Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe mobilne promocje nc+

Nowe mobilne promocje nc+

orson_dzi 19 Maja 2016 10:30

3 3

Internet LTE, telefonia komórkowa i bogata oferta programowa pakietu telewizyjnego - nc+ łączy trzy usługi w jeden pakiet.






Triple play od nc+ zawiera oferowane obecnie pakiety telewizyjne platformy, a także Internet i usługę telefonii komórkowej dostarczanej przy współpracy z P4, operatorem sieci Play. Usługi są dostępne pod marką nc+ Internet oraz nc+ Mobile.

Klienci nc+, którzy zdecydują się na ofertę Internetu i telefonu komórkowego otrzymają do 70 zł rabatu na obie usługi. Ceny usług nc+ Internet i nc+ Mobile po rabacie będą się kształtowały w następujący sposób.
nc+ Internet:
  • 10 GB - 14,99 zł,
  • 35 GB - 34,99 zł,
  • 100 GB - 54,99 zł.

nc+ Mobile:
  • oferta bez limitu: SMS-y i połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne i 5GB internetu - 34,99 zł.

Zobacz: Regulamin nc+ Internet 10 GB na 12 miesięcy
Zobacz: Regulamin nc+ Internet 10 GB na 24 miesiące
Zobacz: Regulamin nc+ Internet 35 GB na 12 miesięcy
Zobacz: Regulamin nc+ Internet 35 GB na 24 miesięce
Zobacz: Regulamin nc+ Internet 100 GB na 12 miesięcy
Zobacz: Regulamin nc+ Internet 100 GB na 24 miesiące
Zobacz: Regulamin nc+ Mobile na 12 miesięcy
Zobacz: Regulamin nc+ Mobile na 24 miesiące

Źródło tekstu: nc+     

Dodaj do:

Tagi: nc+ | nc+ internet | nc+ mobile

w sumie: 17
  • 0

    1. ~gosciu  2016-05-19 10:47:28  host: host-79-77-62-190.static.as9105.com

    Nie urywa

  • 0

    2. ~pabloki  2016-05-19 10:54:03  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    to na play działa i daje no limit taniej niz play

  • 0

    3. ~  2016-05-19 11:09:53  host: 178.183.153.83.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Poprzednio tez było 45 zł no limit SMS i rozmowy, a ja otwieram ostatnie To & Owow, a tam po 6 miesiącach 74,99 zł :D

  • 0

    4. ~her  2016-05-19 11:13:42  host: 223.62.216.209

    O nie masakra

  • 0

    5.  2016-05-19 11:16:03

    O nie tylko nie plejjjj
    BUEEEEEEE

  • 0

    6. ~perećin  2016-05-19 11:22:43  host: user-94-254-162-93.play-internet.pl

    100 gb za 55 pln.to dobra oferta czyż nie?!

  • 0

    7. ~  2016-05-19 11:25:30  host: 188.146.5.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6: To jest cena w ofercie łączonej i obowiązuje tylko w czasie oznaczonym umowy.

  • 0

    8.  2016-05-19 11:32:53

    Jakby działali na Networks to bym się zainteresował a jak zasięg PLAY to dziękuję.

  • 0

    9. ~Marian  2016-05-19 11:35:02  host: 188.146.20.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    no w końcu!!! całkiem dobry dodatek do TV

  • 0

    10.  2016-05-19 11:38:55

    @KSI no dokładnie, ja mam obecnie nc+ z orange z czego jestem zadowolony ale niestety za pół roku kończy się umowa a nie mam zasięgu playa.

  • 0

    11. ~słabo  2016-05-19 14:01:21  host: 5.134.65.198

    muszę zmienić telefon kontaktowy w danych NCPlus , pewnie będą dzwonić konultant by nakręcać na jedną słuszną ofertę -ncplusa... internetu i telefonu.

  • 0

    12. ~  2016-05-19 15:59:22  host: 188.146.5.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @11: A nie możesz złożyć sprzeciwu na marketing?

  • 0

    13. ~  2016-05-19 18:22:43  host: aacz214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play po co komu ten syf.

  • 0

    14.  2016-05-19 18:30:58

    55 zł na umowie łączonej z TV gdzie na kartę mają to samo za 45 zł, gdzie tu logika ;) ??

  • 0

    15. ~xxx  2016-05-19 23:34:30  host: host-81-190-252-65.elk.mm.pl

    to z orange skonczyli wspolprace?
    pakiety nc+ mozna dalej sprzedawac wiec pytanie jak dlugo jeszcze. ;)
    orange stworzylo wlasna tv a nc+ sprzedaje produkty play.
    nc+ juz nie sprzedaje internetu mobilnego od orange?

    pewnie sie koty podrapaly

  • 0

    16.  2016-05-20 07:32:09

    Wszedłem na stronę nc+ i strasznie skomplikowane te pakiety są. Ciężko się w tym wszystkim połapać.

  • 0

    17.  2016-05-20 08:01:43

    Oferta niestety nie powala na kolana. Jako abonent nc+ wolę np. nju mobile. Taniej i bez zobowiązania.

Dodaj swoją opinię