Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe oferty w T-Mobile na kartę

Nowe oferty w T-Mobile na kartę

msnet 4 Czerwca 2018 16:00

13 29

t mobile nowa oferta na karte

Od 6 czerwca w ofercie T-Mobile na kartę dostępne będą dwa nowe warianty. Ich główne atrybuty to pełen zestaw usług, prosty system rozliczeń i Supernet Video.

Dostępny w nowych ofertach hit usługowy (określenie operatora) Supernet video to przede wszystkim ukłon w stronę kibiców piłki nożnej, którzy chcą móc oglądać internetowe transmisje meczów Mistrzostw Świata bez obawy, że skończy im się pakiet danych.

Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i - jak w tym przypadku - zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach - powiedział Piotr Bubak, odpowiedzialny w T-Mobile za marketing dla rynku prywatnego. Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T-Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.

t mobile nowa oferta na karte




Zobacz: regulamin usługi "Supernet Video"

Przejdźmy do nowych ofert. Powiększą one portfolio prepaidowe magentowej sieci o dwie propozycje:

  • 5 zł / 5 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernetem Video DVD i 1 GB danych,

  • 30 zł / 30 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 10 GB danych.

W każdej z powyższych opcji użytkownik będzie korzystał z rocznej ważności konta. Ponadto w sklepach T-Mobile i punktach sieci współpracujących pojawi się nowy starter w cenie 5 zł z włączoną ofertą 5 zł / 5 dni.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile na kartę | t-mobile

w sumie: 268
  • 1

    251. ~Luj1212134  2018-06-08 07:58:06  host: bw114.internetdsl.tpnet.pl

    I nadal maksymalny transfer ograniczony do 15 Mb/s, brak VoLTE, niewykorzystane GB nie przechodzą na kolejny miesiąc... T-Mobile widać "szczególnie miło" traktuje użytkowników prepaid, ale mimo wszystko nie skorzystam :). Moim zdaniem chyba najgorsza oferta na kartę.

  • 1

    252. ~  2018-06-08 08:51:16  host: host-89-231-200-76.dynamic.mm.pl

    Najgorsza jaka moze byc dostepna oferta w tej chwili limity, ograniczenia, dodane beznadziejne dodatki i cena podniesiona. Doplaty w roamingu najwyzsze do internetu - porazka i tyle

  • 0

    253.  2018-06-08 09:14:54

    247/248/249 - cały Ty ;-)
    Mówiąc o systemie nie mówię o przepisach a o "systemie ulg" wprowadzonym przez operatoró ;-)
    No ale to teraz jest dopasowywanie, bo przecież pojęcia nie mam o przepisach ;-)

  • 0

    254.  2018-06-08 09:18:22

    A! Co do tych pakietów w staterach...
    Nie wiem na pewno, bo kiedy wprowadzali taryfy czytałem i po stwierdzeniu, ze są kiepskie do nich nie wracałem, ale niemal na pewno - nie można tych pakietów wykorzystywać w roamingu ;-)

    Tak - to pięknie mogłoby wg Twojego pomysłu wyglądać...
    A jak będzie wyglądać? No się zobaczy - kiedy operator papiery opublikuje ;-)

  • 0

    255. ~pabloki  2018-06-08 22:29:49  host: user-188-33-12-181.play-internet.pl

    253 ale ja dokładnie o tym samym mówię i dziwię sie że uważasz inaczej. jednak zakamuflowałeś ta wypowiedź z posta 246 . wcale nie uważam że dopasowujesz skoro myślisz o tym samym tylko wspomniałeś o systemie a przeciez tam systemu nie ma, jest oferta i tyle. nie wiem skąd Twoje niezrozumienie.

    254 te ze statera limitowanego można. nie ma zakazu. przeciez to jest tak samo jak było w ja+na karte pakiiet 6 GB podzielony na 2 częsci a tu 6+9 zamiast 3+3. w elatycznej pewnie nie bedzie ulgi . wtedy osmiesza sie bo dadzą dla plusha za 25 zł tego z internetem. ale rozumiem musisz mieć papier.

