Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony promocji Ery Domowej

Nowe odsłony promocji Ery Domowej

sirmark 16 Kwietnia 2008 01:39

0 0
Era wprowadziła zmiany w promocjach w ofercie Era Domowa.

W promocjach pojawił się telefon Nokia 2610 w zestawie z podstawką. Usunięto także zniżkę 5 zł na abonament dla abonentów sieci Era, ale wprowadzono bonus w postaci abonamentu za 1 zł przez 2 pierwsze miesiące.

W promocji Era Domowa z DVD, odtwarzacz LG został zastąpiony modelem Samsung DVD-P181.

Zobacz: szczegóły promocji Promocyjna taryfa Era Domowa.
Zobacz: szczegóły promocji Era Domowa. Swobodny kontrakt.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~vari  2008-04-16 09:28:30  host: eja77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie rozumiem abonentów Ery domowej. Jak bym miał wykonywac jakiś ruch z telefonem stacjonarnym to tylko w celu całkowitej rezygnacji. Komórka obecnie jest niezastąpiona (działa gdy jesteśmy poza domem ale i w domu). Są już taryfy KOŻYSTNIEJSZE niż te propnowane przez operatorów stacjonarnych (przynajniej dla mnie). Płacę miesiecznie opłat stałych ok. 44 PLN mając komórkę abonamentową. W tym "darmowych" rozmów za 30 PLN i mam jeden wybrany "darmowy" numer. Nigdy nie przekraczam tych 30 PLN więc płacę stałe rachunki ~44PLN za komórkę. Po co mi więc stacjonarny ? Po pierwsze dla netu (tylko tak mogę tu gdzie mieszkam mieć internet). Po drugie mogę zrezygnować z teelfonu ale wóczas płacił bym 36,60 PLN za "utrzymanie łącza". Teraz tego nie płacę a płacę 42,70 PLN za abo (standardowy). Czyli wynika z tego że mam internet i płacę dodatkowo 6,10 PLN za telefon. To dużo mniej niż oferują różni operatorzy. Ale mam numer stacjonarny dla poł. przychodzących (jedyna przewaga nad komórką obecnie) no i ze względu na rejon w któym wystepują częste awarie zasilania (i BTSy zdychają) coś takiego jest potrzebne jak telefon stacjonarny. Poza tym mam w nim możliwość połączeń na numery 0-80x czego komórkowcy jeszcze nie oferują w pełnym zakreie i za co ostro powinien się wziąć UKE. 6,10 PLN mogę odżałować aby telefon działał zawsze, miał numer stacjonarny i dostęp do 0-80x. Poza tym bez problemu działa faks. Są firmy gdzie zgłasza się DISA i trzeba wybrać np 9 tonowo aby połączyć się z faksem. Trochę trudno jest połączyć się w ten sposób z terminala GSM4F jeśli wogóle się uda. Tak więc mimo iż jestem krytuczny wobec TP to nie zamienił bym tego telefonu na protezę stacjonarki jaką jest Era domowa. Jedyny możliwy ruch w przyszłosci to rezygnacja ze stacjonarki gdy komórka zapewni mi tego czego w niej na razie brak.

  • 0

    11. ~fazafm  2008-04-16 10:07:25  host: bfh98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    utrzymanie numeru stacjonarnego kosztuje mnie 30 zl rocznie + to co wydzwonie (rozmowy po 7-11groszy) internet z sieci kablowej (40 programow + lacze 1 mega za 68zl) w TPSA musialbym zaplacic za abonament telefoniczny + internet !!! A gdzie jeszcze oplata za telewizje? Telefon stacjonarny w erze kupilem dziadkowi ktory az tyle nie dzwonie a potrzebny jest z nim kontakt wlasnie stacjonarny, a nie komorkowy.

  • 0

    12. ~vari  2008-04-16 10:35:23  host: ejf239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to masz szczęście. U mnie najbliższa kablówka (bez telefonu i internetu bo tych usług nie świadczy) jest 13 km ode mnie. A to jedyna kablówka w tym miasteczku. Wieś to wieś i tu są inne realia. Przed chwilą zakopałem się samochodem na błotnistej drodze (jedynej do mojej wsi bo żadna asfaltowa tu nie dochodzi). Musiałem wyskoczyć do znajomego na chwilę i już problem. Wy tam macie luksus w tych miastach.

