Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe miejscowości na mapie zasięgu 4G LTE sieci Play

Nowe miejscowości na mapie zasięgu 4G LTE sieci Play

msnet 2 Lipca 2018 18:53

17 7

play logo

W zasięgu 4G LTE Playa znajduje się 2067 miejscowości powyżej 1000 mieszkańców (w tym 391 miast powyżej 10000 mieszkańców), natomiast fioletowy LTE Ultra trafia do 1597 miejscowości powyżej 1000 mieszkańców i 381 miast.

Zasięg LTE sieci Play trafił do 11 nowych miejscowości, natomiast LTE Ultra do dziewięciu. Ich listy prezentujemy w tabelach poniżej.




Lista miejscowości z siecią LTE (powyżej 1000 mieszkańców):

miejscowość powiat województwo
Mieszkowice gryfiński Zachodniopomorskie
Psary będziński Śląskie
Narol lubaczowski Podkarpackie
Kochcice lubliniecki Śląskie
Jabłoń parczewski Lubelskie
Gruczno świecki Kujawsko-Pomorskie
Otyń nowosolski Lubuskie
Starcza częstochowski Śląskie
Żabi Róg ostródzki Warmińsko-Mazurskie
Sadlinki kwidzyński Pomorskie
Kamińsk bartoszycki Warmińsko-Mazurskie

Lista miejscowości z siecią LTE Ultra (powyżej 1000 mieszkańców):

miejscowość powiat województwo
Mieszkowice gryfiński Zachodniopomorskie
Dębnica Kaszubska słupski Pomorskie
Jeziorany olsztyński Warmińsko-Mazurskie
Lubień myślenicki Małopolskie
Waksmund nowotarski Małopolskie
Jutrosin rawicki Wielkopolskie
Chocz pleszewski Wielkopolskie
Jabłoń parczewski Lubelskie
Gruczno świecki Kujawsko-Pomorskie

Zobacz: Play ma 6000 stacji BTS

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | lte ultra | lte | zasięg lte | mapa zasięgu

w sumie: 44
  • -3

    25.  2018-07-02 22:46:03

    24 - czy Telepolis nie pisało o zakończeniu projektu NetWorks? O jakich inwestycjach zatem piszesz w tym kontekście?

  • 1

    26. ~  2018-07-02 23:18:49  host: 89-77-8-170.dynamic.chello.pl

    @25 Projekt N! cały czas żyje. Nadal stawiają nowe stacje, nowe anteny, nowe częstotliwości. Następuje wymiana lokalizacji między P4 a N! Play dowiesza anteny na stacje N! a N! na stacje P4. Itd.

  • -1

    27.  2018-07-03 00:10:38

    To co to jest? Bujda na resorach? Telepolis kłamie?
    http://tlp.is/gq1

  • 1

    28. ~  2018-07-03 08:57:20  host: user-94-254-175-26.play-internet.pl

    Sam widzę poprawę czy to w smartfonie czy w domowym. Play naprawdę robi dobrą robotę! Inni czepiają się dla czepiania bo ich życie jest zbyt nudne. Brawo Play! Ganiać Niemca do siebie. Francuza nie trzeba bo sam się zagoni, a Towarzysz Zigi w dzisiejszych czasach już nie jest groźny - to nie konkurencja. Brawo Play! Sieć nr 1!

  • -3

    29.  2018-07-03 08:59:25

    toms (22) - bo Plej jako jedyny o takich pierdołach komunikaty prasowe wydaje ;-)

  • 2

    30.  2018-07-03 10:08:58

    To nie są pierdoły. Każdy jeden BTS to lepszy zasięg, większa przepustowość, szybszy internet, większa możliwość rozwoju na terenie objętym zasięgiem działania nadajnika. Tak to widzę.

  • 0

    31. ~mm  2018-07-03 10:44:51  host: user-94-254-128-113.play-internet.pl

    W Krakowie jakoś nie widać żeby się poprawiło. Wręcz przeciwnie. Nowe bloki wybudowane to się zasięg pogorszył.

