Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji w Plusie

Nowe odsłony promocji w Plusie

sirmark 9 Marca 2010 23:57

0 0

Plus wprowadził nowe odsłony promocji dla klientów prywatnych. Pojawił sie jeden telefon oraz zmienino ceny wielu modeli.



W promocjach "Umowa Minutowa z Wybranym Numerem w Plusie" oraz "Taryfy Syberyjskie w Plusie" pojawił sie Samsung S3550. Wielu telefonom zmieniono także ceny. W promocji "Ważny Telefon" nowością jest Nokia E72.




Wprowadzono także nowe odsłony promocji w ofercie MixPlusa, w których zmieniono cene Samsunga B3410 Delphi.

Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa z Wybranym Numerem w Plusie".
Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie w Plusie".
Zobacz: regulamin promocji "Ważny telefon" .
Zobacz: regulamin promocji "Mobilny MixPlus" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Mobilny MixPlus" (50).
Zobacz: regulamin promocji "Mobilny MixPlus" (80).
Zobacz: regulamin promocji "Mobilny MixPlus z Muzodajnią" (40).
Zobacz: regulamin promocji "Mobilny MixPlus z Muzodajnią" (60).
Zobacz: regulamin promocji "Mobilny MixPlus z Muzodajnią" (100).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    51. ~r  2010-03-10 15:53:51  host: 188.33.100.102

    wlo jest zwyczajnie naiwny i daje się robić w bambo i jeszcze się cieszy. To jest dopiero naiwność. No i cieszyć się z minuty wewnątrzsieciowej za 24gr? wlo, weź sobie starter w SS buhahaha. Ludzie to mają problemy z myśleniem :)

  • 0

    52. ~blablabla  2010-03-10 16:15:14  host: 109.243.174.34

    @51 wlo mówił o średniej- średnio minuta wychodzi mu 24gr. A o sieciówkach i stacjonarnych tylko wspomniał. Tyle.

  • 0

    53.  2010-03-10 16:48:53

    @52 wlo pisał że nie podpisze umowy niekorzystnej a podpisał umowę w której minuta kosztuje 61gr (prawdopodobnie) do innych sieci, do play pewnie 79. 24 gr średnio pewnie by mu wyszło jakby miał 90 % rozmów w Plusie( przynajmnie tak mi się wydaje, bo trudno mi sobie wyobrazić jak z 61 gr można zbić do AŻ 24 gr). I nawet nie dali mu żadnego telefonu. Tylko co to za firma, w której dzwoni się tylko do Plusa albo posiada się abonament w WYSOKOŚCI 30 ZŁ. Sam znalazłbym z 5 Prepaidów w których miałbym lepsze warunki.

  • 0

    54. ~serbi  2010-03-10 17:18:26  host: 77-253-96-194.adsl.inetia.pl

    Plus wypuszcza w zasadzie przeciętne oferty. Niczym się nie wyróżniające. Też mnie dziwi że pomimo iż tak się Plus reklamuje jako "największy operator w Polsce" a IPhona dalej nie ma tak samo kilku innych, które można dostać u konkurencji. A mnie jeszcze mało tego odrzuca od Plusa ich strona, nic na niej nie można znaleźć już dawno powinni ją zmienić bo jest żenująca:/

  • 0

    55. ~blablabla  2010-03-10 18:02:43  host: 109.243.223.187

    @53 Nie wiem po co ze mną dyskutujesz. Nie wiem ile płaci wlo i wiedzieć nie mogę( podobnie jak Ty). Zwyczajnie sprostowałem wypowiedź @51, bo wiem ile wlo twierdzi że płaci ( i za co) Nic więcej. I ważna rzecz- nie popieram toku rozumowania wlo z oczywistych przyczyn, ale dyskusja powinna być rzetelna. Pozdrawiam

  • 0

    56.  2010-03-10 18:24:37

    55 Tak samo ja mogę zapytać po co dyskutujesz z 51. I skoro jedynym sposobem na obniżenie średniej stawki za minutę jest w większości dzwonienie TYLKO W SIECI, to nie wiem gdzie tutaj widzisz brak rzetelności.