  • 0

    256.  2018-06-09 14:03:46

    Z regulaminu starterów Elestycznej na Kartę (papiery):

    § 3 Zasady korzystania z Pakietu Kwotowego
    2. Z Pakietu Kwotowego nie można korzystać w roamingu oraz w ramach połączeń, SMS-ów i MMS-ów międzynarodowych, SMS, MMS o podwyższonej płatności (premium rate), usług dodatkowych, serwisów rozrywkowych i informacyjnych lub w ramach połączeń międzynarodowych

    § 4 Zasady korzystania z Pakietów Bonusowych na Start
    3. Z Pakietu Bonusowego na Start nie można korzystać w roamingu.

    § 5 Zasady aktywacji i korzystania z Bonusu 30 GB na rok
    6. Z Bonusu 30 GB na rok nie można korzystać w roamingu

  • 0

    257.  2018-06-09 14:09:23

    Kupując starter płacisz za starter a nie za otwarty lub zamknięty pakiet. W związku z czym nie mają zastosowania przepisy RLAH w odniesieniu do pakietów. Jedynie w odniesieniu do cennika ;-)

  • 0

    258. ~pabloki  2018-06-09 16:17:21  host: user-188-33-126-195.play-internet.pl

    wlo ja piszę o zupełnie innym starterze http://tlp.is/hnl a co za tym idzie kupując start włączasz konkretna usługę o nnej cenie i wiekszym pakiecie jednak ta usługa jest odwzorowaniem usługi z pakietem zamknietym.

  • 0

    259. ~pabloki  2018-06-09 16:22:05  host: user-188-33-126-195.play-internet.pl

    256 takze dziwię sie że nie wiesz o jaki strter chodzi gdy piszę o czym innym chyba że miałeś na myśli ( nie wiadomo dlaczego ) startery z taryfa elastyczna i dlatego nie zrozumiałeś. ja psze o podrasowanym pakiecie otwartym jak w ja+ na kartę I. w marcu. także w poście 249 mkałem na myśli te z marca -link w 258.

  • 0

    260.  2018-06-09 17:29:59

    258 - w przypadku NA KARTĘ I nie ma tych problemów, o których mowa. Więc i zmienianie tamatu nie ma sensu ;-)

  • 0

    261.  2018-06-09 17:32:47

    259 - nawet mi do głowy nie przyszło, że mówisz o innym niż wynikającym z kontekstu pakiecie. Tyle, zę powinienem to przewidzieć - zmiana tematu, wtrącanie nowych wątków - w celu zamieszania w temacie - to typowe dla Ciebie ;-)

  • 0

    262. ~pabloki  2018-06-09 22:05:08  host: user-188-33-75-26.play-internet.pl

    261 to co mnie piszesz cytaty z elastycznej w 256 czy jakiegoś innego pakietu , a później zarzucasz zmiane tematu?
    260 przecież sam nie rozumiesz co ja piszę . w 249 pisze o pakiecie limitowanym w ja +na karte , potem Ty w 253 coś sobie dopowiadasz, w 254 mówisz niepewnie że nie można korzystać , aj w 255 wyjaśniam o który pakiet chodzi myśląc że znasz ofertę , Ty w 256 jakiaś zmiana tematu na elastyczną (zapewne myślałeś że mówię o staterach elastycznych wplatając dziwnie że płacę za stater a nie za pakiet zapominając że ja piszę o limitowanym starterze do którego jest przypisana konkretna konfiguracja ). ja przyjmuję że po prostu nie skumałeś o który starter chodzi. dlatego myślisz o zmianie wątków błednie interpreując posty..

  • 0

    263.  2018-06-10 12:29:57

    262 - Ty czytasz, co sam powiedziałęś, tylko post powyżej swojego... Więc pewnie nie pamiętasz, zę kilkadziiesiąt postó temu zapytałem Ciebie - jak widzisz zastosowanie ulg w taryfie Elastycznej czy prosto na kartę...
    Zdążyłe s od tamtego czasu poruszyć wiele różnych włątków, omówić, jak się okazuje wiele innych taryf róznych operatorów, ale o tym jak Plus zastosuje obiecane ulgi w Elastycznej - ani słowa niemal ;-)

