Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe limity w Orange także dla dotychczasowych klientów

Nowe limity w Orange także dla dotychczasowych klientów

WitekT 16 Listopada 2009 11:28

0 0
Dotychczasowi klienci Orange Free i Business Everywhere mogą za darmo podnieść limit transferu danych do najnowszych limitów.

O nowych limitach w Orange Free i Business Everywhere szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Aby podnieść limit, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Procedura jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi warunkami, które trzeba spełnić (umowa nie jest przedłużana o jakiś dodatkowy okres).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47.  2009-11-16 17:47:33

    WirekT , ludzie to mają pomysły...:) Brakuje jeszcze jakiegoś Simaka , a podobno chińczycy przodują w fantazyjnych podróbkach:) Co do meritum w Erze ponoć też limity miały być zwiększane automatycznie , co niestety nie okazało się do końca prawdą. Bez telefonu na 600600600 się nie obyło , ale kto by narzekał na zmianę z 2GB na 5 , na dodatek z obniżeniem ceny. Mimo wszystko oferta Orange wydaje się jednak teraz najbardziej atrakcyjna. Testowałem kiedyś na prepaidzie Orange Free i hulał jak parowozik.

  • 0

    48. ~mirekb  2009-11-16 17:50:05  host: apn-77-114-159-191.dynamic.gprs.plus.pl

    w orange zle nie jest..wynegocjowałem kumpeli z oferty ntp za 35pln:60min do wszystkich* w abo,plus 30min do wszystkich(cp i p4 tez),wybrany nr(1000min/mies),2prezenty:40gr min w orange i 180min na wekend oraz pierwszy miesiac of 2 giga limitu za free,potem cennikowo 39,5pln.w sumie na 1 simie wszystko.abo 75pln to niezła oferta,nr w sieci 6lat.edge musi jej wystarczyc,ale do maili,nk,alle i banku starczy

  • 0

    49. ~kamil  2009-11-16 23:44:56  host: 188.33.94.107

    zauważyłem pewną sprzecznośc na stronie play,chodzi o play online, niedługo kończy mi się umowa z play online (posiadam również telefon na abonamnet w play).Jest oczywiście możliwośc przdłużenia umowy. wtedy jak chce miec 10GB za 45 zł (modem juz mam nie potrzeba nowego) to umowa jest nie na 12 lecz na 18 miesięcy, paradoksalnie korzystniej jest zerwać umowę i zdecydowac sie na oferte bez modemu wtedy za 10GB płace również 45 zł z ta różnicąa,że umowa jest na 12 miesięcy.

  • 0

    50. ~HubertG  2009-11-17 08:50:02  host: 188.33.37.107

    Tez to przećwiczyłem. Właśnie jestem na etapie wypowiedzenia bo bardzie się opłaca podpisać nową umowę, choćby dla routera i modemu za 150 zł. Teraz nawet się cieszę że wypowiedziałem bo może okazać się że przejde do Orange :)Mam na to miesiąc i zobacze jak sytuacja się rozwinie ... co odpowie Play na propozycję Orange i co na to inni ...

  • 0

    51. ~omega  2009-11-17 12:05:15  host: public2986.cdma.centertel.pl

    A kiedy Orange zwiększycie limity w Orange Freedom Pro, choćby płatne?

  • 0

    52.  2009-11-17 13:39:20

    Pewnie nigdy - OFP idzie do cichej likwidacji IMHO ;)

  • 0

    53. ~PUŁTUSKman  2009-11-17 14:08:53  host: dse32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może i cacy oferta, ale Orange jakość sieci ma w d..., zasięg GSM z W3 najgorszy, sporo tzw, ukrytych opłat i niestabilny UMTS. Odradzam tą sieć tym, którzy mieszkają na peryferiach miast.

  • 0

    54. ~nick  2009-11-17 14:38:06  host: public76420.xdsl.centertel.pl

    @53 - na peryferiach miast jest już CDMA i tam z tego się powinno korzystać. Od tego są dualne modemy w ofercie HSPA+CDMA.

  • 0

    55.  2009-11-17 14:59:57

    a propos obecnych klientów - nie wiecie czy można przejść z obecnej taryfy biznesowej na tą nową?

  • 0

    56.  2009-11-17 15:08:38

    Nawet Orange potrafiło zadbać o swoich obecnych klientów, wstydź się Plusie!

  • 0

    57. ~  2009-11-17 15:13:32  host: v05-04.opera-mini.net

    A co z tą dzisiejszą konferencją o 18tej w orange? czy telepolis tam tez bedzie i napiszecie co tam jeszcze dzis orange wymyślili?

