Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji Mix Plusa

Nowe odsłony promocji Mix Plusa

sirmark 22 Kwietnia 2009 13:42

0 0
Plus wprowadza nowe odsłony promocji w ofercie Mix Plus. W ofercie obniżone zostają ceny telefonów.

W porównaniu do wcześniejszych promocji wprowadzone zostają dwa nowe telefony: Nokia 5130 XpressMusic oraz Nokia 5220.

Zobacz: szczegóły promocji "MixPlus na liczbę doładowań".
Zobacz: szczegóły promocji "MusicPack na liczbę doładowań" .



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2009-04-22 13:42:57

    ah,ten plus

  • 0

    2.  2009-04-22 13:55:16

    Ostatnio chyba były podwyżki, a teraz znów promocja? :D

  • 0

    3. ~mem  2009-04-22 14:26:18  host: aef6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale bzdury sa w tym artykule, sirmark ogarnij się i nie pisz głupot

  • 0

    4. ~  2009-04-22 15:16:06  host: afio254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wieczorem jabczyński zdradzi szczegóły i date wprowadzenia nowego pripejda orangutanów.

  • 0

    5. ~  2009-04-22 15:21:57  host: aanr161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze ktos wytlumaczyc czym rozni się mixplus od music packa jesli chodzi o ceny usług polaczen/sms oraz cen nowych telefonow ?

  • 0

    6.  2009-04-22 15:28:57

    Plus różne rzeczy robi,na przykład moją kartę sim przeniósł do simplusa,po zakończeniu umowy abonamentowej,bez mojej zgody.

  • 0

    7. ~mirekb  2009-04-22 15:28:59  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @5 to bardzo proste:tym ze deklarujesz ze czesc kwoty doladowania z music pack(40,60,100)w tym wypadku bodaj 5,10..pln idzie na muze do sciagniecia z muzodajni prosto na tela..jak dla mnie bzdura,a co wazniejsze kwoty tych doladowan zmuszaja do doladowan elektronicznych i odchodzenia od zdrapek.rynek doladowan sie jeszcze rozwinie przy takim biznesie

  • 0

    8.  2009-04-22 15:57:52

    #7 czemu bzdura? bo za grosze możesz mieć oryginalne mp3? bez problemu policji etc.?

  • 0

    9.  2009-04-22 16:42:15

    Po otwarciu regulaminu dla zasileń kwota 30zł nadal twierdzę że ceny telefonów są wzięte z innej planety.Np taki u900 Soul kosztuje ponad 6 stów,w wolnej sprzedaży mozża za tyle kupić bez zobowiązań.

  • 0

    10. ~el pederasta  2009-04-22 17:05:12  host: ip9240.t16.ds.pwr.wroc.pl

    motorola e8 poszla w gore z 29 do 159 w miedzyczasie zanim podwyzszyli cene zaczeli robic problemy z zamowieniami tak zeby klient rezygnowal z zakupu telefonu za 29 zl na 24 doladowania po 50zl. musialbym upasc na pysk i szlifowac policzkiem beton zeby teraz podpisywac z takim operatorem jakakolwiek oferte

  • 0

    11. ~el pederasta  2009-04-22 17:18:49  host: ip9240.t16.ds.pwr.wroc.pl

    promocja na nokie 5220 wyglada nastepujaco plus sprzedaje nokie za zlotowke na umowe 36 doladowan za 30 zl teraz w promocji ten fon w tej samej umowie kosztuje 239 :D lahahaha dobre te promocje klienta maja w glebokim ale nie poszanowaniu lecz powazaniu

  • 0

    12. ~el pederasta  2009-04-22 17:23:04  host: ip9240.t16.ds.pwr.wroc.pl

    do 8. papszmir. byly komendant policji ojciec dwoch synow, ktorzy zreszta sa moimi kumplami, razem ze swoim potomstwem ogladal pirackie filmy na komputerze przy czym byl w 100% swiadom ze synowie sciagaja pirackie filmy i mp3 z sieci. pokaz mi "pale", ktora korzysta tylko z legalnego oprogramowania i slucha legalnej muzyki w postaci mp3 to wybuduje ci pomnik i zamienie sie w 1000 sztabek zlota (wiem ze druga wypowiedz jest nieco dziecinna i z kosmosu, ale jest adekwatna do poziomu wypowiedzi papszmira)

  • 0

    13. ~  2009-04-22 18:19:03  host: 217.116.104.146

    "wprowadzone zostają dwa nowe telefony: Nokia 5130 XpressMusic oraz Nokia 5220. " Przeciez te telefony były juz wczesniej w cenniku. ???

  • 0

    14. ~  2009-04-22 21:04:42  host: 88.220.105.186

    czyżby jeden z kolegów zmienił nick?

  • 0

    15. ~  2009-04-22 21:26:04  host: 88-199-58-99.tktelekom.pl

    w tamtym roku dałem na 36 doładowań po 30zł za W890i 70zł, a teraz kosztuje on 319zł :D:D:D coś im się w głowach poprzewracało

  • 0

    16.  2009-04-22 22:15:49

    Najpier podwyżka cen usprawiedliwoana wzrostem kursów walut, teraz obnizka w ramach "promocji" sprzedaż nie idzie, reklamy same telefnów nie sprzedadzą i okazuje się że ceny mogą być niższe, a więc nie musiały być podniesione, przynajmniej tak drastycznie. W mix 30 z dnia na dzień cena do góry średnio o 100zł potem kolejne podwyżki, w Mix 50 ceny bez zmian, a więc aby telefon był za magiczną złotówke wciskanie emerytom konraktów na 50 zł. w tym w pierwszym miesiącu zasilenie 2 razy. Obecnie w MIX30 nie ma żadnego telefonu za 1zł. a do 100 zł 2-3 modele i jak zwykle w Plusie w cenniku uświadczymy modele które nie są sprzedawane i produkowane od +/- roku. Nie rozumiem sensu zamieszczania w cenniku modeli których sieć nie ma w sprzedaży od roku !!!?

  • 0

    17. ~el pederasta  2009-04-22 22:17:12  host: ip9240.t16.ds.pwr.wroc.pl

    do 15. oczywiscie!:D przeciez wszystko mozna zwalic na "kryzys", dobrze przynajmniej ze ramzesa sie nie czepiaja :P

  • 0

    18. ~saxol  2009-04-24 15:58:34  host: do.szrm.tpnet.pl

    Raczej wprowadza podwyżki!! Sprawdzcie sami, ceny znowu poszły w góre!!!!

  • 0

    19. ~  2009-04-25 22:46:48  host: f96-038.opera-mini.net

    Do6.nie bez Twojej zgody:) zobacz na dokumencie ktory podpisywales gdy rozwiazywales umowe...wyraznie jest SIMPLUS,SAMI SWOI!a jak umowa nie byla przez Ciebie rozwiazana,to bajki opowiadasz piszac,ze tak sie stalo. NIE MA TAKIEJ TECHNICZNEJ I PRAKTYCZNEJ MOZLIWOSCI:) pozdr

Dodaj swoją opinię