  • 0

    264. ~pabloki  2018-06-10 19:13:13  host: user-188-33-138-30.play-internet.pl

    263 krętaczu przecież odpowedziaem Ci jak by to mogło wyglądać w elastycznej skoro mnie pytałeś a Ty że nie może mieć bo nie ma pakietu w sobie. po czym wyjaśniłem na przykładzie progów cenowych że to że nie ma pakietu nie wyklucza ulgi, stąd mowa o innych taryfach. potem mówisz że rozmawiasz o ja+na kartę a cytaty z elastycznej. chyba sie pogubiłeś . błednie zakładasz że nie pamiętam . wprost widze możliwośc zastosowania ulg w elstycznej bo sa podobne usług w tych samych progach cenowych i nie zastosowanie ulg w tej taryfie było by jak pisąłem samobójstwem marketingowym uwzgledniajac domyślnie aktywowaną elastyczną na nowych starterach a także wtle pojawiający sie pakiet z marca ( limitowany stater) w cenie równej pakietowi z elastycznej . czego nie rozumiesz? mam napisać caps lockiem? odnies sie konkretnie bo ja widze to co pisze . popatrz : jabłka wczorajsze 3,49 zł i gratis avokado , jabłka dzisiejsze 3,49 i dopłata za świeżość. bez sensu prawda? to gdzie będzie ulga zdecyduje operator. ale , ale powiesz : a widzisz nie masz"papiera" i bładzisz . ja mówię : niekoniecznie , logicznie uzasadniłem zwiazek ulg dla pakietów. wkrótce sie przekonamy jak będzie. sam piszesz że nie ma ulg w rozporządzeniu wiec wiesz że to dobra wola opa. nie wiem czego negowałeś że nie wiadomo czy będa by po kilku dniach zacytowac mi komunikat plusa o ulgach. nie rozumiem co chciałes osiągnąć.

  • 0

    265. ~pabloki  2018-06-10 19:20:30  host: user-188-33-138-30.play-internet.pl

    263 wiem że chciłabyś mieć te ulgi podane w regulaminach pakietów ale operator zdecydował że zrobi promocje a regulamin nie będzie wczesniej niż 29.06. al dobrze że dotarło juz ze będa ulgi w karcie ? czy ni edotarło ?

  • 0

    266. ~pabloki  2018-06-10 19:20:31  host: user-188-33-138-30.play-internet.pl

    263 wiem że chciłabyś mieć te ulgi podane w regulaminach pakietów ale operator zdecydował że zrobi promocje a regulamin nie będzie wczesniej niż 29.06. al dobrze że dotarło juz ze będa ulgi w karcie ? czy ni edotarło ?

  • 0

    267.  2018-06-10 19:26:29

    265 - źle wiesz... Jest mo to zupełnie obojętne ;-)
    Twój problem, że nie jesteś w stanie zrozumieć, że mi nie o ulgi jako takie chodzi a o ich konkretne zastosowanie. W konkretnych taryfach, do konkretnych pakietów.

  • 0

    268. ~pika  2018-06-10 19:45:28  host: user-94-254-128-103.play-internet.pl

    266) po co rozpisujesz sie z idiota 267 ? ignoruj jego brednie bo nie warto dalej ciagnac tej pisaniny

  • 0

    269.  2018-06-10 19:47:43

    264 - Jak niby wskazałeś? Że nie będzie ani opłaty ani dopłaty w Elastycznej?
    Ja Ci podpowiem... Poczekaj na dokumenty - jak ja ;-)
    Ty wymyślasz jakieś probi cenowe... Co one mają do rzeczy? Że jeden daje z internetem a drugi internetu nie daje? Jeśli nie daje, to zgodnie z komunikatem (zacytuję ponownie):
    "Klienci, którzy posiadają krajowe pakiety na transmisję danych z tzw. lejkiem (z okresem ważności 30 dni) otrzymają pakiet 0,5 GB do wykorzystania w roamingu UE, a jeśli krajowy pakiet jest mniejszy niż 0,5 GB, to pakiet na transmisję danych w roamingu UE będzie równy wielkości pakietu krajowego. W ramach powyższych pakietów, dopłaty wynikające z decyzji Prezesa UKE nie będą pobierane, a stosowane będą dopiero po ich wykorzystaniu.",
    jednoznacznie brzmiącym, w przypadku braku pakietów, uglg nie będzie. Po co więc wymyślasz, zamiast poczekać?

  • 0

    270.  2018-06-26 12:48:29

    Dla mnie jakoś to nie trafia, zwłaszcza ja Vikingowie wprowadzili opcję zbierania ekipy i mięć wszystko za free.

Dodaj swoją opinię