Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe oferty w sieci Orange

Nowe oferty w sieci Orange

WitekT 4 Listopada 2005 16:52

0 0
Centertel 9. listopada organizuje konferencję, na której zaprezentuje nowe oferty w sieci Orange.

Redakcja TELEPOLIS.PL będzie obecna na spotkaniu i będzie informować na bieżąco o jej przebiegu.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 95
  • 0

    76. ~hettman  2005-11-12 23:41:03  host: 87.207.218.111

    zrozumiałem że masz tel.na pre paida ale prawdopodobnie mylisz sie że ciebie ta przenośność nr. nie będzie dotyczyła.z dużym przwdopodobieństwem można powiedzieć że nr pre paida też bedzie można przenosić bo ponoć w polskim prawie dotyczącym ww. jest błąd tłumaczenia bo angielskie słowo "user"przetłumaczono jako abonent a oznacza przecież użytkownika i ma być to poprawione,tak więc rob jak uważasz,ja bym czekał.przecież telefony raczej będą tanieć a nie drożeć,no ale to twoje pieniądze.

  • 0

    77. ~Bart  2005-11-13 07:43:20  host: host-81-190-34-225.szczecin.mm.pl

    Pewnie mozna bedzie przenosic numer,ale jak pisalem wyzej dla mnie pozostanie przy swoim dotychczasowym numerze nie ma wiekszego znaczenia. Wiekszosci znajomym moge przeslac nowy numer przez gg,a pozostalm smsem i po problemie. Jakis czas bede mial karte wlozona w drugim w razie czego. Zdaje sobie sprawe,ze telefony beda taniec,ale sam wiesz jak to jest zrobic sobie samemu prezent na Swieta ;) No i ma sie wtedy sporo czasu na wrzucanie tapet, gier, motywow, mp3

  • 0

    78.  2005-11-13 21:47:33

    witam. czekamy i czekamy na te promocje świąteczne.. sam nie wiem co tu robić - podpisać aneks z plusem czy nie.... - oferuja abonament za pół ceny..umowa na 12 miesięcy ale bez zmainy aparatu tel. ... ; czekamy na nowinki z rynku GSM, pozdro dla wszystkich!

  • 0

    79. ~Bart  2005-11-14 11:37:05  host: host-81-190-34-225.szczecin.mm.pl

    Info jak nie bylo tak nie ma...
    No coz... Nie pozostaje chyba nic innego jak isc i kupic w urodzinowej promocji,bo skoro do tej pory nie ma newsa o promocji to juz sie raczej nie pojawi?,albo sie pojawi 15.XI po 20 jak juz wszystkie salony beda zamkniete. Nie ma ktos znajomego w salonie Ery? Moze maja chociaz szczatkowe informacje jak ma wygladac nowa promocja,bo chyba musza sie jakos przygotowac na 16.XI,zeby wiedziec co ludziom mowic o nowej promocji...

  • 0

    80. ~hettman  2005-11-14 12:57:10  host: chello087207218111.chello.pl

    a może to będzie taka prom. że ohohooo i dlatego nie ma zadnych newsów.ja byłem dzisiaj w salonie ery u kolesia ale mówi że nic jeszcze nie ma w kompie.

  • 0

    81. ~pop  2005-11-14 13:52:03  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

    jak uważacie czy po 16.11.05r. będę mógł przejść z numerem z plusa do ery w ramach nowej promocji?chciałem aby w plusie dali mi moj dotychczasowy numer do simplusa a oni na to,że nie świadczą tego typu usług,co zaś tyczy się promocji od 16.11.05r. to mam informacje co prawda nie do końca potwierdzone od kumpla pracującego w BOU Ery, że promocja urodzinowa będzie przedłużona do końca listopada..

  • 0

    82. ~hettman  2005-11-14 14:26:35  host: chello087207218111.chello.pl

    no przedluzenie prom. urodzinowej nie jest niemozliwe bo to i tak bedzi niezla oferta na rynku,choc niewiem czy sie zdecyduja na taki krok.

  • 0

    83. ~hettman  2005-11-14 14:47:25  host: chello087207218111.chello.pl

    DO BART- era osiagnela 10 mln uzytkownikow wiec teraz moze zrobic naprawde promo ok.wiec ja ci radze-czekaj.

  • 0

    84. ~mam gdzieś te zasra.. Orange  2005-11-14 14:48:51  host: xdsl-3470.jgora.dialog.net.pl

    A niech się orange w łeb puknie i dodawać nauczy. Mam telefon w Orange Go dzwonie dziś do znajomego też z Orange więc za minutę połączenia powinno zabrać mi 0,60zł a ja rozmawiałem 50s i 1,20 zł mi wzieło. Czyżby orange wpadł na genialny pomysł doliczania do czasu połączeń czas od wybrania numeru do połączenia się z rozmówcą.

  • 0

    85. ~hettman  2005-11-14 14:53:15  host: chello087207218111.chello.pl

    eee,nie,po prostu w orange płacisz tak jak w tpsa dodatkowa oplate za inicjacje polaczenia (60 gr)

  • 0

    86. ~hettman  2005-11-14 15:29:15  host: chello087207218111.chello.pl

    żartowałem... :)

  • 0

    87. ~Bart  2005-11-14 15:35:56  host: host-81-190-34-225.szczecin.mm.pl

    No no no hettman! Ty mi tutaj tak nie zartuj tylko daj znac kolesiowi z Ery,ze jak juz bedzie cos wiadomo o nowej promocji to niech Ci smsa wysle ;)

  • 0

    88. ~hettman  2005-11-14 16:07:56  host: 87.207.218.111

    ja niestety nic nie wiem,tylko sie domyslam,bo przeciez 10 mln klientow to niezla okazja dla operatora.a kumpel to niestety pracuje w malym saloniku w hipermarkecie i nie wie nic wiecej jak to co ma w kompie.

  • 0

    89. ~www.plasterek.spec.pl  2005-11-15 16:28:59  host: prosie7-1.aster.pl

    fajnie

  • 0

    90. ~  2005-11-15 22:02:08  host: bni64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    siema macie coś do sagema myX3_2 na karte

  • 0

    91. ~figa  2005-11-19 22:39:43  host: xdsl-1021.zgora.dialog.net.pl

    no wlasnie ja tez czekam na SE w800i i mam nadzieje ,że bedzie bo jak nie to kurde sama nie wiem, nie potrafie sie na żaden telefon zdecydować

  • 0

    92. ~nouc  2005-11-25 19:59:05  host: w3cache.lukman.pl

    mam pytanie:
    jesli sa te pakiety w orange, to jak je zamowic??

  • 0

    93. ~  2007-02-22 10:26:18  host: proxy3.strefa.org.pl

    ggdg

  • 0