten w Chinach.

  • 0

    16. ~tomekuic  2009-01-09 17:16:27  host: 212.87.241.195

    zarąbisty telefon a do numer 1 mi jest ciebie wstyd . Nie stać cie na taki więc mówisz o nim jak najgorzej po prostu ŻAL

  • 0

    17.  2009-01-09 18:28:09

    Tomekuic masz rację. Nr1 zapewne nosi ze sobą VERTU, albo GRESSO. Reszta to badziewie... hmmm... tylko mu pozazdrościć. Nas na to nie stać.

  • 0

    18.  2009-01-10 10:10:36

    #15 a kto teraz nie produkuje w Chinach czegoś?

  • 0

    19. ~Robik71  2009-01-19 08:53:49  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Mam ten telefon od mieiąca, 1850 zł w SATURNIE, zdjęcia ładne, a video tak jak pisano 320-240 ze stabilizacją i około 60 klatek - mam nadzieję że SE w tym uaktualnieniu oprogramowania poprawi wadę że przychodzący MMS jest zamieniany na 2 pliki ( poprostu szok - fona mam w Erze )

  • 0

    20. ~ncn  2009-02-23 22:18:51  host: acvk91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak czytam co poniektore wypowiedzi na temat tego telefonu , i mam pytanie do tych ktorych tak go krytykuja? mieliscie go chociaz w rece , sprawdzaliscie jego mozliwosci w rl? zapewne nie. niektore osoby tak tu chrzania glupoty ze sie odechciewa czytac . teraz zapewne ktos napisze " skoro tak, to tego nie czytaj" , nie da sie tak bo jestem 100% pewna ze nawet ci tzw."wielcy znawcy" nie potrafili by wykorzystac w 75% mozliwosci tego telefonu... tyle ode mnie .. pozdrawiam posiadaczy tego modelu ;)

  • 0

    21. ~TomiiiLbn  2009-10-16 23:22:15  host: biu220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    brechta z krytyków tego telefonu ;D Który telefon na świecie robi lepsze zdjęcia niż ten ? Odp; ŻADEN !!! pajace xD

  • 0

    22. ~igorwaw  2011-02-22 21:16:02  host: absx254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon jest moim zdaniem prawie idealny, wadą jest słaba jakość kręconych filmów i dokładność GPS, a raczej jej brak. No i jeszcze gniazdo ładowania na które trzeba koszmarnie uważać, ja nie uważałem i telefon ładuje się pół dnia.

Dodaj swoją opinię