Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji iPlus

Nowe odsłony promocji iPlus

sirmark 29 Stycznia 2009 18:04

0 0

Od 29. stycznia Plus wprowadza nowe odsłony oferty bezprzewodowego dostępu do Internetu iPlus. Zmiany dotyczą cenników, w których spadły ceny wybranych modemów.

W promocjach obniżono ceny modemów: USB Huawei E169 w dwóch najniższych opcjach o ok. 60 zł, oraz USB ZTE MF636 także w dwóch najniższych opcjach o ok. 39 zł.




W ramach aktualnych promocji uzyskać można rabat na abonament obniżający jego kwotę do 1 zł przez kolejne dwa lub trzy miesiące przy wyborze zestawu z modemem oraz trzy lub cztery miesiące w przypadku aktywacji samej tylko karty SIM.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie - od 1 zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm - od 1 zł"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2009-01-29 20:13:48

    @12 no ja uwazam ze warto placic to 60zl bo dzis jestem w miescie, jutro jade do takiej wioski, pojutrze do innej i wiem ze mam tam zasieg, gdybym siedzial tylko w domu to bym moze i play'a wybral ale praca mi na to nie pozwala

  • 0

    16. ~  2009-01-29 20:15:56  host: host-81-190-205-99.gorzow.mm.pl

    tak zależy jaką kto ma pracę ale ten gprs to powiedz szczerze wygodnie się czeka jak się wp.pl załaduje po 5 minutach ? raczej nie ...

  • 0

    17.  2009-01-29 20:20:51

    moze akurat mam takie szczescie ale zazwyczaj jak sie lacze to mam EDGE (pisze o wioskach) ale wole to niz jechac do klienta 40km wracac do domu do komputera i znow do niego jechac 40km, w ten sposob to bym nie zarobil na zycie :)

  • 0

    18.  2009-01-29 20:21:44

    aaa, jak widzisz w domu korzystam z neostrady, bo uwazam ze nie ma to jak kabel

  • 0

    19. ~  2009-01-29 20:23:20  host: host-81-190-205-99.gorzow.mm.pl

    ohh ta dyskusja nie ma sensu :) ale fakty są takie PLAY najkorzystniejsze cenowo jedyny minus to zasięg ale w 2 lata zrobili prawie tyle samo co inni w 10 więc poczekajmy a mówię Ci że jeśli wybierasz oferty które są korzystne cenowo a nie sentymentalnie bo to plus czy era to za 2 lata max będziesz używał PLAYA:) pozdr

  • 0

    20.  2009-01-29 20:26:49

    ja wybieram pod wzgledem zasiegu :) internet w sieciach GSM jest od okolo 3 lat wiec nie pisz o 10 :) (nie mam na mysli internetu jako uslugi a jako opcji mobilnej z modemem) cenowo moze i PLAY jest korzystny, ale poczekajmy az wszyscy operatorzy beda mieli takie same warunki (zasieg, interkonekt itd) wtedy juz nie bedzie ta siec tak blyszczec

  • 0

    21. ~  2009-01-29 20:28:46  host: host-81-190-205-99.gorzow.mm.pl

    takie same warunki ? no co Ty gdyby play mial takie same warunki czyli taki sam zasięg to by błyszczało jeszcze bardziej ;] z mojej strony to koniec dyskusji bo nie ma co

  • 0

    22.  2009-01-29 20:29:31

    jeszcze 4 lata temu bylem w erze, ale nie mialem sentymentow zostawiajac niebieskich i przeszedlem do plusa, na dzien dzisiejszy ich oferta jest dla mnie najbardziej korzystna, srednio minuta kosztuje mnie okolo 33-34gr (pisze do wszystkich sieci, a nie do plusa)

  • 0

    23.  2009-01-29 20:30:42

    Ty o zasiegu a ja nieco glebiej patrze

  • 0

    24. ~maciej92  2009-01-29 20:33:03  host: ya26.internetdsl.tpnet.pl

    @20 a @19 nie nie mial na mysli internetu tylko czas na stawianie btsow :P

  • 0

    25.  2009-01-29 20:36:19

    10-11 lat temu (moze nieco wiecej) jak kupilem 1 telefon to bedac w krynicy gorskiej musialem sie troche nachodzic zeby zasiegu naszukac sie, wiec gdyby w tamtym czasie wszedl play to chcesz mi powiedziec ze byloby lepiej??