  • 0

    13.  2008-04-16 11:26:30

    czyli podwyżka cen, ostatnio znajoma przeszła z tp na ere z zachowaniem nr i ma abo 25 zł z telefonem i miał 1 zł za 2 pełne cykle rozliczeniowe...

  • 0

    14.  2008-04-16 12:24:35

    nowa tendencja w Erze: podwyższamy ceny, bo mamy za dużo zadowolonych klientów. Nie jest to dla mnie logiczne, ale jestem tylko prostym człowiekiem.

  • 0

    15. ~krzychu  2008-04-16 13:06:23  host: cho112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda ze nie oferuja netu po swoich laczach, mimo ze maja infrastrukture. zamiast tego Era zaczyna troche spoznine zabawy w internet na linii tp. gdybym cos mial wybierac,to raczej po internet poszedlbym do Orange, a nie do Ery, bo jednak Orange i TP to jedna grupa i ich internet freedom, to tansza wersja neo, wiec mam gwarancje ze to sprawnie bedzie dzialac. Era tez sie w to probuje bawic nie majac atutow na linii tp, a majac swoja wlasna siec. Naprawde, nie rozumiem polityki Ery.

  • 0

    16.  2008-04-16 13:40:27

    Chcieliśmy wziąć dla babci domową za 25zł jako klienci Ery, teraz to nie wiem :/ 30zł już nie takie korzystne jeszcze z tym naliczaniem 3 minutowym... chyba coś innego weźmiemy... Żeby DVD dostać cyrograł na 3 lata :/ (chcemy z telefonem, z komórką starsza osoba ciężko). Kolejna zmiana na gorsze w Erze :/

  • 0

    17. ~do krzychu  2008-04-16 14:12:04  host: cir151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masz racje, bsa od orange wychodzi lepiej niz bsa od ery. troche dziwne ze nie oferuja insternetu w erze domowej

  • 0

    18. ~DANIEL  2008-04-16 14:46:37  host: host-62-141-197-69.swidnica.mm.pl

    ERA DOMOWA TO NAJWIEKSZY SZAJ I NIEWYPAL CZESTO NIE MOZNA SIE Z DODZWONIC W OBIE STRONY A NIE MOWIE JUZ O NR TYPU 0801 CZY ROZNE INNE DOSTEPOWE ZALUJE ZE PODPISALEM UMOWE A TERAZ ERA MA W DUPIE I NIE CHCA ZERWAC UMOWY BO MOWIA ZE WSZYSTKO BYLO W UMOWIE ERA TO NAJGORSZA SIEC

  • 0

    19.  2008-04-16 16:56:03

    zgadza sie tutaj tez bylo moje nie mile zaskoczenie gdy nagle okazalo sie ze wprawdzie na numery 0800 i 0801 mozna sie dodzownic ale tylko na takie z ktorymi era ma podpisana umowe!!! sprzedawca w sklepie zapewnial mnie ze z telegrosikiem na 1000% mozna sie kontaktowac .... !!!!

  • 0

    20. ~kozi  2008-04-16 17:29:59  host: cjk152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co to za telefon stacjonarny na ktorym nie mozna zalozyc lacza? na rozmowach przeciez niewiele zarobia. mimo roznic cenowych zdecydowanie lepsza jest linia tp. u nich mozna przynajmniej zalozyc neo lub tanszy freedom, a jak ktos juz naprawde musi rozmawiac po kablu, to moze rozmawiac taniej przez voip.

  • 0

    21.  2008-04-16 17:33:55

    ale kto placi za posiadanie numeru 42zl miesiecznie !!! wiem ze grono osob nie ma wyjscia i musi placic bo inaczej nie ma internetu ale ci ktorzy maja wybor...