  • 2

    32.  2018-07-03 11:18:57

    @wlo Play wydaje komunikaty, bo klienci sami o nie prosili. A skoro ludzie tego chcieli to teraz, gdy budowa ruszyła bo jest cieplej i można robić to są takie komunikaty wydawane. Poza tym moim zdaniem problemem nie jest to, że play wydaje tylko to, że konkurencja tego nie robi. Bo gdy play postawi nadajnik w jakiejś dziurze to N często dowiesza tam swoje graty i robi zasięg.

  • 0

    33. ~  2018-07-03 11:24:18  host: 77.111.247.6

    @31 z tymi tekstami to do sąsiadów co blokują wszelkie inwestycje w stacje.

  • -1

    34.  2018-07-03 11:25:33

    toms (30) - dla mnie to akurat pierdoły ;-)
    Wszytko się zgadza, tyle, ze jeśli komuś zależy, korzysta już z oferty mającej - większą przpustowość, szybszy internet...
    Poza tym... To czy gdzieś zasięg w nowym paśmie się pojawi, widać przecież na telefonie...
    Kto z "normalnych" użytkowników śledzi te komunikaty?

    iphoneski - i dobrze. Tyle, że w "dziurze" gdzie wcześniej nie było nic, albo na dach stodoły trzeba było wchodzić, zęby coś złapać, wszyscy wiedzą, ze nowa wieża stoi. I wiedzą czyja to jest wieża ;-)

  • 1

    35.  2018-07-03 11:33:18

    @34 Może i ludzie z tej dziury wiedzą, ale mnie jako użytkownika interesuje czy operator, któremu płacę robi coś czy nie za bardzo.

  • 0

    36.  2018-07-03 11:49:57

    iphoneski - tyle, ze mnie jako użytkownika jakoś mniej interesuje to czy 400 km ode mnie jakieś inwestycje idą czy nie...
    Jeśli u mnie działa... Mogę - jak toms - wymagać, czy oczekiwać, że będzie lepiej działało - szybciej, z więkzą przepustowością itd. Tylko znowu - co kogoś kto w białej plamie funkcjonuje obchodzi czy ja w ogóle mam zasięg?

  • 0

    37.  2018-07-03 12:00:53

    @wlo Ale to, że ciebie nie interesuje nie oznacza, że nie może interesować innych. Mnie to akurat interesuje. A skoro ludzie pisali do rzecznika, że chcą takie wpisy to oznacza, że nie jestem sam. To tak samo jak teraz z mundialem. Nie wszyscy to oglądają, ale jest jakaś grupa ludzi, która śledzi każdy mecz.

  • -2

    38. ~Pablosox123  2018-07-03 12:33:17  host: 89-64-16-43.dynamic.chello.pl

    I z czym do ludzi badziewny Play.Kolejny raz napisze w Warszawie w *** nadajnukow i lte na poziomie 10 a nawet mniej mb.Na obrzeżach wawy jedna kreska i kte 1 mb a na h+ 3 mb.Jakies nieporozumienie.

  • 0

    39.  2018-07-03 12:47:34

    wlo - a wzrost gospodarczy Cię też nie interesuje? Bo przecież liczy się to, co mam na koncie i co mogę kupić w sklepie. Reszta jest nieważna? :-)

  • -2

    40.  2018-07-03 15:53:45

    toms... nie brnij ;-) Bo nie o to chodzi...
    Ciebie pewnie nie interesuje poziom kultury w państwie - bo nie sądzę byś przejmował się czy ludzie przeczytali chociaż jeden tom Trylogii?

  • 0

    41. ~  2018-07-03 20:32:08  host: 89-77-8-170.dynamic.chello.pl

    @32 I odwrotnie. PLay dowiesza się do stacji N! Inaczej nie miałby takiego tempa

  • 2

    42.  2018-07-03 20:43:47

    @41 oczywiście, że tak. Ale oni czasem dowieszają się na szybko a potem stawiają obok swój maszt, było o tym na forum kiedyś. Napisałem o gratach N na play żeby pokazać, że play o tym informuje, a reszta nie.

  • -2

    43. ~PL06  2018-07-04 06:51:54  host: user-94-254-231-108.play-internet.pl

    A na trasach dalej brak zasięgu Play....

  • 2

    44. ~  2018-07-04 12:36:56  host: 91-234-8-222.gesanet.net

    43 - są dodatkowo 3 zasięgi alternatywne, a takie rozwiązanie jest tylko w Play.

Dodaj swoją opinię