Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe numery kont bankowych TP

Nowe numery kont bankowych TP

sirmark 9 Czerwca 2004 12:29

0 0

Telekomunikacja Polska zmienia numery rachunków, na które przyjmowane są opłaty Klientów, dostosowując się w ten sposób do nowych przepisów bankowych. Dotychczasowe numery rachunków funkcjonują jedynie do końca czerwca 2004 r.

Kliencji TP zostali poinformowani o zmianie kont w specjalnym liście, dołączonym do rachunku telefonicznego. Nowy indywidualny numer konta, odrębny dla każdego Klienta, znajduje się w lewym górnym rogu faktury VAT. Ten sam numer rachunku bankowego zamieszczony jest również na załączonym do faktury formularzu wpłaty.
Zmiana jest szczególnie istotna dla tych Klientów, którzy korzystają ze zleceń stałych lub bankowości elektronicznej. W celu uniknięcia nieporozumień Klienci powinni poinformować bank o zmianie numeru konta, na które będą wpływały opłaty za faktury TP.

Zmian nie odczują Klienci opłacający rachunki przy pomocy polecenia zapłaty lub załączonego do faktury formularza wpłaty przy płatności gotówką.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-226.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet