Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji iPlus - regulaminy

Nowe odsłony promocji iPlus - regulaminy

Ringu 8 Marca 2011 14:37

0 0
Prezentujemy regulaminy najnowszych promocji iPlusa.

Więcej o zmianach w ofercie mobilnego dostępu do Internetu w Plusie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji iPlus prywatnie (plik .pdf; 93 kB).
Zobacz: regulamin promocji iPlus prywatnie - dla stałych klientów (plik .pdf; 94 kB).
Zobacz: regulamin promocji iPlus firmowo (plik .pdf; 109 kB).
Zobacz: regulamin promocji iPlus firmowo - dla stałych klientów (plik .pdf; 110 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2011-03-08 14:45:54  host: z29-16.opera-mini.net

    Link w "tej wiadomosci" nie działa. News jest tak napisany że nic nie wiem. Gratulacje.

  • 1

    2.  2011-03-08 14:47:39

    @1 Spokojnie z pewnością zaraz to naprawią.

  • 1

    3.  2011-03-08 14:48:25

    Czy zmieniło się coś w ofercie iPlus na kartę?

  • 3

    4. ~Foscarelli  2011-03-08 14:50:20  host: 85.28.183.254

    Liczylem na coś więcej a wg. mnie Play ma lepszą ferte. Umowa na 12 m-cy, promocja dla studentów, większe limity..

  • -1

    5. ~  2011-03-08 14:50:58  host: z29-16.opera-mini.net

    @3 Tak. Pod koniec listopada 2010 zwiększyli bonusy po doładowaniu.

  • 0

    6. ~konrado7  2011-03-08 14:52:59  host: systemy130.toya.net.pl

    Nic się nie zmieniło w iPlus na kartę. Nadal dostajesz darmowe megabajty za zasilenia czyli za zasilenie 30 zł = 1038MB za darmo na 30 dni a za zasilenie np. 50 zł = 2071MB na 60 dni. Nadal 30 zł zasilenia jest wazne 30 dni, a 50 zł jest ważne 90 dni. Po wykorzystaniu darmowych danych nadal 0,03 zł za 100 kB. Od połowy grudnia 2010 nic się nie zmieniło.

  • 2

    7.  2011-03-08 14:58:43

    Ciekawe, czy ktoś decyduje się na kupno iPada w promocji Plusa. Ceny dość wysokie - nawet w iSpocie wychodzi taniej...

  • 1

    8.  2011-03-08 15:00:36

    Wiadomo coś na temat promocji bez terminala, dla przedłużających?

  • 1

    9. ~pustelnik  2011-03-08 15:50:17  host: 62.29.173.46

    Skąd Plus bierze ceny tabletów poza promocją ???

  • 2

    10.  2011-03-08 15:56:22

    Zwłaszcza że Apple obniża ceny iPada 1gen po premierze iPada2.

  • 0

    11. ~  2011-03-08 16:07:30  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    Ringu, nie rob (tylko) PDFpolis... Podaj choc nowe max predkosci w dwoch najnizszych taryfach. Czy wyreczac trzeba ?

  • 0

    12. ~Bbbb  2011-03-08 16:28:22  host: eta143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ringu napisz o zwiekszonych predkosciach, i zmianie cen/opcji. :)

  • 1

    13. ~  2011-03-08 16:32:21  host: nat-bem2-84.aster.pl

    przeciez jest w tresci link do wczesniejszej wiadomosci, w ktorej jest wszystko wyjasnione.

  • 2

    14. ~bombi  2011-03-08 16:44:24  host: user-109-243-234-134.play-internet.pl

    a jakie predkosci mozna uzyskac na karte??

  • 0

    19.  2011-03-08 19:05:23

    A ja mam taki problem. Otóż jak w wakacje podpisywałem umowę iPlus opcja 3 Gb za 49 zl predkosc mialem ograniczoona tylko modmemem czyli te około 7Mb a teraz predkosc zostala zmniejszona do 3Mb, w trakcie trwania umowy. Czy w takim razie mogę zerwać umowę?

  • 0

    20.  2011-03-08 19:40:45

    kanapek18 - została obniżona w promocji czy stwierdziłeś obniżeie prędkości na uśludze, z której korzystasz?

  • 1

    21.  2011-03-08 20:35:41

    Nic szczególnego w tych ofertach. 4Gb za 50zł to zwyczajnie bardzo mało.

  • 0

    23.  2011-03-08 22:04:39

    Patrzę na te cenniki i właściwie jakiś wielkich zmian nie widzę. Wycięto jedną taryfę, poprawiono ceny by ładnie wyglądały (ucięto grosze po zmianie VAT, w taryfie 7GB obniżono o 6zł względem poprzedniej promocji). Dla stałych klientów limity rzeczywiście są wyższe, dla nowych po staremu. Nic nowego ani ciekawego. Pozostali operatorzy nie muszą rwać sobie sobie włosów z głowy.

  • 0

    24. ~  2011-03-08 23:49:37  host: t14-11.opera-mini.net

    Zupełnie na przyzwoitym poziomie. Na plusa można liczyć jak na zawisze. Mimo wszystko doszedłem do wniosku że wolę zostać w simplusie. Niskie ceny, stałe promocje i dodatkowe czasowe, brak zobowiązań miesięcznych, wolę się cieszyć najtańszym w polsce prepaidem która pozwala skupić na jednej karcie sim wszystkie usługi.

  • 0

    25. ~  2011-03-10 15:41:30  host: dqa177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy 35 zł to najniższa kwota zobowiązania? Ceny dość wysokie, tym bardziej,że w plusie cdma ma się dopiero pojawić. Przecież są sieci , które już od dawna korzystają z cdma, a stawki zaczynają się od ok. 20 zł (chociażby orange free)

Dodaj swoją opinię