  • 0

    22.  2008-04-16 18:55:59

    Era Domowa nie może być zbyt atrakcyjna bo operator nie może na niej świadczyć dostępu do Internetu stacjonarnego. Jednym słowem klient który przeniesie swój numer z TP do Ery to klient stracony w kwestii świadczenia mu usługi dostępu do Internetu na linii TP :P.

  • 0

    23. ~ukenamuniu  2008-04-16 19:32:08  host: nat-go2-1.aster.pl

    vari# 10. Dobrze napisałeś o "Era domowa", tylko za dużo/długo. Najważniejsze, że to proteza stacjonarki. Era chce wyrwać abo TP i innym opom. Podpisuje na gwałt umowy, by zaistniała przenośność numerów od opaX do era dom (p.strona UKE). Wiadomo, że to radio a nie dwa druty i nie ma faksu i dial-up'u do Internetu a tym bardziej dostępu szerokopasmowego. Można też by zbadać jaka jest jakość głosu (o ile są na to jakieś wprowadzone przez MI wymagania)- czy odpowiednia dla publicznej STACJONARNEJ sieci telefonicznej.

  • 0

    24.  2008-04-16 20:17:56

    era domowa niezle namieszala na rynku, raz ze zasieg ma bombowy, dwa super ceny pakiet minut, mozliwosc przenieisienia numeru z tepsy, dosyc maly abonament w ktorym mamy sporo minut i do tego prezent w postaci dvd oraz ciekawe telefony do wyboru, mi oferta sie podoba bo mozna niezle zaoszczedzic a do tego podzwonic i miec domowy, znam juz osoby ktore sie przeniosly i wcale sie nie dziwie

  • 0

    25. ~kk  2008-04-17 13:49:58  host: cjh209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja sie bardzo dziwie. telefon stacjonarny na ktorym nie mozna miec stalego lacza jest w chwili obecnej troche bez sensu jak zauwazyl Leszek1979. juz lepiej zaplacic w tp 45 zl abo i miec neostrade, albo 28 zl za aobo socjalny i miec na nim orange freedom lub jakiegos innego wirtualnego. w gruncie rzeczy wyjdzie to taniej niz era domowa.

  • 0

    26. ~dogmA  2008-04-18 09:50:03  host: dox16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ kk - pamiętaj,że nie każdy potrzebuje Internetu w Polsce, wszak niecałe 20 % ludzi po 50. z niego korzysta...a Era domowa ma o połowę tańsze minuty niż Socjalny (35 gr za 3/ 71 gr za 3), więcej darmowych w abo...wciąż istnieją ludzie, którzy potrzebują satcjonarnego, i dla nich to atrakcyjna oferta

  • 0

    27. ~trisz  2008-04-19 16:56:24  host: apn-77-113-11-3.gprs.plus.pl

    no no nieźle! abonament własciwie za free przez 2 miesiace i odtwarzacz do wyjecia. juz dawno mowilem ze to dobrze ze jest w koncu alternatywa dla tepsy

  • 0

    28. ~erico  2008-04-23 10:32:45  host: dqr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ trisz - jak zamówisz przez net to 3 miesiące abo za 1 pln...a sama usługa tańsza niż analogiczny abo w TP czyli Socjalny, na pewno dobra oferta dla ludzi rzadko korzystających z komórek

  • 0

    29. ~anko  2009-03-11 12:52:37  host: ip-89.171.34.131.static.crowley.pl

    czy ktoś z korzystających z ery domowej wie czy mozna numer stacjonarny z ery ( który przeniosłem w sierpniu 2007 z TP S.A. do Ery)przenieść do innego operatora? era jest może i dobra ale: 1. jak się zepsuje apart to kupno nowego więcej kosztuje niż tradycyjnego stacjonarnego. 2. nie maja sekundowego naliczania - porażka 3. jakieś problemy z numerami 800 i 801 - na forum jest info ze nie wszystkie obsługują - jeżlei tak jest to to jest porażka. tylko nie chodzi mi o tp sa bo tam najtańszy abonament chyba z 40 zeta, stawki trochę nie z tej ziemi no i naliczania sekundowego nie ma.

Dodaj swoją opinię