  • 0

    57. ~blablabla  2010-03-10 18:54:05  host: 109.243.223.187

    @56 I co z tego wynika? Bo według mnie nic, a dyskutuję z@51 bo napisał nieprawdę- jeśli założymy oczywiście, że każdy kto tu pisze- pisze prawdę. Inaczej zaś założyć nie możemy, bo nie mamy możliwości tego zweryfikować. Brak rzetelności widzę TU: wlo napisał:"efektywnie minuta mnie kosztuje obecnie 20 gr netto (24 gr brutto)" i dalej co równie ważne "Najdroższa minuta - czyli do Ery czy Play ;-) Jak wiadomo - w sieci czy na stacjonarne jest znacznie taniej..." @51 napisał:"No i cieszyć się z minuty wewnątrzsieciowej za 24gr?" To są inne informacje, znaczą co innego.

  • 0

    58.  2010-03-10 19:16:40

    @54 nie tylko "największy operator w Polsce", ale w dodatku jeszcze "Lider Technologiczny" :) A prawda jest taka, że oferta dla osób fizycznych jest kiepska; jedynie taryfy i oferta słuchawek dla firm w Plusie mogą zaciekawić. Ja jako "abonent indywidualny" cenowo jestem traktowany przez Plusa nie tylko gorzej niż nowy-wzięty-z-ulicy klient, ale również pre-paidowiec z oferty Simplus/MixPlus! Dlatego nie przedłużam z nimi umowy; czekam na rozwój sytuacji; iPhone'a póki co zdobyłem na tzw. "wolnym rynku", czytaj: aparat z Ery fabrycznie bez simlocka.

  • 0

    59.  2010-03-10 21:04:11

    ~blablabla - nie porównuję. ~piyoter - epatowanie tym jaki masz telefon jest dla mnie śmieszne... wiesz, że nawet nie wiem co to jest ten Twój galaxy? myślę, ze to po prostu gadzet z któego jesteś zadowolony... ~r - wewnątrzsieciowe mam po groszu ;-) 20 gr to cena poza sieć - do Playa np.

  • 0

    60.  2010-03-10 21:10:22

    s1k0r3k - pewni to głupi jesteś ;-) jak nie masz zamiaru czytać, nie czytaj i nie komentuj. czu do Play czy do ery płące tyle samo. to, ze cena w cenniki jest 61 groszy, to nie znaczy, ze faktyczna cena minuty jest taka. Tak jak każdy z was korzysta z promocji i sika po nogach jak operator daje promocję z pakietem minut alboi podwójne doładowanie, tak ja mam promocję permanentną, w którek przy standardowej umowie, bez proszenia, bez grożenia itd. operator daje mi pakiet kwotowy, dzięki krótemu obniżam abonament i miomo ceny 50 groszy netto, cena minuty (poza sieć w tym do Play) kosztuje 20 groszy netto. Połaczenia sieciowe i na stacjonarne są odpowiednio tańsze, nawet grosz za minutę, zależnie od wybranego (potrzebnego) wariantu. W moim przypadku, akurat jest to 8 i 4 gr netto (mam dwa warianty).

  • 0

    61.  2010-03-10 21:11:38

    ~GG - tak można powiedzieć - 30 gr netto dopłącają mi do każdej wydzwonionej minuty poza sieć ;-) bo zamiast 50 płace 20 gr ;-)

  • 0

    62.  2010-03-10 23:11:07

    @60 To skąd Ci się 61 gr, wzięło skoro nie płacisz więcej niż 20 gr (poza sieć w tym do Play). W cenniku poza abonamentem tyle kasują?Połączenia sieciowe masz odpowiednio 8 i 4 gr netto. To jak Ci wyszedł średni koszt minuty 24 gr brutto? Jeśli najdroższe minuty masz po 24 gr to średni koszt spada. Akurat czytałem Twoje komentarze i ten jak to się cieszyłeś jak Ci zaproponowali kwotowy abonament w wysokości 30 zł. Osobiście nie wierzę żeby, w Abonamencie za 30 złoty takie kokosy Ci dawali, skoro często nie szanują ludzi którzy przedłużają obo w wys. ponad 200 zł proponując im lipne warunki.

