Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe modele telefonów w Play

Nowe modele telefonów w Play

Ringu 29 Kwietnia 2011 16:47

0 0

30. kwietnia w Play pojawią się 3 nowe modele telefonów - w tym dwa androidowe smartfony od Sony Ericssona. Oprócz tego nastąpi obniżka cen wybranych modeli Nokii w niektórych planach taryfowych.

W standardowym cenniku pojawią się następujące modele:
Sony-Ericsson XPERIA Play
Sony-Ericsson XPERIA Arc
Sony-Ericsson Hazel

sonyericsson xperia play sonyericsson xperia arc sonyericsson hazel




W wybranych taryfach nastąpi obniżka cen modeli:
Nokia 6700 slide
Nokia C5-03
Nokia C6
Nokia E52
Nokia X3-02

Ponadto osoby rozważające zakup Nokii N8 mogą liczyć na większą dostępność tego modelu - przechodzi on bowiem z cennika na życzenie do oferty standardowej.

Cenniki:
11 04 29 cennik play11 04 29 cennik play11 04 29 cennik play

Źródło tekstu: BlogPlay, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2011-04-29 16:53:48

    no to ciekawe jak bedzie z dostepnoscia arc i play u naszych operatorow (chyba wszyscy juz je zapowiedzieli) w swietle niedawnych doniesien o trudnosciach z dostawami...

  • 0

    2. ~fad  2011-04-29 16:59:08  host: abbq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a nie wiecie czy Play w swojej ofercie będzie miał SGS II?

  • 0

    3. ~  2011-04-29 17:04:07  host: t18-14.opera-mini.net

    Tylko w Play opłaca się mieć numer. Tanie telefony i jeszcze tańsze usługi a za 5zł można rozmawiać rok i to za 0gr w sieci a za sieć 5-10gr, internet też jest za darmo.

  • 0

    4. ~  2011-04-29 17:24:51  host: z13-03.opera-mini.net

    do 2 nie

  • 0

    6. ~doktor  2011-04-29 17:43:29  host: afi202.internetdsl.tpnet.pl

    4: bedzie SGS II w play, wiem z potwierdzonego źródła

  • 0

    12. ~Rafiki  2011-04-29 19:04:23  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    @3 - tak tak, oczywiście. Tylko popatrz ile kosztuje taki Arc dla prepaidowców. Skoro są tacy łał to dlaczego tak traktują tą grupę? To to samo co Era czy Orange, o Plusie nei wspomnę.

  • 1

    13. ~serdom  2011-04-29 19:12:55  host: host-89-230-220-191.lublin.mm.pl

    Od jakiegoś czasu pomijając wielkanocną promocję to ceny telefonów idą do góry to jest dziwny objaw, czyżby Play nie chciał sprzedawać usług abo?

  • 1

    14.  2011-04-29 19:19:38

    operator ma sprzedawać uslugi telekomunikacyjne, to nie komis z telefonami, jesli komus nie odpowiadaja ceny moze sobie kupic na wolnym rynku i zaladowac fresha. Nie ma czegos takiego jak telefon za zlotowke. Abonament bedzie na tyle wysoki ze wyjdzie praktycznie na jedno czy kupimy tel u opa czy na wolnym rynku.

  • 1

    15.  2011-04-29 19:35:06

    #14 święta racja :) kupując abo z tel wiążemy się umowy określona i tu jest haczyk przysłowiowy :)

  • 0

    16.  2011-04-29 20:05:49

    @14 no chyba zartujesz... owszem nie ma telefonow za zlotowke, ale pisanie, ze abonament jest na tyle wysoki, ze pokrywa cene telefonu to tez niezbyt trafne... przy moim profilu uzytkowania musialbym doladowywac takiego fresha miesiac w miesiac za 50zl (by miec SD + ok. 100mb danych i ok. 150 minut). obecnie mam w erze abonament za 59zl (360 minut, 100mb i darmowe 2 osoby) czyli teoretycznie w 9zl splacam telefon, za ktory dalem juz na poczatku 300zl. 24x9zl daje 216zl przez 24 miesiace. lacznie troche ponad 500zl. tymczasem w pierwszym lepszym sklepie, gdy bralem telefon kosztowal on 1200zl. dolicz do tego jeszcze ew. raty (bo o to tez czesto chodzi, by nie wywalic na raz takiej gotowki) to splacisz ok. 1350-1400zl.

  • 0

    17. ~  2011-04-29 20:21:15  host: 178-37-65-83.adsl.inetia.pl

    Cena dla nokia N8 z kosmosu.

  • -1

    18. ~Janusz  2011-04-29 22:05:49  host: user-46-113-248-193.play-internet.pl

    Niech Was ręka boska broni przed zawieraniem jakiejkolwiek umowy z Play. W salonie jesteście traktowani jak należy, chociaż do wiedzy pracowników mam spore wątpliwości ale w biurze play mają wszystkich w nosie.

  • 1

    19.  2011-04-29 22:21:26

    Nie wziąłbym telefonu na umowę nawet, jakby mi dopłacali. Niezależność, zwłaszcza w GSM, to podstawa.

  • 0

    20. ~komi  2011-04-30 09:17:17  host: apn-95-40-46-9.dynamic.gprs.plus.pl

    W Plusie dla firm od 29 kwietnia już jest samsung galaxy 2. Poczekam tylko aż wprowadzą dla indywidualnych.

  • 0

    21. ~diz  2011-05-01 12:46:43  host: 89-73-233-192.dynamic.chello.pl

    no tak, nie komis. dobrze że np. operatorzy sieci kablowych (upc itp) nie każą na własna ręke kupować dekoderów

  • 0

    22. ~Q  2011-05-02 09:38:40  host: static-201-10.is.net.pl

    @12 tak tak grupa prepaidowcow :) A czym ta jakze szacowna grupa zasluzyla sobie na lepsze traktowanie? Najmniej lojalna grupa odbiorcow, najmniej zarabia sie na was, najbardziej grosze liczycie i jestescie oburzeni jak sie wam kaze zaplacic wiecej niz 1 zl za telefon :) Kabaret. Chcesz wymagac wez abonament, wtedy pogadamy. Niestety takie zycie.

  • 0

    23. ~Q  2011-05-02 09:49:18  host: static-201-10.is.net.pl

    @18 Janusz widze, ze Ty juz to wiesz. Od zawsze tak jest. Podam przyklad. Dzwonie do biura bo potrzebuje regulaminu do mojej promocji, ktorego nie otrzymalem/zgubilem - niewazne. Prosze konsultanta aby mi pomogl w salonie - NIE MAMY TEGO. Dzwonie na biuro - nie mam tego. Wiec sie pytam grzecznie gdzie moge to zdobyc. Odp: prosze wyslac mail na helpdesk. Ja sie pytam: a do kogo ten mail pojdzie? Odp: do mnie... Czyli tam tez tego nie zdobede? Owszem, ale moze pan wyslac mail. DZIEKUJE ci o wielki PLAY'u za mozliwosc wyslania maila! Szczyt moich marzen.

  • 0

    24. ~anty  2011-05-02 10:22:02  host: 77-252-77-252.ip.netia.com.pl

    @23-to ciekawe, skoro wszystkie regulaminy masz na stronie internetowej...

Dodaj swoją opinię