Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji w Plusie

Nowe odsłony promocji w Plusie

sirmark 28 Sierpnia 2009 23:33

0 0

Od 27. sierpnia Plus wprowadził nowe odsłony promocji w dla klientów indywidualnych oraz w ofercie Mix Plus.

W promocjach dla klientów indywidualnych zmieniono ceny telefonów: Sony-Ericsson C902, Samsung S7220, LG KU990 oraz Samsung S5230.




W promocjach Mix Plusa obniżono ceny kilkunastu telefonów m.in. LG KU990, Nokia 3120 classic, Samsung S3500, Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 7100 Supernova oraz Motorola U9.

Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa".
Zobacz: regulamin promocji "Letnie gawędy w Taryfach Syberyjskich w Plusie".
Zobacz: szczegóły promocji "Darmowe minuty letnich gawęd".
Zobacz: szczegóły promocji "Darmowe minuty letnich gawęd w MusicPack" .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2009-08-29 11:58:43

    19. spójrz na N82, nawet na i550w. N73 jest po prostu za wolny, po zainstalowaniu paru aplikacji robi się taki wól jak N70 gdy jest czysty :D E51 to tak naprawdę jest masowym kamieniem milowym w stworzeniu telefonów z szybkim systemem operacyjnym Symbian.

  • 0

    26. ~  2009-08-29 12:14:58  host: v02-16.opera-mini.net

    A e52 to dopiero super sprzęt

  • 0

    27. ~  2009-08-29 12:15:44  host: v01-14.opera-mini.net

    Ja mam wlasnie e51 . Brakuje tylko AF w aparacie i optyki z n73

  • 0

    28. ~kalifar  2009-08-29 12:25:52  host: afdl176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zwykła kosmetyka!!!!

  • 0

    29. ~  2009-08-29 12:35:10  host: 212-102-25-113.adsl.inetia.pl

    o co wam chodzi ceny na warunkachmoga sobie ustalać jakie chcą przecież kazdy może kupić w innym sklepie!

  • 0

    30. ~mk  2009-08-29 12:46:25  host: chello084010219185.chello.pl

    23: ale bzdety piszesz. Uzasadnienie tak wysokiej ceny aparatów bez umowy jest jedno - znowelizowane prawo telekomunikacyjne i zakazane przez nie naliczanie kary umownej wyższej niż wysokość przyznanej abonentowi ulgi. Im wyższa cena telefonu na warunkach ogólnych, tym wyższą ulgę operator przyznaje, a co za tym idzie, w razie gdyby abonentowi zachciało się odejść przed czasem, tym wyższą karę możną będzie na niego nałożyć. Banialuki o rozliczeniach pomiędzy dilerem a operatorem można między bajki włożyć.

  • 0

    31. ~bambo  2009-08-29 12:58:38  host: 94.254.142.228

    dlatego moim zdaniem warto wiarygodność operatora ocenić przed podpisaniem umowy. Ja bym na współpracę z pazernym plusem się nie zdecydował na takich warunkach.

  • 0

    32. ~df  2009-08-29 13:06:54  host: able248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nokia 5130 jest w atrakcyjnej cenie-reszta tel drogo...

  • 0

    33. ~  2009-08-29 13:19:25  host: chello084010081107.chello.pl

    plus z prmocjami najwiekszym syfie w polsce tam gdzie lepjej zostaje sie na krutko bo u zodzieji to sie nie zostaje długo wiecznie problemy maja

  • 0

    34. ~maxel  2009-08-29 13:29:23  host: public-gprs93823.centertel.pl

    rzeczywiście, dosyć drogo. dodatkowo przydałyby się nowe abo, bo Era ich zdecydowanie przebiła nową ofertą

