Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe kwoty zasileń w Sami Swoi

Nowe kwoty zasileń w Sami Swoi

WitekT 3 Października 2005 14:35

0 0

Od 3. października użytkownicy sieci Sami Swoi mają możliwość zasilania kont telefonów komórkowych kwotą 80 zł lub 160 zł.

Zasilenie konta kwotą 80 zł lub 160 zł zapewnia wyjątkowo długi okres ważności konta. W pierwszym przypadku jest to 210 dni, a w drugim aż 240 dni dla połączeń wychodzących oraz odpowiednio 240 dni i 270 dni dla połączeń przychodzących. Użytkownicy sieci Sami Swoi mogą dokonywać zasileń o powyższej wartości za pomocą bankomatów, terminali płatniczych oraz Internetu (www.samiswoi.pl).

Jednocześnie okres ważności dla połączeń wychodzących dla karty-zdrapki o wartości 40 zł został wydłużony o dodatkowe 30 dni i obecnie wynosi 90 dni.




Pełna oferta zasileń w sieci Sami Swoi wygląda następująco:

 

Karta Sami Swoi "10" *

Karta Sami Swoi "20" *

Karta Sami Swoi "40" *

Karta Sami Swoi "80" **

Karta Sami Swoi "160" **

Cena doładowania (z VAT)

10 zł

20 zł

40 zł

80 zł

160 zł

Okres ważności dla rozmów i usług wychodzących

7 dni

30 dni

90 dni

210 dni

240 dni

Okres ważności dla rozmów i usług przychodzących

14 dni

60 dni

120 dni

240 dni

270 dni


* zasilenie konta Kartą Sami Swoi "10", Kartą Sami Swoi "20" oraz Kartą Sami Swoi "40" jest możliwe za pomocą karty zdrapki zasilającej, bankomatu, terminala płatniczego oraz Internetu.
** zasilenie konta Kartą Sami Swoi "80" oraz Kartą Sami Swoi "160" jest możliwe tylko za pomocą bankomatu, terminala płatniczego oraz Internetu.

Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~D  2005-10-03 14:57:01  host: dk58.internetdsl.tpnet.pl

    SS CORAZ LEPIEJ CIĘ WIDZĘ JAKO MOJĄ SIEĆ

  • 0

    2. ~merkel  2005-10-03 15:04:05  host: dpe106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coraz większa szansa, ze ten marniusi prepaid dołączy do stawki. Ciągle nie zmienia to jednak faktu, że mało kto tego używa

  • 0

    3.  2005-10-03 15:07:12

    zdrapka 80 ma przyszlosc....

  • 0

    4. ~wz  2005-10-03 15:30:43  host: host-ip97-225.crowley.pl

    Jeśli ktoś tu jest "marniusi", to z pewnościa jest to niejaki "merkel"! SS to najlepsza oferta telefonu na kartę. Nie ma lepszej oferty cenowej - mam oczywiście na myśli połączenia wewnątrz sieci i na tel stacjonarne.

  • 0

    5. ~damga  2005-10-03 15:39:57  host: arl44.internetdsl.tpnet.pl

    sdz - popieram

  • 0

    6.  2005-10-03 17:36:32

    No ja myśle że starania Sami Swoi o przepbicie się na polskim rynku wkońcu bedzie się opłacać. Oglądając TVP (np. Familiade), przegrani i wygrani uczestnicy otrzymują zestawy SS z telefonem SIEMENS, również Polkomtel reklamując markę SS sponsoruje dużo programów na TVP i w innych stacjach. Równiez przypadł mi cykl reklamowania marki na Programie MANGO TV. Reklama jest oryginalnie zrobniona i myśle że duzo osób wkońcu się skusi i wybierze Sami Swoi.

  • 0

    7.  2005-10-03 18:26:10

    mys;e ze idzie o nazwe tej telefoni jak by to sie nazywalo np. "gites" to moze by bylo lepiej - na pewno wiele osob ma "obawy" bo marka - glownie mlode - bo strszym to tito:)

  • 0

    8. ~sympatyczny  2005-10-03 21:57:00  host: chello081018196007.chello.pl

    hmm ja mysle ze np inni operatorzy maja duzo klientow ktorzy sa martwymi duszami bo starter gdzies tam dostali, albo sa klientami ktorzy wysylaja smsy za grrrrrrrrrrosz i do tego glownie sie ogranicza ich aktywnosc. a sami swoi choc klientow ma stosunkowo malo to ma pewna grupe klientow (w tym wyzej wymienionego) ktory korzystaja z telefonu dosc aktywnie, a uzywaja sami-swoi bo sie po prostu oplaca... a jednoczesnie daja operatorowi od czasu do czasu calkiem konkretnie zarobic :)

  • 0

    9.  2005-10-04 00:02:46

    Czyli za 11,50zł/mies mozna mieć aktywny numer a jak sie kupi zdrapke na allegro to jeszcze taniej. SS rządzi :)

  • 0

    10. ~  2005-10-04 10:55:52  host: 62.181.169.1

    No proszę proszę... Nareszcie ktoś ruszył głową. Ciekawe dlaczego dopiero teraz skoro w szczymplusie było podobnie od dawna. Jeszcze tylko niech zrobią doładowania SS w Euronecie.

  • 0

    11. ~maciek  2005-10-04 11:12:51  host: 82.197.39.6

    jak to jest ze: w SSich mozna wykonywac polaczenia na stacjonarne za 0,24zł a majac abonament w ORANGE za 366zł/mies. mam minutę za 0,37zł ??? i tu i tu 1s/s - no to po jaka cholere mi abonament? - bo napewno nie po to zeby bylo taniej...

  • 0

    12. ~RobertD  2005-10-04 15:00:53  host: 213-238-121-69.adsl.inetia.pl

    Biorąc abonament i podpisują cyrograf dostajesz coś, telefon usługę to zależy od promocji
    Słowo dostajesz interpretuj- rozłożone na raty
    W prepaidach taniej ale kase wywalasz zgóry i nie zobowiązujesz się do niczego
    Rachunek jest prosty, jednak nie wszystkich stać na wyłorzenie odrazy pieniędzy lub nie potrafią liczyć albo jeszcze nie zajażyli żemożnato policzyć
    Pozdrawiam

  • 0

    13. ~  2005-10-05 10:25:04  host: external.ciech.waw.pl

    Niestety mam przykrą wiadomość dla chętnych na zasilenia "za 80" - bankomat BGŻ w Warszawie przy Broniewskiego 9A nie przewiduje takiej możliwości. W zamian za to można doładować "za 30" ... :(

  • 0

    14. ~  2005-10-05 10:27:59  host: external.ciech.waw.pl

    Jako dodatkową atrakcję dla korzystających z tej lokalizacji mogę wymienić bardzo dobre oświetlenie ekranu - stwierdzenie czy bankomat wogóle jest włączony było możliwe wyłącznie na podstawie akustycznego sygnału towarzyszącego wciskaniu przycisku "Cancel".
    Swego czasu Kaszpir chyba napisał w pewnej nazwijmy to recenzji: "Plotkomtelowi gratulujemy wyboru kanału dystrybucji" ...

Dodaj swoją opinię