  • 0

    58.  2009-11-17 15:37:47

    Mozemy dziekowac Orange :D jestem pewny ze wkrotce Era i Plus beda musieli limity zwiekszyc :) bo jak tego nie zrobia to bylaby czysta glupota z ich strony :D

  • 0

    59. ~ismael  2009-11-17 15:41:11  host: 212.2.124.146

    Orange naprawdę zaskakuje pozytwnie:świetny abonamnet 55, lepszy od tej plusowej słabej rarki, Pop z rewelacyjną i tanią usługą Ty i 3 chociażby, no i teraz super limity za niską cenę zarówno dla obecnych jak i nowych klientów(wstydz sie plusie za brak tego)co na rynku internetu bezprzewodowego czyni oferte Orange najlepszą na rynku zwazywszy równiez na dodatkowe 20 zł do wygadania dla abonentów internetu. Bye Bye Iplus już niedługo

  • 0

    60. ~racja  2009-11-18 16:07:07  host: dow82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiscie ostatnio ruszyli sie z miejsca. Jezeli chodzi o limity, to chyba maja najlepsza oferte w kazdym przedziale cenowym. Dodatkowo nadganiaja technologia, bo maja cdma przeciez.

  • 0

    61. ~damian  2009-11-22 12:54:44  host: 168-dzi-4.acn.waw.pl

    a dla przedłużających umowę jest jeszcze rabat 50% na abo przy umowie na 2 lata!! takie oferty mają w propozycji 501400400. przynajmniej dla mnie :)

  • 0

    62. ~wroc  2009-11-23 15:56:41  host: 188.33.121.144

    oferta może niezła... Ale dlaczego samym Centrum Wrocławia (ok 2 km od rynku) nie ma HSDPA? Tylko UMTS (384 kbps) w centrum wielkiej metropolii!? Jeszcze jedno: w sklepie orange_on-line nie można zakupić samej aktywacji (tylko z modemem)!

  • 0

    63. ~Mario  2009-11-24 19:02:35  host: 94.254.138.131

    A jak Orange działa w mastach? zapycha sie po 18tej jak Play? CDMA działa stabilniej niz HSDPA?

  • 0

    64. ~Playowi powiemy DOŚĆ  2009-11-25 12:24:48  host: afbu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam na aparacie kupionym wczoraj przebarwienie jakieś niecałe 2cm dł. na 3-4mm szerokie i ze dwie małe plamki obok, w domu wszyscy domownicy widzieli je bardzo wyraźnie. Taka akcja, u mnie w domu jak wół widać to przebarwienie przy mojej lampie i oknie, u nich ledwo co je widać przy ich lampach, więc wcale się nie dziwię, że nie zauważyłam tego wczoraj, dziś w sklepie najpierw koleś próbował mi wmówić, że jestem wariatką, bo tam nic, może widzi jakieś lekkie przebarwienie, ale to na każdej obudowie pewnie jakby porównywał je ze sobą coś by się znalazło, na telefonie jaki ma cenę rynkową ok 1000zł. Zaczął wymyślać, że jak podpisałam umowę to nie mam prawa zwrotu telefonu, no więc ja go zapytałam gdzie to jest napisane w umowie czy w karcie gwarancyjnej, na to on, coś zaczął kręcić, że tak jest i już, tzn nie ma zwrotów bo jak się podpisało umowę to ich nie ma i już:), na to ja zapytałam czy słyszał o niezgodności towaru z umową w przypadku jakiej mam prawo wyboru czy chcę pieniądze czy nowy telefon w ciągu 2 lat:), on mi na to, że może i tak ale Niezgodność artykułów z umową nie obowiązuje w przypadku takich wad, to ja mu na to że chyba nie wchodził na stronę Polskiej Konfederaci Praw konsumentów, bo tam jest dokładnie napisane, że według ustawy w dużej mierze właśnie o takie wady chodzi. Ostatecznie kazał mi czekać na kierownika, sklep jest czynny od 10.00 kierownik miał być nie wiem czemu dopiero o 11.00, no więc powiedziałam,że mam grypę i jestem na zwolnieniu i nie dla jakiegoś widzimisię tam przychodzę, no ale skoro kierownik nie przychodzi na czas to poczekam, na to ten koleś, że jak jestem chora to on sobie pójdzie i uciekł. Przyszła kierownicza, powiedziałam jej o co chodzi, w swoich soczewkach wady nie zauważyła, choć ja ją widzę jak wół, no i co zrobiła wysłała towar na gwarancje z tyt. Niezgodności z umową:) (kolega wcześniej twierdził, że tak nie można:) I teraz mam trzy opcje, albo gwarancje uwzględnią i wymienią mi na nowy, lub wymienia obudowę, albo b

  • 0

    65. ~  2009-11-25 19:16:49  host: 85-222-19-42.home.aster.pl

    No i super. Wreszcie ktos pomyslal nie tylko o tym jak sciagnac nowych klientow ale jak podniesc zadowolenie starych. Takie posuniecie dalbym jako przyklad innym operatorom, niech sie ucza. Pytanie do Was - ktos juz dzwonil do Orange? Bezproblemowo poszlo?