Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji iPlus

Nowe odsłony promocji iPlus

LuiN 4 Marca 2011 17:17

0 0

Od 8. marca obowiązywać będą nowe odsłony promocji iPlus - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Przedstawiamy pierwsze informacje na temat planowanych zmian w cennikach.

Wśród najważniejszych zmian wymienia się podwojenie prędkości maksymalnej w abonamencie za 35 zł (lub 28 zł netto w ofercie dla firm) oraz podwyższenie jej w taryfie iPlus Prywatnie 3G (lub iPlus Firmowo 3G). W wybranych taryfach firmowych powiększą się też miesięczne limity transferów.

Jednocześnie redukcji ulegnie ilość wariantów usługi iPlus - zamiast taryf za 60 i 75 zł pozostanie jedna za 70 zł (analogiczne zmiany dotyczyć będą też oferty dla firm).




Plus będzie promował odświeżoną ofertę znaną już wszystkim promocją "Weź na próbę", tym razem jednak z niższymi stawkami za aktywację - 9 zł w ofercie dla klientów indywidualnych i 7 zł netto w ofercie dla firm.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2011-03-04 17:21:16

    Dla ciekawskich- usługa realizowana na sprzęcie Huawei.

  • 2

    2.  2011-03-04 17:27:18

    A o Simplus odchodzi w niepamięć. Ceny internetu to przesada zdecydowanie.

  • 0

    3. ~  2011-03-04 17:30:46  host: user-188-33-109-13.play-internet.pl

    A cena iPada pozostanie tak zabójcza jak dotychczas?

  • 2

    4.  2011-03-04 17:32:17

    Radko właśnie dobrze powiedziane, w Mixie już od września tamtego roku jest pakiet 125MB za 6zł a ja dalej płace 10zł za 100MB.

  • -3

    5. ~idiota  2011-03-04 17:42:48  host: z19-11.opera-mini.net

    Plus ma zdecydowanie najlepsze oferty w abonamentowe, jak i na karte. Promocja iplusa to potwierdza. Niskie ceny, doskonała jakość, jak i zasięg na terytorium całego kraju, czego można więcej wymagać od operatora. Oprócz błękitnego nieba w plusie nic nam więcej do szczęścia nie potrzeba.

  • 0

    6.  2011-03-04 17:43:57

    tesla mógłbyś to rozwinąć "usługa realizowana na sprzęcie Huawei." bo to ciekawe :) . CMDA Plusa/Nordiska stoi na ZTE , bo nie dogadali sie z Huawei. 3G stoi na NSN i Ericssonie? Co więc jest realizowane na sprzęcie Huawei?

  • 3

    8. ~FRGZ  2011-03-04 18:09:51  host: omy18.internetdsl.tpnet.pl

    DARKANGEL TO ZAMIAST BULIC 10ZL IDZ PO ROZUM DO GLOWY I ZMIEN TARYFE! CZY TO TAKIE TRUDNE....... :P

  • 1

    9. ~...  2011-03-04 18:09:58  host: user-109-243-206-28.play-internet.pl

    A mnie ciekawi czy Plus się ogarnie i przywróci rabaty dla umów bez modemu. Tendencja w poprzednim roku była odwrotna. Plus zabrał rabat, Era jak nie miała tak nie ma (a szkoda bo posiadam), Orange zamiast 25% procent zostawiło rabat 10%. Dobrze że Play się wyłamał i pomimo że mogliby zostawić prawie 50% upusty we wszystkich taryfach to i tak opcja 99 za 59zł i w tym 19GB+pobieranie prezentuje się bardzo dobrze. Takich warunków nie da się uzyskać nawet w iPlus przy aneksie i znajomości tajemniczego numeru:) W Erze oferta na przedłużenie bez modemu jest komiczna a w Orange chyba można uzyskać 30%. Tak czy inaczej powinno się dziać w tym segmencie rynku. Czekam z niecierpliwością- jak to miło mieć umowę na czas nieokreślony:)

  • -2

    10. ~  2011-03-04 18:17:50  host: user-188-33-33-82.play-internet.pl

    Czego to plus: największy zlodziej zaraz po orange Nie wymysli..

  • 1

    11. ~ala  2011-03-04 18:33:21  host: 31.60.86.109

    czyli 3g/cdma NIE będzie? sieci nie są połączone?

  • 2

    12. ~Jan  2011-03-04 18:48:53  host: dvw9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kilka lat wstecz miałem abo w sieci Plus. Oferta, zwłaszcza dla przedłużających, była tak ciekawa i atrakcyjna, jak obecnie w marcu 2011 roku. Zrezygnowałem i według mojej oceny, to był dobry wybór!!.

  • 0

    13.  2011-03-04 18:55:31

    Zobaczę co będzie i chyba przejdę do plusa, jakoś osiągi pseudo 4G playa mnie nie przekonały

  • 0

    14. ~mirekb  2011-03-04 19:19:43  host: v05-15.opera-mini.net

    do grudnia z iplusem bede na bank..potem zobacze zasieg u900 w swoim regionie i w najczesciej odwiedzanych planowo w 2011 lokalizacjach sieci p4;-)rok 2011 to rok mobilnego internetu.zobaczymy kto bedzie najlepszy i takiego tez wybiorę

  • 0

    15.  2011-03-04 19:39:12

    Plusa i Huawei wiążą raczej tylko terminale.

  • 0

    16. ~zawi  2011-03-04 21:09:10  host: apn-77-112-118-196.dynamic.gprs.plus.pl

    Internet w Plusie 70km od Warszawy. http://www.speedtest.net/result/1184720550.png Wg map jest szansa na internet HSPA+ od Play. Umowa z Plusem kończy mi się w lipcu więc będzie szansa sprawdzenia czy Play wywiąże się z tego co obiecuje. Jak tak to żegnaj plusie :D

  • 0

    17. ~  2011-03-04 21:20:16  host: dcc51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Internet trzeba zawsze przetestować w każdej lokalizacji i dopiero wybrać operatora. Przepychanki, która sieć jest najlepsza są śmieszne.

  • 1

    18. ~  2011-03-05 05:58:49  host: z13-15.opera-mini.net

    Od kilku lat korzystam z iplusa w centrum Kielc. Ostatnio predkosc zamiast rosnac zaczela jednak spadac. Zadko przekracza 1 Mbit. Dlatego kupilem na probe karte play fresh i wykupilem pakiet 100 MB za 5 zl. Szok - internet chodzi co najmniej 3 razy szybciej. Ludzie pisza, ze play ogranicza transfer a u mnie jest co najmniej 2,5 Mbita. Tak, ze wkrotce bye, bye iplus.

  • 1

    19.  2011-03-05 08:03:30

    @18. ograniczenia są w PlayOnline I(przed marcem b.r.) do ok 1Mb/s i dla Abo/Fresh do ok 2Mb/s. w Nowych ofertach AI (zarówno net jak i voice) limit podniesiony nawet do 4Mbit.

  • 0

    20. ~  2011-03-06 15:47:16  host: afaz22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy plus wprowadzi edge?

  • 1

    21. ~  2011-03-08 14:29:41  host: dpw197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 Osobiście wydaje mi się , że ceny na tle konkurencji wciąż wysokie. Porównaj stawki chociażby Orange free, gdzie najniższa cena za net to ok. 20 zł. Choć trzeba też przyznać , że plusem w tej ofercie na pewno jest możliwość testowania.

Dodaj swoją opinię