Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe limity w iPlusie

Nowe limity w iPlusie

LuiN 13 Maja 2011 15:16

0 0

13. maja wystartowały nowe odsłony promocji Internetu mobilnego sieci Plus. Wraca układ 6 planów cenowych, klienci dostają więcej GB transferu, rośnie też maksymalna prędkość usługi.

iPlus 3 GB rozrasta się do 4 GB (a maksymalny transfer to teraz 4 Mb/s), wariant 4 GB powiększony został na 7 GB (transfer do 5 Mb/s), a opcja 7 GB urosła do 12 GB. Zmiany dotyczą zarówno taryf firmowych, jak i dla klientów indywidualnych. Przy okazji spadły ceny wybranych modemów oraz netbooków.

Nowe taryfy dla klientów indywidualnych (ceny brutto):
Taryfa iPlus
1,5GB
iPlus
3GB
iPlus
4GB
iPlus
7GB
iPlus
20GB
iPlus
37GB
Cena 35 zł 50 zł 60 zł 75 zł 110 zł 160 zł
Pakiet 1,5 GB 4 GB 7 GB 12 GB 20 GB 40 GB
Limit 2 Mb/s 4 Mb/s 5 Mb/s -

Opłata aktywacyjna za każdą z taryf wynosi 50 zł (z VAT).




Nowe taryfy dla klientów firmowych (ceny netto):
Taryfa iPlus
1,5GB
iPlus
3GB
iPlus
4GB
iPlus
7GB
iPlus
20GB
iPlus
37GB
Cena 28 zł 39 zł 49 zł 59 zł 89 zł 129 zł
Pakiet 1,5 GB 4 GB 7 GB 12 GB 25 GB 45 GB
Limit 2 Mb/s 4 Mb/s 5 Mb/s -

Opłata aktywacyjna za każdą z taryf wynosi 15 zł (18,45 zł z VAT).

Zobacz: regulamin promocji Internet mobilny dla Ciebie (plik .pdf; 300 kB).
Zobacz: regulamin promocji Internet mobilny dla Firm (plik .pdf; 453 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2011-05-13 18:40:24

    cieszy poprawiona oferta, ale jedynie doszusowali do oferty playa i orange

  • 0

    21. ~  2011-05-13 18:41:47  host: 178-37-171-135.adsl.inetia.pl

    Zmiany w dobrym kierunku. Może w końcu teraz ruszą POnK...

  • -1

    22.  2011-05-13 18:56:46

    20, żartujesz chyba. 7gb= 60(plus)/99 zł (w orange 6gb, dodatkowy gb przez internet). Gdzie tu widzisz dorównanie plusa do orange?

  • -1

    23.  2011-05-13 19:11:43

    c.d. 22, albo za 75 złotych w plusie 12gb. Za 99 złotych w orange jest 6gb mniej. Jeżeli to prawda to plus będzie mógł być porównywany tylko do play.

  • -1

    24. ~ala  2011-05-13 19:14:36  host: public-gprs253609.centertel.pl

    a iPlus na kartę to pies? może wzorem Orange 1gr/100KB???

  • 0

    25. ~pawelostalowski  2011-05-13 19:20:04  host: apn-77-115-188-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Więc te nowe limity obejmują dotychczasowych użytkowników czy nie?

  • 0

    26. ~szeregowy  2011-05-13 19:26:41  host: dpo184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to oferty z nowym modemem, przy przedłużeniu umowy na 12 miesięcy w iplus prywatnie 1,5 zwiększa się do 2gb a przy reszcie taryf o 2x

  • 0

    27. ~Tadek  2011-05-13 19:26:55  host: dvn39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy bedzie mozna przejsc na te nowe limity ? Tydzien temu przedluzylem umowe w wersji 7gb i mam max limit 6mb/s - w tej ofercie jest brak ograniczenia predkosci - czyli dla mnie duzo lepiej bo mialem spokojnie 10-12mb/s , jesli nie bedzie mozna zmigrowac to mam w d....e tego Plusa :((( Hasla daja jak dbamy o ciebie a jak co do czego to sie wypinaja :(

  • 0

    28. ~  2011-05-13 19:40:06  host: user-109-243-64-64.play-internet.pl

    A co wy się tak przyczepiliście o te 4G? No fakt zazdrościcie bo nie macie stabilnych prędkości!

  • 0

    29. ~szeregowy  2011-05-13 19:47:27  host: dpo184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeśli przedłużałeś telefonicznie to masz 10 dni konsumenckich gdzie możesz bez żadnych konsekwencji zerwać umowe i ponownie ją przedłużyć, natomiast jeśli w punkcie to również będziesz mogł, ale chwile bedziesz musial poczekac na smsa gdzie będziesz mógł przejść na nową taryfe, ewentualnie dzwoń na dok

  • -1

    30. ~mirekb  2011-05-13 20:28:40  host: apn-77-113-66-53.dynamic.gprs.plus.pl

    w sumie efekt netu play wreszcie widac.zastanowie sie w jesnienia czy przedlkuzac..za 50zl mam 4GB (sam sim)predkosc na modemie 3,6/7,2 i tak nie jest wieksza niz 1,8Mbs wiec predkosc mnie nie rajcuje bo nie jest realna.jak dadza 2x wiekszy limit i bezlik od 0.00-8.00 to przedluze jak nie ide do ery lub orange.chyba ze bedzie moja satysfakcja monitorowana do poziomu inwigilacji i otrzymam co mógłbym miec

  • 1

    31. ~  2011-05-13 21:13:11  host: ddb86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus się cywilizuje. Ale to nie wasza zasługa szanowni plusowcy tylko ludzi, którzy npokazali plusowi środkowy palec i zmigrowali do innych sieci.

  • -1

    32.  2011-05-13 22:06:37

    Hah dopiero wyższe taryfy są lepsze od Orange ale te niskie to porażka.. i te limity.. w Orange już od OF19 można osiągnąć 42mb/s z odpowidnim modemem i byciem w zasięgu.. Żal mi plusa ;)

  • 0

    33.  2011-05-13 22:59:47

    32, ten super zasięg dc w orange wyraża się w procentach czy raczej promilach? Po drugie co znaczy wyższe taryfy? 49 i 59 zł to dla ciebie wyższe taryfy? Za 49 zł w plusie ma być 4gb (w orange za 59zł). Za 59 zł w orange nasz 4gb a w plusie 7gb. Za 75 zł w plusie masz 12gb a w orange za 99 zł dwa razy mniej. Pytam, gdzie ten super zasięg orange, gdzie te super oferty w orange i jakie prędkości osiągane są w tym promilowym zasięgu dc? 3, 4 mbps chociaż? Skoro na zasięgu hsdpa osiągam

  • 0

    34.  2011-05-13 23:06:30

    c.d. 33, jakie prędkości osiągane są w tym promilowym zasięgu dc? 3, 4 mbps chociaż? Wątpię, no chyba że przy 4 promilach, ale że krwi. Bo wtedy co innego jest a co innego widzisz za mgła!

  • 0

    35. ~mlody  2011-05-14 00:13:19  host: c43-76.icpnet.pl

    ja mam za 56zł 7GB i brak limitu prędkości Za modem hspa+ dałem 150zł a to wszystko od sierpnia 2010 Co wy na to?

  • 0

    36. ~młody  2011-05-14 00:14:34  host: c43-76.icpnet.pl

    dodam że wyciągam 12-15MBs w nocy

  • 0

    37. ~  2011-05-16 14:18:21  host: dpr81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @33 wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Owszem- faktycznie jest tak, że hspa+dc działa póki co w wybranych aglomeracjach, ale przecież rozwój tej technologii to nie jest kwestia 1-2 dni. Ważne, że zapowiedzieli poszerzenie oferty i póki co dzielnie się tego trzymają (hspa+dc dostępne jest już w katowicach). Wydaje mi się, że jest to mimo wszystko istotne- tym bardziej przy usługach biznesowych. A kwestie typu "działa- nie działa" można przecież sprawdzić biorąc usługę na próbę.

  • 0

    38. ~xxl  2011-05-16 21:35:43  host: b14.idd.net.pl

    w erze są większe limity :P jeśli to jest poprawa oferty to nie chcę wiedzieć jaka była wcześniej...

  • 0

    39. ~omin  2011-05-17 14:15:14  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    zmiana na plus:) Testowałem wiele ofert internetowych u różnych operatorów i Plus zdecydowanie wygrywa.

Dodaj swoją opinię