Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe menu w Era Omnix

Nowe menu w Era Omnix

WitekT 22 Września 2004 22:12

0 0

eraomnix menu Multimedialny serwis informacji i rozrywki sieci Era został poddany gruntownym zmianom. Zmienił się nie tylko wygląd, ale również struktura menu i sposób nawigacji. Dzięki temu korzystanie z Era Omnix jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Dzięki zmniejszeniu liczby głównych sekcji serwisu, menu zostało uproszczone. Zasoby serwisu zgromadzono w 8 głównych zakładkach. Obecnie większość zasobów rozrywkowych znajduje się w zakładkach Po godzinach i Ściągnij, a serwisy służące do kontaktu zgrupowane są w zakładce Między nami.

Zarówno główne menu , jak i menu kierujące do dalszych zasobów, oznaczono kolorowymi, nawiązującymi do zawartości ikonkami. Cały serwis został wzbogacony graficznie (np. wszystkie wiadomości z kraju i ze świata są ilustrowane).

Telefony posiadające WAP 2.0 (np. SE P900, SE Z1010, Motorola V600 i V300) wyświetlają dodatkowo strony WAP serwisu w mobilnej, prostszej i bardziej zrozumiałej wersji językowej xHTML (ang. EXtensible HyperText Markup Language), który w sieci www zastąpił HTML, Nowa wersja serwisu w znacznie większym stopniu przypomina obecnie klasyczne internetowe strony www.
Na górze każdej strony znajduje się pasek nawigacyjny wskazujący, gdzie w strukturze menu znajduje się użytkownik. Dolny pasek nawigacyjny pozwala z kolei szybko przenieść się do strony głównej serwisu.

Ilustracje serwisu Era Omnix w wersji xHTML:

eraomnix menu

eraomnix menu

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet