Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony MixPlusa

Nowe odsłony MixPlusa

LuiN 20 Października 2008 22:36

0 0

Od 21. października zmieniają się cenniki telefonów w ofercie MixPlus w ramach promocji: Jedyny taki Mix oraz Jedyny taki Music Pack. Do oferty wchodzi Sony Ericsson C902.

W ofercie MixPlus Jedyny taki Mix promowane telefony to: Motorola ROKR E8 za 1 zł w 50/42, Nokia 6500 slide za 79 zł w 50/42, Nokia N73 za 1 zł w 50/42, Samsung SGH-U900 Soul za 49 zł w 50/42 oraz LG KE970 Shine za 1 zł w 30/42. Nowym telefonem w portfolio jest Sony-Ericsson C902 za 1 zł w 80/42.




W ofercie MixPlus Jedyny taki Music Pack promowane telefony to: Motorola RAZR2 V8 za 1 zł w 40/42, Nokia 5310 za 1 zł w 40/42, 29 zł w 40/36 oraz 69 zł w 40/30 i Nokia 6500 slide za 1 zł w 60/42. Nowe telefony w portfolio to Samsung SGH-L170 za 1 zł w 40/30 oraz Sony-Ericsson C902 za 99 zł w 60/42.

Zobacz: cennik promocji MixPlus Jedyny taki Mix 30 zł.
Zobacz: cennik promocji MixPlus Jedyny taki Mix 50 zł.
Zobacz: cennik promocji MixPlus Jedyny taki Mix 80 zł.
Zobacz: cennik promocji MixPlus Jedyny taki MusicPack 40 zł.
Zobacz: cennik promocji MixPlus Jedyny taki MusicPack 60 zł.
Zobacz: cennik promocji MixPlus Jedyny taki MusicPack 100 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~domur  2008-10-21 07:43:31  host: 80.48.103.66

    no wasnie a moze ktos sie orientuje bo przejscie na mix4 powoduje tez migracje na platforme Alcatel Lucent na ktrej dziala 36i6 a co trzeba zrobic w nowym simplusie zeby przejsc na Alcatel Lucent?

  • 0

    8. ~Luks  2008-10-21 07:55:48  host: client-um-0.walbrzych.dialog.net.pl

    To może poprawili by mi najpierw taryfę, na którą miałem zostać przeniesiony, a nie zostałem. Miałem taryfę Mix III, przeniosłem się na Mix IV, ale zamiast tej taryfy włączyli mi jakieś gówno pod nazwą "taryfa zatrzymaniowa", o której konsultanci BOK Plusa nie mają bladego pojęcia. Przez tych debili nie mogę zamawiać żadnych pakietów minut, bo są zablokowane.

  • 0

    9. ~K  2008-10-21 08:00:49  host: 194.146.253.22

    #8 Taryfa zatrzymaniowa to przecież Mix tyle że po umowie.Oferta ta sama z tym że można doladowywać konto jak w Simplusie.Pakiety więc powinny działać.

  • 0

    10. ~mirekb  2008-10-21 08:04:54  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @8 nic nie mozna zrobic..najwazniejsza róznica to mozliwosc jednoczesnego korzystania z usug roamingu miedzynarodowego i GPRS.W simplusie to nie będzie wogóle możliwe.za smsy scina na tej platformie(36,6)jak w orange czy erze ale dziwi mnie ze z platformą wap/gprs nic nie robią..to pewnie cena polkomtela za starę blędy lub celowe dzialanie z tymi opoznieniami za oplaty za transmisje danych ;-)kontraktowcy dolożą

  • 0

    11.  2008-10-21 08:34:44

    A mi nadal nie działa "wybrany numer". To już 15 dni :-/ Jak tak dalej pójdzie to zbankrutuję :-/

  • 0

    12. ~suvvv  2008-10-21 08:41:46  host: dynamic-78-8-15-66.ssp.dialog.net.pl

    umowy na 42 miechy/doladowania - to jest jakas masakra...

  • 0

    13. ~marian  2008-10-21 10:40:18  host: mail.pentacomp.com.pl

    Jest poważna zmiana w Mix IV. W Mix III można było aktywować tanie popołudnia i weekendy dowolną ilość razy. W Mix IV można tylko JEDEN RAZ NA 30 DNI! To bardzo niekorzystna zmiana. Podobnie rozmowy za 40groszy do wszystkich sieci, to tylko 25 MINUT NA 30 DNI! MASAKRA

  • 0

    14. ~Luks  2008-10-21 11:28:57  host: client-um-0.walbrzych.dialog.net.pl

    @10: nie mogę mieć taryfy po umowie, ponieważ nie dokonałem jeszcze wszystkich obowiązkowych zasileń. Zostało mi 14 zasileń do końca umowy, co potwierdza informacja zwrotna otrzymana od Plusa po wysłaniu smsa z komendą PZ na numer 2585. Niezły burdel mają na platformie.