  • 0

    26.  2009-01-29 21:00:16

    zyczliwy, akurat nie chodzi o aktywację. w regulaminie jak byk pisze, że pierwszy okres promocyjny trwa od dnia aktywacji, do końca pierwszego *pełnego* okresu, a mi wystawili za okres od aktywacji do końca tego okresu proporcjonalnie i dopiero od następnego leciał promocyjny. w Boku mówią, że ma to miejsce gdy do posiadanego konta dopisany zostanie promocyjny iPlus, bo wtedy są problemy z okresami rozl., a gdyby miał swoje konto, to nie byłoby takich kredek.

  • 0

    27. ~tomiq  2009-01-29 21:23:47  host: apn-77-112-43-215.gprs.plus.pl

    Nic nowego, dlugosc znizki na abonamencie pozostala taka sama i wlasciwie nowe sa tylko ceny wybranych modemow.

  • 0

    28.  2009-01-29 22:15:13

    Kubik mam to samo :) , wniosek trzeba czytac rachunki , ciekawe co by bylo gdybym nie zauwazyl ze Plus zawyzyl pierwszy rachunek , chyba sam do bledu by sie nie przyznal ;) ? Zgosilem ta bledna fakture i niestety musialem ja zaplacic , za miesiac obniza mi nastepna fakture o to co zle policzyli...

  • 0

    29.  2009-01-29 22:49:51

    najlepsze jest to, że jedno piszą w regulaminie, a robią coś innego. ja bym żądał dodatkowego miesiąca za 1 zł ;o)

  • 0

    30. ~jk  2009-01-30 04:22:57  host: 86-58-n1.aster.pl

    zyczliwy: nie pisz, ze internet w wersji mobilnej jest dostepny od 3 lat, bo to troche smieszne. Swoj pierwszy telefon dzialajacy jako modem gprs kupilem w 2002 roku (siemens s45 w Erze), dzialal juz wtedy znany do dzisiaj profil erainternet i mozna bylo robic wszystko co dzisiaj. oczywiscie w 2g. wiec dostepnosc byla na pewno wczesniej...

  • 0

    31. ~mirekb  2009-01-30 09:06:25  host: apn-95-41-225-26.gprs.plus.pl

    @31 ja po raz pierwszy tez skorzystałem z ery gprs-najwiecej to promowali..paczki w abo po50kb..raz nawet zaplacilem w abo 280pln za internet..po taj przygodzie z duza rezerwą podchodzilem do transferu,potem w maju 2005 plus jako pierwszy wprowadza simdate sprawdzielm zasieg wtedy gprs i dalo rade,wzialem iplusa bo nie bylo wyboru:najwiekszy zasieg,stabilny transfer w porownaniu do orange porownywalne z ich edge o erze nie wspomne.co z tego ze mam zasieg play 1km od domu(wzialem testowo starter za19pln z 1Gb sprawdzielm i ok ale czekam na rozwój zasiegu 3g/edge-wtedy pezejde do play)ale mobilnosc jest wazniejsza,nawet za cene predkosci..play to net stacjonarny.jak dotychczas.uwazam ze wypelnienie wymagan koncesyjnych okreslonych w przetargach na 3g/edge na900 nie pozwoli pokryc p4 obszaru kraju wiekszego niz 1/4 powierzchni Polski(nie mylic zdostepnoscią dla %populacji)wiec nawet gdyby:mobilnosc w play zawsze bedzie problemem i zadem powazny klient(czesto przedsiebiorca)nie wybierze oferty mobilnego internetu w przypadku wiedzy o tym ze po wyjsciu z miasta(3g) i nawet przejsciu na edge p4 jadac dalej sim wogole mu sie nie zaloguje.nikt normalny sobie na to nie pozwoli.play to siec dla klientów miast(3g)a na odciazenie ruchu polkomtela(ponad 50% ruchu)jest 900.play nigdy nie zapewni tego co juz ma 3

  • 0

    32. ~lijek  2009-01-30 10:18:44  host: dpk140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie, Play to internet "mobilny miejski" ,ale nie "mobilny". Ja mam mobilny net, do wyjazdów - służbowych i prywatnych, w domu i pracy mam stacjonarke, więc po co mi byłby Play?

  • 0

    33.  2009-01-30 11:03:07

    @30 specjalnie napisalem w poscie ze nie mam na mysli internetu przez telefon, czytaj uwaznie moze co jest napisane, od 3 lat jest to jako usluga z modemem, osobna umowa i o tym pisalem, a internet w cennikiach to oczywiscie byl duuuzo wczesniej przed wejsciem iPlusa, Blueconnecta itp

  • 0