Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe modemy w Play online

Nowe modemy w Play online

sirmark 17 Września 2008 09:54

0 0

Play do ofercie Play Online wprowadził dwa nowe modemy: Huawei E169 oraz Huawei E870.



Huawei E169 dostępny będzie w zestawie z kartą pamięci 1GB w cenie 399 zł w ofercie Play Online 5GB oraz 369 zł w ofercie Play Online 10 GB. Drugi modem Huawei E870 dostępny będzie w cenach 499 zł oraz 469 zł.




huawei e169 Huawei E169 to modem USB obsługujący standardy: GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900MHz) oraz WCDMA/HSDPA (900/2100 MHz). HDSPA działa z prędkością do 7,2 Mbps. Modem posiada także slot microSD.

huawei e870 Huawei E870 to modem ze złączem Express Card obsługujący standardy: GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900MHz) oraz WCDMA/HSDPA (850/1900/2100 MHz. HDSPA działa z prędkością do 7,2 Mbps, a HSUPA do 2 Mbps. Modem w zestawie zawiera przejściówkę do PCMCIA.

Zobacz: cennik modemów w ofercie Play online.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~mista88  2008-09-17 10:03:03  host: nat.netcity.pl

    a czy ktoś wie jak z zasięgiem tego neta? chodzi o to kiedy będzie jakaś modernizacja,mieszkam na obrzeżach miasta a tam narazie zasięgu niema. Natomiast w salonie jedyne co słysze to "niebawem"...

  • 0

    2. ~jls  2008-09-17 10:09:08  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    w zasiegu play online ma byc wkrotce kolejnych 30 miast (za blogiem). Mapke masz tutaj: http://internet.playmobile.pl/maps/

  • 0

    3. ~  2008-09-17 10:17:33  host: f142-058.opera-mini.net

    Czyżby play szedł w kierunku wcdma 900 ?

  • 0

    4. ~Zero  2008-09-17 10:24:18  host: dud28.internetdsl.tpnet.pl

    Moze pojsc bo walczy o 900

  • 0

    5. ~:))  2008-09-17 10:25:19  host: chello089076161248.chello.pl

    ktos mi powie po co modem ma wejście do micro-sd? ----- ja bym wolał modem zewnętrzny (połączenie kablem sieciowym), czy ktoś takie zna swoją drogą?

  • 0

    6. ~mirekb  2008-09-17 10:31:51  host: apn-77-115-180-162.gprs.plus.pl

    p4 nidy nie wprowadzi kart pcmcia i dobrze,usb to dobry standard.szkoda ze ten net NIGDY nie będzie naprawde mobilny..

  • 0

    7. ~sade  2008-09-17 10:43:16  host: dox73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny sporo wyższe niż u konkurencji, a zapowiadali rewolucję cenową. w usługach to nawet się sprawdza, ale drogie modemy i mizerny zasięg psują ofertę

  • 0

    8.  2008-09-17 10:49:34

    mirekb - dlaczego net od Playa ma być niemobilny? Play wział ogromny kredyt w chińskim banku własnie na rozbudowę swej sieci głownie z myślą o dostepie do internetu czyli transmisji danych. Za 3 lata w jej zasięgu ma być ponad 1000 miast w Polsce. Ja jadąc na trasie Ostrów Wlkp. - Krotoszyn-Jarocin-Sroda Wlkp-Poznań (ok 130 km) przez ok 75% trasy byłem non stop w zasięgu 3G Playa. Naprawdę solidnie i szybko rozbudowują swoją sieć.

  • 0

    9. ~Hose  2008-09-17 11:01:39  host: 194.39.141.10

    mirekb: może na PCMCIA nie wprowadzą bo to znikający standard jednak mają na express + przejściówka na PCMCIA więc jednak jest mobilnie.

  • 0

    10.  2008-09-17 11:02:39

    mirekb: a po co ma wprowadzac, jak problem zalatwia przejsciowka w kompelcie.. rcicho: wszystko zalezy od tego co kto potrzebuje.. jak CI wystarcza to ok. Ja jak i wiele innych osob od mobilnego internetu oczekuje, ze nie bede uzalezniony od bycia lub nie bycia sieci Playa..

  • 0

    11.  2008-09-17 12:31:09

    sade: masz tam i tanszy modem usb grubo ponizej 100 zl do wyboru wiec jaka drozyzna?

  • 0

    12. ~nestor  2008-09-17 14:43:15  host: 77-253-26-161.adsl.inetia.pl

    ***rcicho - w Polsce jest ok. 850 miast ;-)

  • 0

    13. ~omega  2008-09-17 20:05:57  host: 87-205-166-168.adsl.inetia.pl

    ciemnota w narodzie panuje.. - po primo - modem E870 jest w standardzie Express Card ale ma adapter na PCMCIA. Secundo - dzięki wejściu na micro SD można używać modemu jao czytnik kart pamięc. Huawei ma routery do modemów ze swojej oferty - wię pewnie niedługo pojawią się w PLAY :) PLAY daje radę!!

  • 0

    14. ~mobilek  2008-09-18 09:08:33  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    news nieaktualny jesli chodzi o ceny modemow, od dzisiaj obowiazuja nowe (za blog playem)

  • 0

    15. ~olo  2008-09-18 13:15:12  host: nat-tar.aster.pl

    jak ktos nie zagladal dawno na telix.pl to odsyłam do podsumowania testów modemów operatorów-ciekawe wnioski.iPlus najlepszy.

  • 0

    16.  2008-09-18 13:20:22

    olo - zależy w jakiej lokalizacji i z jakiego modemu korzystasz - na telixie Internet testowany był na różnych modemach, więc wnioski są mało wiarygodne - nie licząc obecności lub zupełnego braku zasięgu sieci w danej technologii.

  • 0

    17. ~:))  2008-09-18 17:02:36  host: chello089076161248.chello.pl

    nie wiem skąd takie dane (także na innych portalach), bo okazuje się, ze te modemy są NIE po kilkaset złotych - ALE po kilkadziesiąt...!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    18. ~Gregor  2008-09-25 01:33:09  host: ciu49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na telixie jest ciekawy test na niezawodność mobilnego internetu w Polsce: http://www.telix.pl/artykul/artykul/z-komorkowym-modemem-w-polsk e-test-uslugi-iplus--orange-everywhere--blueconnect-oraz-playonl ine-0,24254.html

  • 0

    19. ~girl  2008-09-25 01:42:16  host: acpg97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czytałam ten artykuł na telixie :) cieszę się, że iPlus wypadł najlepiej, tym bardziej sięciesze dlatego, że go posiadam i użytkuje

Dodaj swoją opinię