  • 0

    15. ~njj  2008-10-21 14:52:32  host: nat-tar.aster.pl

    Bardzo fajna oferta jednak ja narazie zostaje przy prepaidzie 36i6 tu gadam nawet z zerowym kontem,ale mix nie powiem-kusi,kusi.

  • 0

    16. ~  2008-10-21 16:15:22  host: p05-12.opera-mini.net

    Co was tam znowu kupi- umowa na trzy i pół roku?? Za sam ten pomysł, za samą taką ofertę, to ludzie powinni uciekać od salonów plusa do innego małego miasteczka, gdzie nie ma salonów plusa! Najpierw były dwa lata, potem chyba dwa i pół, potem rekord absurdu, to trzy lata, a teraz trzy i pół roku! To może najlepiej od razu na pięć lat, a w zamian dostaniage super fajna nokie? Skąd wy możecie wiedzieć, jakie będą usługi i oferty za rok, dwa lata? Gdy inni będą mieli fajne tanie usługi, to wy będziecie czekać na koniec wymiaru kary:) Trzy i pół roku- za jakie grzechy? Za głupi jeden telefon? Pantg

  • 0

    17. ~  2008-10-21 16:17:35  host: p05-12.opera-mini.net

    Miało być- co was tam znowu kusi...

  • 0

    18.  2008-10-21 17:11:00

    Nowy MixPlus to syf

  • 0

    19. ~zabek  2008-10-21 18:57:24  host: acqq185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mix plus fajny jest, ale jak narazie 36i6 mi wystarczy, tym bardziej że teraz mam nielimitowane rozmowy z moja dzieczyną , a to przydaje mi się najbardziej. pozdro

  • 0

    20. ~Piko  2008-10-21 20:40:23  host: public-gprs71489.centertel.pl

    80 zł co miesiąc przez 42 miesiące , bez komentarza bo ręce opadają .

  • 0

    21. ~bakuwielun  2008-10-22 01:07:38  host: sandy.city-connect.pl

    no to stracą użytkowników fajnie, ze spadły stawki do wszystkich (72gr) ale pakiet można aktywować raz na 30 dni to jest masakra !!! niestety oferta do bani już wolałem starą wersję pomału simplus zaczyna przeganiać mixa a to paranoja !!!

  • 0

    22. ~karol85  2008-10-22 19:01:00  host: aasn179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja w sumie malo dzwonie, ale lubie miec nowy telefon co jakis czas, dlatego dla mnie mix plus idealny, zasilenia realzuje szbiej niz to przewiduje kontrakt i ciach zaraz biore nowy. Moja panna tez to lubi bo juz dwa nowy phony tak odemnie zgarnela, a i o kase ktora mi zostaje ponad darmowy numer tez sie trosci. Polecam

  • 0

    23. ~luzem  2008-10-23 16:31:38  host: aasx117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomek i jak sie sprawuje ten SE k800i co kupiles? Bo ja tez bede bral mix z nowymi taryfami- jakos mi ta oferta podchodzi i wydaje sie lepsza od konkurencji, a i fony maja tez jakos tansze.

  • 0

    24. ~kris  2008-10-23 19:49:31  host: aarx106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez mnie cieszy fakt obnizki stawki do wszystkich, cho mnie i tak najbardziej interesuje darmowy numer wiec fakt ze pozostal on w ofercie cieszy mnie jeszcze bardziej.

  • 0

    25. ~wrs  2008-10-26 00:36:56  host: aasx30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ta oferte. kupilem mixa plusa z nowym W890i i wszystko dziala super. nie mowie tylko o telefonie ale takze o sieci. nie mialem problemu z uruchomieniem uslug. wszytsko zostalo mi jasno wytlumaczone w punkcie sprzedazy. siec dziala blyskawicznie (np komunikaty systemowe) ciesze sie ze swojego wyboru bo jest to moj pierwszy telefon na umowe. Polecam

  • 0

    26. ~satry uzytkownik  2008-11-03 19:19:49  host: nat-mo1.aster.pl

    Chciałem przedłużyć umowę ale dla mnie mixplus się zepsuł i nie ma żadnych promocji dla stałych klientów za telefon chcą więcej niż od nowego użytkownika. Przy umowie 36 x 30 zł za K800i stary zapłaci 49zł, a nowy klient 19zł. Nie chodzi o te 30zł nie majątek, ale o podejście do klienta i nazywanie tego promocją dla starych klientów jest trochę śmieszne. Poza tym jak ktoś już wspomniał są nie korzystne zmiany dotyczące pakietów nie można łączyć darmowego numeru z darmowymi minutami do Plusa.

Dodaj swoją opinię