Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe Mobilne Gadu-Gadu na Symbiana

Nowe Mobilne Gadu-Gadu na Symbiana

LuiN 11 Grudnia 2008 13:18

0 0

Użytkownicy mobilnej wersji popularnego komunikatora Gadu-Gadu mogą od dzisiaj korzystać z Mobilnego Gadu-Gadu 1.58 na telefony z systemem Symbian S60 (wydanie drugie i trzecie).

W nowej wersji aplikacji (1.58) przede wszystkim poprawiono stabilność działania na nowych telefonach. Działa już też poprawnie import kontaktów z serwera Gadu-Gadu, a wszystkie funkcje aplikacji dostępne są teraz na obie wersje platformy S60 (druga i trzecia edycja).




Producent Mobilnego Gadu-Gadu zapewnia, że to nie koniec zmian w aplikacji i należy spodziewać się szybkiego wprowadzania kolejnych możliwości programu. Najnowsza edycja dostępna jest pod tym adresem, jednocześnie użytkownicy proszeni są o wysyłanie swoich opinii i sugestii na adres mailowy mobilne@gadu-gadu.pl.

Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-12-11 14:32:27

    Forest - news jest baaardzo świeży - może rzecznik GG przesłał informację wyprzedzając zmiany na stronie WWW.

  • 0

    3.  2008-12-11 14:36:17

    Ok. Czyli pewnie niedługo dodadzą nową wersje. Dzieki za info!

  • 0

    4. ~malik  2008-12-11 14:37:38  host: inet20909ni-0.eranet.pl

    ciekawe jak to bedzie wygladalo, bo przyznam ze korzystalem z tego wynalazku dosc namietnie, ale dosc szybko zaczelo sie tak pieprzyc wszytsko, ze przesiadlem sie na innego klienta. Juz nawet nie przeszkadzl mi ten abonament za usluge, ale zeby po kilku minutach restartowalo telefon to zenada :/

  • 0

    5. ~new  2008-12-11 14:42:00  host: host-180-100.ksknet.pl

    nic sie nie zmienilo jak sie wieszalo, tak sie wiesza, polecam kazdemu Gochat.

  • 0

    6. ~s  2008-12-11 14:54:16  host: ccm187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    polecam alterantywny program palringo

  • 0

    7.  2008-12-11 15:15:40

    Duzo lepszym rozwiązaniem jest MobiDesk! Jest całkowicie darmowy, płaci się tylko za itnernet, a jesli ma się dostęp do WiFi to wszystko jest za free. A sam program również bardzo dobry !

  • 0

    8.  2008-12-11 16:03:31

    Też używam Parlingio i mi sie podoba;)

  • 0

    9. ~  2008-12-11 16:05:14  host: f142-057.opera-mini.net

    jesli telefon obsługuje wifi to faktycznie mozna miec za free. jesli zas trzeba placic za pakiety danych to inspiro pobiera mniej transmisji danych niz mobidesk a tez jest ok

  • 0

    10. ~  2008-12-11 16:28:40  host: f142-040.opera-mini.net

    Do 5: ostatnio Gochat mnie wkurza:/ nie laczy sie z gg a jak sie polaczy to po jakims czasie sie rozlaczy i polaczyc sie nie da:/ Dobrze ze inspiro dziala bez zarzutow tylko ze trzeba czesto aktualizowac, bo co chwile nowa wersja wychodzi i nie jest tak proste jak gochat i archiwum nie posiada:/ A tem mobidesk na javie dziala czy na symbianie??

  • 0

    11. ~cbcvb  2008-12-11 16:29:36  host: mail167.anonymouse.org

    ja bym prosil w przyszlosci o jakis sygnal dzwiekowy w momencie kiedy ktos wchodzi na gg z listy kontaktow.

  • 0

    12.  2008-12-11 17:12:12

    parlingo, gochat, bombus, im+, fring i jeszcze ze 2 lub 3 ktorych nazw teraz nie pamietam. jest tyle alternatyw dla mobilnego gg (w wiekszosci darmowe), ze az glowa boli, a tu dalej zacofanie i oplata za samo udostepnienie gg na komorce... no ale przeciez alternatywni klienci z dostepem do sieci gg sa nielegali ;);) ja korzystalem z parlingo poki nie przestalo mi sie laczyc z jakakolwiek usluga, teraz przesiadlem sie na bombusa i przy okazji testuje im+ i jestem zadowolony.

  • 0

    13. ~  2008-12-11 17:46:53  host: f142-052.opera-mini.net

    ściągnąłem sobie MI+. JAK sie okazalo jest to płatny program. z 7 dniową wersja testowa. tylko w języku angielskim!? jest jabber,IQO, talk google, i inne jakies. ale nie znalazlem tak obsługę gg. chyba ze zle patrzyłem. ale chyba po tych 7 dniach próbnych plasuje ten IM+. wole prostsze i nieskomplikowane polskie programy typu INSPIRO ktore pobierają malo transmisji danych a przynajmniej z gg mozna bez dodatkowych opłat korzystać

  • 0

    14. ~  2008-12-11 18:16:55  host: p05-03.opera-mini.net

    mam pytanie z innej beczki. swego czasu głośno tu bylo na telepolis ze od 14 grudnia bedzie jakas nowa oferta simplusa. puki co sporo jest informacji o PTC. A ani slowa o simplusie. czyżby to byly tylko przechwalki a w simplusie nic nowego nie bedzie? pytam bo jest 11 grudzien wieczór i jakos nie chce mi sie wierzyć ze jakby oferta miala sie zmienic 14-15 grudnia by telepolis nic o tym nie wiedziało..? a wiec jak to z tym jest?

  • 0

    15. ~gadacz  2008-12-11 18:18:07  host: public40538.xdsl.centertel.pl

    polecam raczej PYGG i instalowac w pamieci telefonu, wszystko smiga az milo i jest darmowy

  • 0

    16.  2008-12-11 18:41:29

    Miałem mobilne GG troche korzystałem. Później trochę innych klientów takich jak Parlingo itp. Źaden z nich mi nie odpowiadał aż zainstalowałem Inspiro. Prosty, szybki, bezproblemowy i za friko. Polecam.

  • 0

    17. ~  2008-12-12 00:07:00  host: f142-156.opera-mini.net

    @10, mobidesk jest w javie

  • 0

    18.  2008-12-12 00:47:27

    @13 bo nie jest to program typowo do gg, ale nic nie stoi na przeszkodzie by skonfigurowac sobie konto jabbera tak, by miec przez niego dostep do gg. oprocz mnie znam wiele osob, ktore tak postapily i sobie ten system chwala jako niezawodna alternatywa dla klientow gg only... godne polecenia jest tez inspiro, ktore oprocz samego klienta gg posiada takze mozliwosc czatu poprzez bluetooth. dobre jak ktos sie nudzi na zajeciach ;)

  • 0

    19.  2008-12-12 23:09:55

    nie widzę problemu w korzystanu z firmogo klienta... opłata? nie bądźcie śmieszni ;-) MObilne GG (javowe) jest fane - nie raz sobie pograłem w statki z synem...

  • 0

    20. ~Patusia  2009-07-24 18:10:29  host: 87-205-221-124.adsl.inetia.pl

    Wlasnie zainstalowalam inspiro :) dziala wszystko poprawnie tylko kasa mi sie na kom skonczyla no i nie moge sie polaczyc:P place 12 gr bo w pleyu jestem ;]

  • 0

    21. ~Kwiatek  2009-09-10 22:20:23  host: 77-253-191-141.adsl.inetia.pl

    A ja place 2gr bo w Heyah jestem ;]

Dodaj swoją opinię