Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe odsłony biznesowych promocji w Plusie

Nowe odsłony biznesowych promocji w Plusie

WitekT 1 Czerwca 2007 01:59

0 0

Od 1. czerwca ruszają nowa promocje dla biznesu w Plusie - Ekstra godziny do wszystkich, a także nowe odsłony aktualnych promocji biznesowych.



Promocja Ekstra godziny do wszystkich opiera się na konstrukcji dotychczasowej promocji Dodatkowe godziny dla firm, w której zwiększono dodatkowe godziny.

Dodatkowo, wprowadzono taryfy pośrednie - Biznesklasa 75 oraz 150.

Średnio o 150-200 zł obniżono ceny LG KG220, Motoroli KRZR K1, Nokii 6280, Samsunga SGH-D600 oraz SonyEricssona K800i.




Symbolicznie wzrosły ceny Nokii E50 (o 30 zł w BK50) i Samsunga SGH-E250 z zestawem Bluetooth (o 10 zł w BK50).

Do promocji wprowadzono nowe telefony. Są to Nokia 7360, Sagem my411X oraz SonyEricssony: K320i z zestawem Bluetooth, K550i, W200i oraz W800i.

Z promocji wycofano Motorolę SLVR L6 i SLVR L7, Nokię 2600, Samsunga SGH-D500, SGH-D800, SGH-E380 i SGH-E700 oraz SonyEricssona K300i, K600i i K700i.

Do promocji wrócił Sagem my301X.

Zobacz: szczegóły promocji Ekstra godziny do wszystkich.
Zobacz: szczegóły promocji Biznesklasa Ekstra.
Zobacz: szczegóły promocji Biznesklasa Bezpłatna Piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Rozmawiaj taniej w Biznesklasie.
Zobacz: szczegóły promocji Czas dla Ciebie.
Zobacz: szczegóły promocji Oszczędzaj jeszcze więcej.
Zobacz: szczegóły promocji Biznesklasa Plus.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2007-06-01 11:20:46  host: cii239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIezla prpozycja dla firm. Jednak ja naleze konserwatywnie do Simplusa i z tego jestem bardzo zadowolony, zwlaszcza po doladowaniach, wiadomo, tanie rozmowy.

  • 0

    13. ~maciek  2007-06-01 11:23:17  host: staticline604.toya.net.pl

    Daremne żale, próżny trud ... jak pisał Poeta - aktualne oferty "starych " opów są celowo tak zagmatwane, żeby robić ludziom wodę z mózgów,to się nazywa piękna sztuka marketingu - przy niższych cenach (teoretycznie) klient zapłaci więcej. Na szczęście jest już alternatywa.

  • 0

    14. ~PLANET  2007-06-01 11:34:16  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Oferta sluchawek BEZNADZIEJNA... :P

  • 0

    15.  2007-06-01 11:43:08

    Oferta słuchawek przypomina Muzeum Techniki. W kazdym razie nie pasuje do "lidera technologicznego" (którym nigdy Plus nie był).

  • 0

    16.  2007-06-01 11:43:40

    Planet masz racje ... ciekawe kiedy w Plusie beda dostepne jakies smartphony z symbianem/windowsem z umts/hsdpa itp ... nie licze N70,E50,9300,9500 bo to juz sa zabytki ;)

  • 0

    17. ~PLANET  2007-06-01 11:46:54  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Ich ratuje tylko Vobis, ale nie zmienia to faktu, ze ceny, jakie tam spiewaja, sa za wysokie. Jakis czas temu stwierdzili, ze N95 z BK 200 bedzie mnie kosztowac 1799+vat... what ? Bezsens, poczekam az Orange wprowadzi E90 albo N95 (albo te cholerne kupony w Saturnie/MM :D) - wtedy bedzie duuuzo taniej.

  • 0

    18.  2007-06-01 11:56:24

    Taaaa juz wnerwia mnie to gadanie Vobis...vobis itd tam sa nowe sluchawki ale wiadomo ze to jeden z drozszych sklepow...poza tym tam nie przedluzysz umowy , niech Plus wreszczie zacznie oferowac nowe zaawansowane telefony bo powoli sie osmiesza ta oferta - ma obecnie na rynku zdecydowanie najgorsza oferte aparatow - nie bojmy sie tego powiedziec !!!

  • 0

    19. ~konsultant  2007-06-01 11:58:20  host: dsm36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co z tego ze dali 6280 albo k800i jak w ogole nie ma ich w magazynach,fajni oferta wyglada na papierku

  • 0

    20. ~core  2007-06-01 15:27:02  host: nat-zak-192-41.globalconnect.pl

    chyba ich poje..ło z ta oferta. Kubala - zmiana na gorsze, taryfy biznesowe - zmiana na gorsze. co za pieprzona firma??? no i podwyzszac ceny telefonow ktorych i tak juz nikt nie chce brac bo sa starymi modelami? zmiencie ludzi w marketingu bo chyba dla konkurencji pracuja ze wam takie rzeczy tworza!

  • 0

    21.  2007-06-01 16:19:09

    ~core - stare? No ja planuje zakup E50 ;-)

  • 0

    22.  2007-06-01 17:50:01

    tylko teraz dali pakiet minut przez 1,5 roku, wczesniej byl przez rok

  • 0

    23. ~PLANET  2007-06-01 19:45:48  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    E50 ssie pale :>

  • 0

    24. ~core  2007-06-01 21:06:00  host: nat-zak-192-41.globalconnect.pl

    @wlo - E50 jest nowa? ;) juz dawno byla dostepna za niewielkie pieniadze @homzik - no to sie wysilili :/

  • 0

    25.  2007-06-01 21:49:41

    wcale sie nie wysilili, mnie wkurzaja te ceny i podwyzki, juz stara promocja byla lepsza

  • 0

    26. ~ee  2007-06-02 10:52:31  host: ebk2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telepolis tradycyjnie zauważył podwyżkę E50 w taryfie 30 zł ale nie dostrzegł 2x wiekszej obniżki z taryfie 50 zł. Tradycja zobowiązuje.

  • 0

    27.  2007-06-02 11:53:01

    ee: tradycja mówisz... W mapie cen dla sprzedawców nie była pokazana ta obniżka, a wybacz - nie będę siedział nad kilkudziesięcioma telefonami i sprawdzał ich cen w każdych taryfach. Przyczepiłeś się do jendego telefonu, ale innych, gdzie napisaliśmy o dużych obniżkach, to już nie zauważyłeś. No ale anonimowo to prosto krytykować i jeszcze mówić o tradycji...

  • 0