  • 0

    63.  2010-03-11 08:30:33

    s1k0r3k - no i gadaj z takim... Jeśłi płacę abopnament 30 zł netto i mam cenę minuty 50 gr netto, to jeśli operator dodaje mi do tego abonamentu 45 zł netto, płącę 30 zł netto za możliwość wydzwonienia 75 zł netto po 50 gr netto za minutę, nie? A wobec tego, faktycznie płącę ile? Nie wychodzi czasem 20 gr netto za minutę? Zmień sposób myślenia - ja czy w abonamencie czy pza płcę zawsze tę samą stawkę ;-) Nie musisz wierzyć - możesz mnie nazwać nawet kłąmcą - mam to gdzieś. Ja po prostu mówię, że do abonamentu za 30 zł, bez proszenia, opiekun zaoferował mi pakiet 45 zł netto. Mam 3 takie abonamenty. Dotychczas na każdym z nich dostawałęm 30 zł netto za 5 zł netto opłaty miesięcznej, co daje 60 zł za 35 zł i ok. 29 gr netto za minutę (poza sieć - najwyższa cena minuty). A już ponad 4 lata temu dostawałam na tych taryfach dodatkowo 20 zł netto co miesiąc... Widać po wprowadzeniu oferty Play, nie zasypiają gruszek w popiele i reagują ;-) Co mnie cieszy, bo nie muszę się zastanawiać nad zmianą operatora. Oczywiście nie porównuję do indywidualnych taryf oferty dla firm - po prostu podaję informację.

  • 0

    64. ~  2010-03-11 10:18:20  host: t03-07.opera-mini.net

    A to Sorki. Nie załapałem ze dodali ci 45 zl. Ale i tak uważam ze powinni przestac bawic sie z klientami i zaofrować niższe stawki niż 61 gr brutto. Dla nowego klienta który do nich przyjdzie raczej nie dodadza większego bonusy niz abonament.

  • 0

    65.  2010-03-11 11:00:28

    No też bym wolał... Ale dopóki nie jest uciążliwością korzystanie z takich ofert i umów 12-miesięcznych (efektywnie 9-miesięcznych), mi to odpowiada.

  • 0

    66. ~GG  2010-03-11 11:39:12  host: 94.254.155.167

    @ 64 Zgadzam się. Nowego klienta traktują byle jak... Na start dostajesz ok. 60gr za min. i nic z tego nie wydusisz.

  • 0

    67.  2010-03-11 14:40:11

    64. pewnie, ze nie dadzą. Ale to nie wynika z polityki operatora ale - jak to przynajmniej tak widzę - z niewiedzy sprzedawców co mogą zaoferować. Nie wiem bo nie zajmuję się tym, ale odnoszę wrażenie, ze tak jak wszyscy w okł mają w głębokim poważaniu interes swoich klentów, tak samo jest u operatorów. Pracownicy zawsze będą uważać, ze nie muszą za te pieniądze ;-) Dlatego pracuję sam - także z powodu takich doświaczeń.

  • 0

    68.  2010-03-11 16:49:11

    Ale co to za polityka, która polega na dawaniu w cenniku 61 gr gdy konkurencja daje minute w cenie 29 gr lub niższej i nie pisze tylko o Play, nawet w Prepaidach. Polityka dla Opa jest jak najbardziej efektywna, skoro przychodzą klienci, podpisują umowy z takimi stawkami i cieszący się że ich operator ma fajny BOK, mimo że nigdy z niego nie korzystał.

  • 0

    69.  2010-03-12 08:28:54

    s1k0r3k - osiemdziesiąty szósty raz mówię - rejestrujcie działalności i zacznijcie debilom doradzać! Kasiorę na tym zarobicie jakiej nigdzie nie płącą ;-)

  • 0

    70. ~  2010-03-12 14:54:27  host: dpn75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biorac pod uwage stawki konkurecyjnych operatorów (29 gr) to trzeba przyznać ,że promocja nie robi wrazenia. Nizsze stawki to nie tylko juz kwestia ofert pre-paidowcyh, ale rowneiz abonamentowych. Plus w taryfie syberyjskiej 55 oferuje 90 minut, po 48 gr . Orange w podobnej taryfie (55) daje mozliwosc podwojenia swoich minut , a wiec do dyspozycji 200 ,a stawka za polaczenie znacznie nizsza, tak wiec pozostaje czekac na jakas atrakcyjniejsza promo, moze w Plusie oplaca sie 36i6? Bo na oferty abonamentowe poki co poczekam..

Dodaj swoją opinię