  • 0

    35. ~  2009-08-29 13:45:53  host: user-89-108-230-144.mobile.playmobile.pl

    Nie gorączkujcie się tak bo szkoda zdrowia :) Przecież nikt nikomu nie karze kupować telefonu u operatora. To już nie te czasy gdy minuta w abonamencie gdzie dostawało się telefon była tańsza niż minuta w prepaidzie gdzie oprócz karty SIM nie miało się nic więcej. Ja od kilku lat mam MixPlusa z tym, że ostatnio przedłużyłem umowę bez aparatu na 12 doładowań z bonusem 100pln. Aparat kupiłem jakieś dwa lata temu N6110 Navigator w Saturnie i ku mojemu zadowoleniu, służy mi bezawaryjnie do tej pory jako telefon i czasami nawigacja. Zostały mi jeszcze dwa doładowania i przechodzę na SimPlusa, a jak mi nie będą chcieli przenieść numeru (Mam Mix-4 i podobno nie ma możliwości przejścia do Sim+ ) to grzecznie podziękuję i przejdę do Fresha :). To już nie te czasy, że trzeba było bujać się ze zdrapkami, a posiadanie telefonu na kartę był obciachem. Ja nawet nie wiem czy są jeszcze zdrapki bo zasilam przez konto mBanku. Telefon jak będę miał zmieniać to napewno albo w sklepie z elektroniką albo na Allegro. Reasumując, jak komuś pasują ceny aparatów u operatora to kupi, jak nie to wybierze opcję podobną do mojej i też będzie zadowolony. Widocznie Plus ma chętnych na swoją ofertę skoro ją przedstawia :)

  • 0

    36. ~  2009-08-29 14:06:48  host: 80.51.91.245

    @35 To jest specyfika tego portalu - garstka zakompleksionych mądrali krytykuje wszystko i wszystkich, i wychwala się jakie to ma gadżety.

  • 0

    37. ~hepl  2009-08-29 14:41:31  host: able248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co sadzicie o noki 5130? jest za 149zł 24*30zł. Mam obecnie k800i, ale jego wielkosc mnie zniecheca coraz bardziej. Czy ta nokia jest poreczna?

  • 0

    38. ~ziomek13  2009-08-29 14:59:22  host: aece179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt plus najdrozszy? w prepaid to raczej era wiedzie prym; przyznam szczerze ze coraz bardziej mi to wszystko wisi bo ceny wreszcie sa na wzglednie ludzkim poziomie i nie ma przepasci miedzy moimi stawkami a stawkami tych co nie wiedzą co to jest pakiet w ogóle

  • 0

    39. ~mirekb  2009-08-29 15:21:22  host: apn-77-112-29-141.dynamic.gprs.plus.pl

    @35 jest przejscie na simplus:tylko pilnuj doładowan i po ostatnim doładowaniu kontraktowym NIE MOZESZ ZALADOWAC NAWET ZA5PLN(bo przejdziesz na pokontraktową mix i dupa zbita z przejscia z mix4 na simplus),kasa i termin wychodzacych zostaje z mix4 to najwiekszy plus,masz regulamin:http://gsmonline.pl/download/files/zmiana_taryfy_mixpl us_na_taryfe_simplus_26_06_2009.pdf

  • 0

    40.  2009-08-29 16:31:16

    @35 po ostatnim obowiazkowym doladowaniu wysylasz smsa o tresci SIMPLUS na nr. 2699 i po 7 dniach masz simplusa

  • 0

    41. ~  2009-08-30 10:09:38  host: p08-07.opera-mini.net

    Jednak faktycznie kosmetyka. Jak na razie Era przedstawila najlepsza oferte. Co do postu 37 Nokia to Nokia, pewnie ze sie oplaca ale na wolnym rynku kosztuje nowka 399zl z karta pamieci. Wiec cena w Plusie nie jest niska. Powinna byc ta Nokia za 1zl przy kazdym abo...

  • 0

    42. ~  2009-08-30 13:26:20  host: ip-89-174-40-92.multimo.pl

    a za ta cene co w plusie mozna wziac w mixturze w play zamist nej nokii lepszy telefon. Nie zebym wychwalal play ale tam telefony i tak sa tansze np moj brat za 30 zl doladowanie na 30 miesiecy - ktore moze splacic wczesniej ma SE t650 za 1zl z karta pamieci, stojakiem sluchawkami na jack 3.5mm i pokrowcem od SE

  • 0

    43. ~a  2009-08-30 14:07:33  host: aaqb33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ile teraz LG KU990 kosztuje ?

  • 0

    44. ~brazyl  2009-09-08 08:18:13  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Też jestem cekawa bo cały czas kusi mnie ten telefon od LG

Dodaj swoją opinię