Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe Mobilne Gadu-Gadu na Symbiana

Nowe Mobilne Gadu-Gadu na Symbiana

sirmark 4 Marca 2009 13:37

0 0

mobilne ggProducent komunikatora Gadu-Gadu udostępnił aplikację mobilnego GG w wersji 2.0 przeznaczonej dla systemu Symbian S60 wydanie trzecie.

Nowa wersja została napisana całkowicie od nowa. Uwzględniono w niej uwagi zgłaszane przez użytkowników. Aplikacja działa szybciej, a przede wszystkim pracuje dużo stabilniej. W wydanej właśnie wersji dodano m.in. obsługę linków i numerów telefonów - dzięki temu można z poziomu komunikatora otwierać otrzymane linki. Dodatkowo aplikacja wyświetla na ekranie aktualny status oraz informacje o nieprzeczytanej wiadomości w formie malej ikonki obok statusu baterii. Poprawiono także zarządzanie archiwum rozmów.

Aplikacja została również przetestowana przez osoby niewidome i jest pierwszym komunikatorem mobilnym Gadu-Gadu wspierającym programy czytające tekst na ekranie, używane przez osoby niewidzące.




Wygląd aplikacji dopasowuje sie automatycznie do ustawień graficznych w telefonie użytkownika (tła, pulpitu). Nowa wersja programu wspiera również nowe telefony z dotykowym ekranem, takie jak np. Nokia 5800.

Aplikacje mozna pobrac ze strony: mobilne.gadu-gadu.pl.

Źródło tekstu: GG     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~sympatyczny  2009-03-04 14:49:19  host: user-89-108-237-11.mobile.playmobile.pl

    @WitekT: na mobilnej aplikacji do gmaila tez nie mam reklam a jakos jest darmowa... z reszta jesli ktos korzysta na komorce, to pewnie tez korzysta na kompie i wtedy obejrzy reklamy. nie widze zadnego powodu zeby placic za korzystanie z instant messengera, niezaleznie od tego na jakiej platformie go uzywam. i zupelnie nie chodzi o to czy to jest 100 zl, 10 zl czy 5 zl.

  • 0

    11.  2009-03-04 14:56:23

    sympatyczny: hmmm... A w gmailu masz w ogóle reklamy?

  • 0

    12.  2009-03-04 15:00:16

    Na Symbiana jest Parlingo obsługuje GG i jest całkowicie za free:), do tego pakiet na Net i wypas:)

  • 0

    13. ~bob  2009-03-04 15:03:48  host: srv.westside.kielce.pl

    Ludzie to chyba mysla ze wszystko powinno byc za darmo.... albo ze jak raz dostanie za free to juz chce miec darmo do konca zycia :] Przeciez ktos musial to napisac poswiecic swoj czas, ciekawe czy taki "Boj" chetnie by cos zrobil dla innych za free??

  • 0

    14. ~sympatyczny  2009-03-04 15:18:12  host: user-89-108-237-11.mobile.playmobile.pl

    WitekT: tak?

  • 0

    15. ~symptayczny  2009-03-04 15:20:50  host: user-89-108-237-11.mobile.playmobile.pl

    @bob: ja mysle ze wiele rzeczy w Internecie powinno byc za darmo. moge zaplacic za jakas specjalistyczna aplikacje, ok. ale na Boga nie za najzwyklejszego komunikatora. jak zauwazyl WitekT gg i tak zarabia na reklamach wiec maja za co placic informatykom za napisanie klientow. a wiecej klientow >> wieksza baza uzytkownikow >> wieksze pieniadze z reklam. nie wystarczy?

  • 0

    16. ~antygadu  2009-03-04 16:09:00  host: adas81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gg suxxxx!

  • 0

    17. ~1441  2009-03-04 16:29:13  host: 77-254-237-170.adsl.inetia.pl

    @sympatyczny, no tak, wszystko (wiem, napisałeś wiele) powinno być za darmo... Na świecie powinni żyć sami pobożni ludzie, którzy tylko pomagają bliźniemu... No tak, to już koniec bajki, realia masz wyżej.

  • 0

    18. ~~dawkac4  2009-03-04 16:50:37  host: p04-12.opera-mini.net

    na gmailu sa reklamy tylko ze w stopce wiadomosci doklejane

  • 0

    19. ~Raf  2009-03-04 17:18:54  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    A ja jako alternatywę polecam Nimbuzz, obsługuje naraz skype, gadu i inne. Jest darmowy.

  • 0

    20. ~warez1990  2009-03-04 17:18:58  host: pogorze-zamek.limes.com.pl

    w gmailu można usunąć reklamy jeżeli masz ochote i to z ustawień. Mi brakuje jakiejś prostej jak but amplikacji do gg... i oczywiście żeby była za free... a jak nie to chociaż takie pakiety jak mają w plusie. płacisz 5 zł i masz gg na cały miesiąc i nie płacisz za pakiety :P szkoda że nie ma takich bajer w orange ;)

  • 0

    21. ~w4rez  2009-03-04 18:46:21  host: 88-199-105-114.tktelekom.pl

    a czy te GG mobilne obsluguje VoIP?:)

  • 0

    22.  2009-03-04 19:54:02

    ~Boj - a Ty co za darmo ludziom dałeś?

  • 0

    23.  2009-03-04 19:56:26

    ~warez1990 - napisz sobie taką ;-)

  • 0

    24.  2009-03-04 20:13:11

    Rzeczywiście wersja o wiele stabilniejsza, graficzne poprawki, ale jest ok.

  • 0

    25.  2009-03-04 20:14:48

    Czcionka mogłaby być mniejsza - nie tak jak w poprzednich wersjach, ale... Dzisiaj widzę w ogóle jest wysyp nowych wersji aplikacji do komóorek - bo i GG i fring na Symbiana 9 i Opera Mini ;-)

  • 0

    26. ~sympatyczny  2009-03-04 22:26:07  host: chello089077101133.chello.pl

    @1441: takie dosc polskie realia...

  • 0

    27.  2009-03-05 11:19:18

    Gdyby płacilo się raz za aplikacje. To bylbym w stanie zapłacic te 10 zł, bo to nie jest dla mnie zaden majątek. Ale co miesiąc wydawać 10 zl na coś co wg mnie powinno byc za darmo... to ja dziękuje i zostaję przy goChat, z ktorego moge korzystac za darmo, tak jak i za darmo korzystam z Opery Mini. Jak widac da się, tylko trzeba chcieć.

  • 0

    28.  2009-03-05 18:34:12

    Ralph - i po co zabierasz głos jak nie wiesz o czym mówisz?

  • 0

    29. ~  2011-02-18 17:56:32  host: z24-07.opera-mini.net

    *** o czym w mowicie? Ja mam n73 i jestem w sieci era .Mam wykupiony pakiet na internet za 9zl msc. Bez limitu i *** za żadne *** reklamy nie płace i sie o nic nie martwie że mi kase za cos innego weźmie! Wiec co za problemy macie.a jak jestes w innej sieci to masz pecha.

Dodaj swoją opinię