Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe modemy w iPlusie

Nowe modemy w iPlusie

sirmark 22 Listopada 2007 03:07

0 0
Od 22. listopada w iPlusie wprowadzone zostają nowe odsłony promocji, a wraz z nimi dwa modemy.

W promocjach iPlus dla Ciebie oraz iPlus dla Firm dodano dwa modemy:
iPlus USB Huawei E220 HSDPA 7,2 Mb/s
iPlus ExpressCard ZTE MF335 HSDPA 3,6 Mb/s

W promocjach wyprzedażowych dodano modem Modem USB Marvin EDGE Andra.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm".
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie".
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm wyprzedaż" .
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie wyprzedaż" .



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2007-11-22 07:31:52

    Poza nowymi modemami w ofercie iPlus i w tej odslonie nie zmienily sie ograniczenia w transmisji danych.

  • 0

    2.  2007-11-22 08:41:26

    Czy oprócz dodania modemów i zmiany cen niektórych modeli, promocja jakoś na nowo się "odsłania"? Czy po prostu jadą dalej. Nie qmam takiej polityki i chwalenia się, że jest to nowa promocja

  • 0

    3.  2007-11-22 09:23:00

    2. Tak dla zasady puszczaja raz w miesiacu info pt "nowa odslona" ;-)

  • 0

    4.  2007-11-22 10:13:58

    E220 w 49 rozne ceny :) Widac Plus karze sobie placic 50zl za upgrade do 7,2mb/s ... Inna sprawa to to ze to idiotyzm bo u nas nie odczuwa sie roznicy czy modem ma 3,6 czy 7,2mb/s :D Realne predkosci w hsdpa i tak sa na poziomie nie wiekszym niz 300kB/s a te 7,2 jest dostepne tylko na kilku nodeB w sklali kraju...

  • 0

    5.  2007-11-22 10:15:32

    Reklama dźwignią handlu... Trzeba się przyzwyczaić do takich świeżynek.

  • 0

    6. ~mirekb  2007-11-22 10:39:27  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    *4 300kB/s czyli 2,4 Mb/s na maxa??myslalem ze jednak kolo 5Mb/s da sie zrobic,ale to Polska wlasnie ;-)

  • 0

    7. ~internautata  2007-11-22 10:39:36  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    wlasnie sie zastanawiam nad iplusem. Myślicie ze to jest ostatnia "odslona" przed swietami iplusa, czy można liczyć jeszcze na jakąś promocje swiateczna?

  • 0

    8.  2007-11-22 11:07:05

    MirekB zgadza sie - ja juz chyba wszystkiego probowalem ;) max to 320kB/s przez kilka sekund udalo mi sie wyciagnac... wiekszosc transmisji jest w przedzaile 100-200kB/s tak naprawde :/ Predkosci dla zwylkego klienta powyzej 2,5mb/s sa nieosiagalne... A zreszta po co z tymi limitami i tak podnoszenie predkosci nie ma sensu... :(

  • 0

    9. ~huba  2007-11-22 11:27:55  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    chyba juz na nic lepszego liczyc nie mozna u nich i to jest wersja ostateczna zreszta ich oferty jakos nie przyciagaja mnie

  • 0

    10.  2007-11-22 12:52:24

    Szalony - no muszę Cię rozczarować - przejedź się na Lublinek, do Centrum... Masz całkiem niedaleko ;-) 5 megabitów... 6 megabitów... Normalka ;)

  • 0

    11.  2007-11-22 14:10:46

    Do centrum czego ? ;) No ale ja zawsze mam pecha wiec moze te 5mb/s jest dostepne ;)

  • 0

    12.  2007-11-22 16:31:29

    No nie Aleksandrowa ;-)

Dodaj swoją opinię